Coaxil

3,1 [71]

Tagi: ,

Coaxil to antydepresyjny lek należący do grupy SSRE. Jest to lek zupełnie niekonwencjonalny, działa przeciwnie do leków z grupy SSRI, tzn. zamiast zmniejszać wychwyt zwrotny serotoniny, Coaxil jeszcze go powiększa. Lek podwyższa także poziom dopaminy. Działanie leku często opisywane jest, jako lekka stymulacja. Coaxil używany jest najczęściej trzy razy dziennie. Do ewentualnych skutków ubocznych leku należą zaparcia, uczucie suchości w ustach, oraz bezsenność. Oprócz stosowania leku przy leczeniu depresji Coaxil także znajduje zastosowanie przy leczeniu nerwic.

Najnowsza opinia o Coaxil:

„Ja biorę jedną tabletkę dziennie od roku. Czuję się b. dobrze, mam energię i przede wszystkim nie mam myśli depresyjnych. Ale z uwagi na wadę zastawki biorę jeszcz e beta bloker. Mam inną jakość życia niż wcześniej. Spokój i chęć do działania. Lekarka mówiła mi, że lek działa dopiero po jakimś czasie, kiedy się „wysyci” gdzieś tam. Wtedy wystarczy, jak rozumiem dawka podtrzymująca. No ale każdy musi sam sobie dobrać l…” [czytaj więcej poniżej]

Coaxil otrzymał ocenę średnią: 3,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 99 opinii

Coaxil jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Coaxil:

Coaxil cena:

Lek Coaxil na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Coaxil tabl. powl. 12
  cena normalnie -> 26.6PLN przy odpłatności 30% -> 18.09

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Coaxil?

Oto lista aptek i sklepów z Coaxil:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Coaxil
 1. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja biorę jedną tabletkę dziennie od roku. Czuję się b. dobrze, mam energię i przede wszystkim nie mam myśli depresyjnych. Ale z uwagi na wadę zastawki biorę jeszcz e beta bloker. Mam inną jakość życia niż wcześniej. Spokój i chęć do działania. Lekarka mówiła mi, że lek działa dopiero po jakimś czasie, kiedy się „wysyci” gdzieś tam. Wtedy wystarczy, jak rozumiem dawka podtrzymująca. No ale każdy musi sam sobie dobrać lek, niestety drogą eliminacji.

 2. Coaxil #

  Lek niezastąpiony, super

 3. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę coaxil od 3 miesięcy, jestem na leczeniu interferonem i lekarz mi go zapisał na wyciszenie emocji. Działa na mnie świetnie. Skutki uboczne są, ale byłyby o wiele gorsze gdybym go nie brała, bo rozszarpałabym każdego w promieniu kilometra. Biorę dawkę 3x 1, jest ok.

 4. Coaxil #

  Brałam coaxil 9 lat temu. Można powiedzieć ze uratował mi życie. Dzisiaj wróciłam znowu do niego z nadzieją ze znów będę czuła się dobrze…pamiętam, że lekarz kiedyś powiedział,ze po dwóch tygodniach poczuje się lepiej i tak się stało.

 5. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Często macie natłok myśli, jakieś filmy dziwne się przytaczają, podniecenie kołatania, sztywnienie mięśni i wiele innych, czy coaxilem to wyleczę?

 6. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja brałam przez miesiąc i żadnego efektu, dalej myśli w głowie przed snem, rano i w sumie ciągle. Lekarz zalecił jedną tabletkę na noc, przez miesiąc nie czułam żadnej poprawy nic jakby to jakieś placebo było. Ale w ostatni dzień wzięłam ostatnie dwie na raz, wtedy mnie zamuliło. Teraz biorę po kawałeczku (1/3) trittico i on działa na sferę fizyczna, oczy się robią ciężkie, same się zamykają, minus u mnie to bicie serca przyspieszone. Czuję, że już muszę się położyć, ale myśli i tak są jakbym nie mogła się ruszać, a była świadoma :-( dziwne… ale cóż, będę brać miesiąc. Zobaczę, możne się przyzwyczaję.

 7. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek świetnie działa na samopoczucie przy depresji, używam go od lat i stawiam ocenę celującą. U mnie nie ma skutków ubocznych, jedyny mankament to cena, dla mnie jest zbyt drogi. Polecam

 8. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Niestety ten lek w moim wypadku okazał się nie trafiony ,ponieważ skutki uboczne były poważne. Przede wszystkim tachykardia i skurcze dodatkowe-o mały włos a wylądowałbym w szpitalu z tego powodu na szczęście miałem betablokery przy sobie i powoli atak ustąpił.

 9. Coaxil #

  Biorę lek od wczoraj, czyli drugi dzień 3x dziennie wczoraj wieczorem miałam straszne bóle nadbrzusza. lekko wyciszona, ale myśli krążą póki co. Dziś rano wzięłam dawkę, mimo tego potwornego bólu mam nadz. że to był jednorazowy incydent. Daję sobie czas do następnego piątku , bo mam wizytę odnośnie samopoczucia przy tym leku. Czas pokaże czy zadziała? Wiem z doświadczenia ze jak i lek tak i pacjent musza dać sobie czas. Po za tym lek na każdego działa indywidualnie. Pozdrawiam życzę dużo zdrówka i wytrwałości. Skopmy tyłki tym naszym stanom :)

 10. Coaxil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  polecam ten lek brałam go kiedyś ,i własnie wróciłam do niego ,persen tez dobry ,poprawiło mi sie samopoczucie ale i tak na dwa tygodnie trafiłam na obserwację trszeba uwazać z dawkami po pół tabletki przez 3 dni i jak kończysz też po pół przez parę dni .


Znasz Coaxil? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.