Desmoxan

4,2 [199]

Tagi: , ,

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Najnowsza opinia o Desmoxan:

„Działa jak kadzidło na umarłego…” [czytaj więcej poniżej]

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 220 opinii

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Desmoxan opakowanie


Informacje z ulotki Desmoxan:

Sprawdź jak działa Desmoxan na podstawie ulotki leku:

Desmoxan skutki uboczne Desmoxan przedawkowanie Desmoxan przedawkowanie
Desmoxan w ciąży Desmoxan w ciąży Desmoxan karmienie piersią Desmoxan a karmienie piersią
Desmoxan dawkowanie Desmoxan dawkowanie Desmoxan przeciwskazania Desmoxan przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:

Desmoxan cena:

Lek Desmoxan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Desmoxan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Desmoxan
 1. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Działa jak kadzidło na umarłego

 2. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek jest super, działa skutecznie, ale nakopcie do d*** temu który wymyślił tak duże tabletki, że ich nie można połknąć bez popijania. I jeszcze te kapsułki, które rozpuszczają się dopiero w d*** po 5 godzinach od połknięcia- poranne ssanie zostaje długo. Masakra, jak można tak zepsuć tak dobry produkt?

 3. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Powiem tyle lek działa, ale żeby rzucić trzeba jednak dać coś od siebie, inaczej dno. Pierwsze 3 dni strasznie bolał mnie brzuch, oraz miewałem dziwne koszmary. Paliłem 3 lata, jak dla mnie to i dużo. Teraz nie pale 3 tygodnie i jakoś mnie nie ciągnie;p lek jest dobry moim zdaniem, ale straszne skutki uboczne, może to tak na mnie działa, nie wiem jak jest u innych. Naprawde warto, troche męczarni, ale efekty widoczne. Pozdrawiam

 4. Desmoxan #

  Kto dopuścił to świństwo do produkcji i sprzedaży???

 5. Desmoxan #

  a jak z apetytem…większość osób wtedy podjada

 6. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie palę 6 miesięcy !!!

 7. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo sceptycznie podchodziłam do całej sprawy Desmoxanu, bo ja zwyczajnie lubiłam palić (ok. 10-15 dziennie)! Próbowałam rzucać kilkakrotnie, ale bez skutku. W końcu na maksa zaczął mi przeszkadzać wszechobecny smród fajek, moje żółknące zęby, brak motywacji do aktywności fizycznej (bo po co ćwiczyć, biegać jak i tak się pali). Jestem na Desmoxanie dopiero 5 dzień, ale muszę się zgodzić z większością. Działa, zwyczajnie nie mam ochoty palić, nawet podczas przerwy w pracy, gdzie rutyną było wypalenie 3-4 papierosów, teraz wychodzę na spacer itd. Nie zauważyłam, żebym więcej jadła. Skutki uboczne:
  - koszmary senne
  - senność/brak energii
  - wszystko na ‚nie’, ryczałam przez pierwsze trzy dni z byle powodu (nie, nie byłam przed miesiączką)
  Mam nadzieję, że już nie będę palić i Desmoxan odmieni moje życie. Życie bez papierosów nabrało innego sensu, okazało się, że mam więcej czasu. Powodzenia, nie dajcie się temu nałogowi! Taki głupi papieros nie może mieć kontroli nad nami!!!!

 8. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłam 37 lat, nigdy w życiu bym nie uwierzyła że wyzwolę się z tego nałogu.Po pierwszej tabletce Desmoxsanu nie zapaliłam papierosa i wcale mnie nie ciągnie.Tabletki brałam tylko 4 dni i nie mam już takiej potrzeby.Czuję się wspaniale.Nie palę już 2 tyg. i jestem szczęśliwa.

 9. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Kuracje zaczęłam niecale dwa tygodnie temu, ósmy dzień nie pale… odstawiłam dziś tabletki bo mam straszny suchy kaszel, czasem pluje zielona flegma (to chyba efekt oczyszczania organimu), ostatnie 2 noce nieprzespane, sny jakies dziwne. Wygląda na to że mam silną wolę , wcześniej nie mogłam się przemoc do rzucenia palenia tylko sila woli… palilam 17 lat, okolo 10-15 papierosów dziennie. Piszę „palilam” jakby to bylo juz dawno temu, ale mam nadzieję że tak pozostanie :) nie dam sie, nawet bez tabletek!!! :)

 10. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo polecam paliłem paczkę do półtorej dziennie mocnych przez 8 lat, oczywiście po odstawieniu leku jest chęć zapalenia ale na pewno nie jest to tak duże oczywiście ważna jest silna wola i chęć naprawdę rzucenia palenia to na pewno się uda ja już nie pale od roku i wiem ze rzucenie nałogu jest możliwe ale determinacja i pomoc w początkowej fazie tej najcięższej lek jest skuteczny jeszcze raz bardzo polecam.


Znasz Desmoxan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.