Desmoxan

4,2 [222]

Tagi: , ,

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Najnowsza opinia o Desmoxan:

„Paliłem jakieś 15 lat. Długo zbierałem się z podjęciem decyzji o rzuceniu palenia. Rok temu kupiłem tabletki nie nastawiając się na to, że przestanę palić. Stwierdziłem, że przestanę na tydzień, a później się zobaczy. Pierwsze dwa dni było OK później zaczęły się schody. Po tygodniu wmawiałem sobie, że jeszcze dwa, trzy dni itd. Od tej pory mija rok jak nie pale, nie ciągnie mnie choć czasem mam ochotę zapalić z ciek…” [czytaj więcej poniżej]

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 251 opinii

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Desmoxan opakowanie


Informacje z ulotki Desmoxan:

Sprawdź jak działa Desmoxan na podstawie ulotki leku:

Desmoxan skutki uboczne Desmoxan przedawkowanie Desmoxan przedawkowanie
Desmoxan w ciąży Desmoxan w ciąży Desmoxan karmienie piersią Desmoxan a karmienie piersią
Desmoxan dawkowanie Desmoxan dawkowanie Desmoxan przeciwskazania Desmoxan przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:

Desmoxan cena:

Lek Desmoxan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Desmoxan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Desmoxan
 1. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem jakieś 15 lat. Długo zbierałem się z podjęciem decyzji o rzuceniu palenia. Rok temu kupiłem tabletki nie nastawiając się na to, że przestanę palić. Stwierdziłem, że przestanę na tydzień, a później się zobaczy. Pierwsze dwa dni było OK później zaczęły się schody. Po tygodniu wmawiałem sobie, że jeszcze dwa, trzy dni itd. Od tej pory mija rok jak nie pale, nie ciągnie mnie choć czasem mam ochotę zapalić z ciekawości co by było gdyby. Prawda jest taka, że najtrudniej było pozbyć się przyzwyczajeń typu, przerwa w pracy na dymka, czy wizyta na balkonie przed spaniem. Tabletki złagodziły fizyczna chęć zapalenia, ale z psychiką trzeba poradzić sobie samemu. Nie nadstawiać się, że to już na zawsze, bo będzie trudniej tylko wyznaczyć sobie jakiś krótki okres czasu i go przesuwać.

 2. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jest super, po paru dniach brania tabletek rzuciłam to świństwo. Dzisiaj spróbowałam zapalić dwa dwa dymki i wyrzuciłam bo mi nie smakują i dzięki że są te tabletki. Polecam wszystkim.

 3. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek działa ale… Jestem mężczyzną w wieku 45 lat. Paliłem 25 lat po dwie paczki dziennie. Po rozpoczęciu kuracji Desmaxonem rzuciłem palenie natychmiast lecz każdy kij ma dwa końce…
  1. Stałem się senny – potrafiłem spać nawet w dzień, żadnych emocji i chęci do życia.
  2. Straszne całodzienne, codzienne bóle głowy (część tylna potyliczna) co wiąże się z łykaniem garściami tabletek przeciwbólowych.
  3. Całkowita obojętność seksualna. nic mnie nie rusza i nie podnieca – normalnie 70-cio letni dziad ;(
  Po tygodniu od rozpoczęcia kuracji doszedłem do wniosku że nie będę się truł innymi lekami aby pozbyć się przypadłości wynikającymi z kuracji Desmoxonem. Rano zapaliłem papieroska – strasznie śniedział i nie miał całkowicie smaku ale już po godzinie przestała boleć mnie głowa! Zrobiło mi się rześko i powróciła mi chęć do życia!
  Wolę żyć krótko a dobrze niż długo i źle!
  Odstawię kurację na tydzień i zobaczę czy wszystko wróciło do poprzedniej normy, jeśli tak będzie to nadal będę palił, może znacznie ograniczę palenie? Dam Wam znać za tydzień!
  Pozdrawiam!

 4. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Prawda, działają, mam 61 lat, palaczem jestem ok. 40 lat, nie palę od soboty, od kiedy zaczęłam brać desmoxan, nawet kupiłam fajki, które nawet nie otwarłam, nie ma potrzeby.

 5. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  W reklamie głupoty, ja rzuciłem w jeden dzień nie przytyłem , nie pale 3 lata. Żadnych skutków ubocznych i czuję się, jak młody bóg. Trzeba tylko chcieć.

 6. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pomagają, ale 90% to walka z samym sobą.

 7. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  23.12.2014 Udalem sie do apteki i kupiłem desmoxan . 1 dzień co 2 godziny tabletka i papieros max 6 tabletek na dobę wiec tylko 6 papierosów drugi dzień tak samo Dzień 3. Tabletka co 2 godziny mac 6 doba ale wypaliłem 5 papierosów
  Dzień 4 – 3 papierosy Dzień 5 -2 papierosy Dzień 6. 1,5 papierosa. Dzień 7 – pół papierosa Sylwester 24 godzina 1 papieros dziś już jest 24 styczeń, nie wypaliłem ani jednego od 31 grudnia.

 8. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zmniejsza chęć na papieroska z 20 dziennie na 1-2 pierwszego dnia, ale jak się człowiek zmusi to i bez fajek da radę. Warunek to nie pić kawy i nie wnerwiać się wszystko musi być idealnie. Inaczej tego 1-2 papieroska na dobę korci, ale 2 głębokie pełne oddechy i przechodzi chęć.

  3-4 tabletki na dobę biorę aktualnie 3 dzień nie palenia 0,
  na początku 1-2 pap. mnie korciło ale to nie 1,5 paczki, jak kiedyś.

 9. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  To coś nie działa. Poza tym problemy ze snem!
  Najgorsze to…. że lodówka się nie zamyka.
  Co prawda nie palę miesiąc, ale ostatni tydzień bez desmoxanu i różnica jest taka, że bez tabletek śpi się lepiej, a głód nikotynowy, czy apetyt bez zmian.

  • Desmoxan #

   Ja paliłem 8 lat, wziąłem ten preparat i stwierdzam obiektywnie że to działa. Paliłem do 7 dnia z czym po 3 dniu nie przekraczałem 3 papi…. a moja codzienność była 1,5 paczki, więc diametralna różnica, a teraz jestem 2 tygodnie bez papierosa i szczerze są chwile w których marzy mi się, ale nie biorę tego poważnie staram się zaraz zapomnieć … Szczerze nie chce wracać do palenia i tak naprawdę TO ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE ODE MNIE !!! a ten preparat to ok 30 % sukcesu, ale dobrze że jest na rynku takie coś …..a i jeszcze skutki uboczne mhh pierwsze dni ból żołądka i burczenie w brzuchu, a sny zawsze miałem dziwne, także w moim przypadku już pogorszyc się nie da hehe ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI

  • Desmoxan #

   „To coś nie działa” nie palę prawie miesiąc …tylko pogratulować :-)teraz tylko silna wola Desmo pomógł chyba w starcie :-) pozdrawiam

 10. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Więc moja opinia będzie, póki co mało miarodajna – bo o rzuceniu palenia można dyskutować mniej więcej, jak się peta w zębach nie trzymało minimum 18 miesięcy….
  No więc ja – pod wpływem impulsu postanowiłam wieczorem w sobotę tydzień temu rzucić fajki.
  Nie wyobrażałam sobie życia, spotkań ze znajomymi, czy drogi do metra bez zapalenia fajka. Poszłam w niedzielę rano do apteki i kupiłam desmoxan. Póki co nie zapaliłam ani jednego papierosa – w życiu nie miałam tak długiej przerwy – paliłam przez ok 12 lat ok 20-25 papierosów dziennie – w weekendy nawet ze 30-35.
  Póki co oceniam go dobrze, ale nie omieszkam dodać wpisu za ok 3 miesiące. Silną wolę mam, a co do desmoxanu rzeczywiście głodu nikotynowego nie odczuwam jakoś bardzo – a jak odczuwam to zajem kabanosem, łyknę tabletkę i przechodzi.


Znasz Desmoxan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.