Desmoxan


Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Napisz swoją opinię o Desmoxan


Cena Desmoxan
Skutki uboczne Desmoxan
Dawkowanie Desmoxan
Zamienniki Desmoxan
Forum Desmoxan
Najnowsza opinia o Desmoxan
Zastosowanie i składniki Desmoxan
Gdzie można kupić Desmoxan?

Opinie o Desmoxan (298)

Desmoxan, ocena średnia

7.4666666666667

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  64/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     9.6

     Nie dałam w ocenie 10, bo na tel mi nie weszło, ale DESMOXAN to najlepsze co mogłam dla siebie kupić. Paliłam dużo i przy astmie, kaszel to był mój znak rozpoznawczy. Nie wierzyłam, że się uda, ale to naprawdę mi pomogło! Nie palę już 3 miesiąc. Czuję się super! Ciuchy pachną perfumami, a nie smrodem z fajek. Nie wierzę, że byłam aż tak durna i paliłam to g… Desmoxsan zmienił moje życie.

    2. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Po zastosowaniu Desmoxanu na trzeci dzień zaczął boleć mnie żołądek, więc odstawiłam lek i wtedy się zaczęło! Bóle żołądka, wymioty i biegunka. Od wczoraj leżę w szpitalu pod kroplówkami odwodniona. Czytając tutaj opinie na temat tego leku, nie znalazłam ani jednej negatywnej ( może ich nie publikujecie), a z tego co wiem, nie jedna osoba źle się czuła i musiała przerwać kurację. Dodam, że nie było żadnych przeciwwskazań, abym brała desmoxan.

    3. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Pomógł mi desmoxan. Jednak trzeba do tego ogromu silnej woli i wielkiej chęci rzucenia. Sny super. Bardzo mi się podobają. Szczególnie jeden. Jadę windą na 10 piętro. Winda jest stara, rozwalająca się i bardzo trzęsąca. Budynek nie ma nawet wszystkich ścian i to akurat na przeciwko windy, która ma dużą dziurę w podłodze. Ja oczywiście palę papierosa. Jestem prawie na 10 piętrze. Papieros się kończy i został tylko już mały pecik. Nagle wstrząs, huk i i pecik wyleciał. Spadł na dół. Nie mogłam tego podarować. Skoczyłam za pecikiem z windy na ziemię. Dorwałam go. Jeszcze nie zgasł. Jak zaczęłam go dopalać, to szkoda gadać, co to była za radość i szczęście, że przeżyłam skok, a końcówka papieroska nie zgasła.
     Wspaniały sen.

    4. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Jestem zadowolona, przestałam palić po 40 latach, ale moja koleżanka się na mnie śmiertelnie obraziła, bo jej kopiłam TABEX i miała problem, mnie się wydaje, że psychiczny. Twierdzi, że to moja wina myślę, że TABEX czy DESMOXAN, ale nastawienie, pozytywne myślenie i silna wola uwolni nas od palenia.

    5. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     9.5

     Uwielbiałam palić, nie wyobrażałam sobie tego, że nie będę paliła, ale szkoda mi było mojej małej córeczki, od której słyszałam, że brzydko pachnie :( .

     Spróbowałam i ku mojemu zdziwieniu dokładnie 7 dnia brania desmoxan, przestałam palić. Minęło 2 lata i teraz wiem, że już nigdy nie sięgnę po papierosy.
     POLECAM WARTO !!!

    6. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     7

     Oplacalnosc

     9.5

     Biorę desmoxan 2 dzień co dwie godziny. Fakt odczuwam mniejszy głód nikotynowy, wypalałam paczkę dziennie, więc jak dla takiego palacza coś tam pomaga, co do koszmarów to tej nocy co chwilę budziłam się, jakieś głupie sny, ale czy akurat jest spowodowane tym lekiem? Sprawdzę za parę dni. Trzeba mieć też silną wolę. Dam znać, czy pomogło za jakiś czas.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.