Desmoxan

4,2 [228]

Tagi: , ,

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Najnowsza opinia o Desmoxan:

„Cześć. Dziś mój pierwszy dzień terapii-spaliłam 2 papierosy mam nadzieję, że więcej już nie zapalę. Dam znać jak mi idzie….” [czytaj więcej poniżej]

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 260 opinii

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Desmoxan opakowanie


Informacje z ulotki Desmoxan:

Sprawdź jak działa Desmoxan na podstawie ulotki leku:

Desmoxan skutki uboczne Desmoxan przedawkowanie Desmoxan przedawkowanie
Desmoxan w ciąży Desmoxan w ciąży Desmoxan karmienie piersią Desmoxan a karmienie piersią
Desmoxan dawkowanie Desmoxan dawkowanie Desmoxan przeciwskazania Desmoxan przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:

Desmoxan cena:

Lek Desmoxan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Desmoxan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Desmoxan




 1. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Cześć. Dziś mój pierwszy dzień terapii-spaliłam 2 papierosy mam nadzieję, że więcej już nie zapalę. Dam znać jak mi idzie.

 2. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Udało mi się, ale nie jest lekko. Nie palę 4 tygodnie. Co tak naprawdę z tego będzie-zobaczymy.

 3. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja paliłam 40 lat po 2 paczki dziennie. Ohd 6 lutego zaczęłam brać DESMOXAN, po pięciu dniach już nie paliłam. Żadnych skutków ubocznych, żadnych koszmarów, żadnych bóli głowy, brak tycia.Po 20-stu dniach dostałam grypę, silną gorączkę i lek odstawiłam. Nie paliłam 41 dni, ale każdy dzień był po chorobie koszmarem, dzień i noc marzyłam o papierosie.I PRZEGRAŁAM zaczęłam palić. Odczekam jakieś dwa miesiące i spróbuje jeszcze raz.

 4. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zdradziła mnie dziewczyna, zacząłem pić 2 tyg, po 2 tyg postanowiłem że nie będę pić, przerzuciłem się na fajki, których nie ruszałem 4 lata, a paliłem swojego czasu dużo 5 rano do kawy, po roku palenia już po zdradzie postanowiłem rzucić 3 dni po 8 lub 9 tabletek w tym 4 pap czwarty dzień 2 pap piąty już nic szósty nic i zero tabletek bo strasznie jestem nerwowy po tych tabletkach, mam napady agresji, wszystko mnie denerwuje i serce mi trochę kołacze dziwny posmak w ustach, na 100% to po tych tabletkach, ale nie palę.

 5. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam mam 25 lat, paliłam przez 10 lat 2 paczki dziennie straszny nałóg, aż się dziwię że daję radę, biorę desmoxan i nie palę 2 tydzień. To cud nawet mój mąż jest w szoku, że nie palę, ale silna wola musi być, chce mi się zapalić, ale wiem że nie warto, nie palę od 1 dnia kuracji.

 6. Desmoxan #

  Trzymajcie kciuki dziś 1-szy dzień i za kilka dni mam nadzieję -będę należeć do grona osób nie palących !!!

 7. Desmoxan #

  Witam nie pale 3 dzień moim zdaniem Desmoxan pomógł mi dużo, też mam chęć na dymka w czasie przerwy, czy nawet wieczorem przed snem, ale tak jak wcześniej pisane było dużo rolę ma twoja wola, chęci na faje więc powalczę jeszcze myślę, że się uda.

 8. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem jakieś 15 lat. Długo zbierałem się z podjęciem decyzji o rzuceniu palenia. Rok temu kupiłem tabletki nie nastawiając się na to, że przestanę palić. Stwierdziłem, że przestanę na tydzień, a później się zobaczy. Pierwsze dwa dni było OK później zaczęły się schody. Po tygodniu wmawiałem sobie, że jeszcze dwa, trzy dni itd. Od tej pory mija rok jak nie pale, nie ciągnie mnie choć czasem mam ochotę zapalić z ciekawości co by było gdyby. Prawda jest taka, że najtrudniej było pozbyć się przyzwyczajeń typu, przerwa w pracy na dymka, czy wizyta na balkonie przed spaniem. Tabletki złagodziły fizyczna chęć zapalenia, ale z psychiką trzeba poradzić sobie samemu. Nie nadstawiać się, że to już na zawsze, bo będzie trudniej tylko wyznaczyć sobie jakiś krótki okres czasu i go przesuwać.

 9. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jest super, po paru dniach brania tabletek rzuciłam to świństwo. Dzisiaj spróbowałam zapalić dwa dwa dymki i wyrzuciłam bo mi nie smakują i dzięki że są te tabletki. Polecam wszystkim.

 10. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek działa ale… Jestem mężczyzną w wieku 45 lat. Paliłem 25 lat po dwie paczki dziennie. Po rozpoczęciu kuracji Desmaxonem rzuciłem palenie natychmiast lecz każdy kij ma dwa końce…
  1. Stałem się senny – potrafiłem spać nawet w dzień, żadnych emocji i chęci do życia.
  2. Straszne całodzienne, codzienne bóle głowy (część tylna potyliczna) co wiąże się z łykaniem garściami tabletek przeciwbólowych.
  3. Całkowita obojętność seksualna. nic mnie nie rusza i nie podnieca – normalnie 70-cio letni dziad ;(
  Po tygodniu od rozpoczęcia kuracji doszedłem do wniosku że nie będę się truł innymi lekami aby pozbyć się przypadłości wynikającymi z kuracji Desmoxonem. Rano zapaliłem papieroska – strasznie śniedział i nie miał całkowicie smaku ale już po godzinie przestała boleć mnie głowa! Zrobiło mi się rześko i powróciła mi chęć do życia!
  Wolę żyć krótko a dobrze niż długo i źle!
  Odstawię kurację na tydzień i zobaczę czy wszystko wróciło do poprzedniej normy, jeśli tak będzie to nadal będę palił, może znacznie ograniczę palenie? Dam Wam znać za tydzień!
  Pozdrawiam!


Znasz Desmoxan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.