Desmoxan

4,2 [238]

Tagi: , ,

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Najnowsza opinia o Desmoxan:

„Mam przykra wiadomość !:-( Po trzech miesiącach ad zerwania z nałogiem niestety wróciłam do nałogu i palę !!:-(…” [czytaj więcej poniżej]

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 273 opinii

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Desmoxan opakowanie


Informacje z ulotki Desmoxan:

Sprawdź jak działa Desmoxan na podstawie ulotki leku:

Desmoxan skutki uboczne Desmoxan przedawkowanie Desmoxan przedawkowanie
Desmoxan w ciąży Desmoxan w ciąży Desmoxan karmienie piersią Desmoxan a karmienie piersią
Desmoxan dawkowanie Desmoxan dawkowanie Desmoxan przeciwskazania Desmoxan przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:

Desmoxan cena:

Lek Desmoxan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Desmoxan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Desmoxan
 1. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem ponad 20 lat były jakieś wcześniejsze próby bez wspomagaczy, jak i z plastrami bez większych sukcesów, no chyba, że sukces to brak palenia 3-mce, teraz przyszedł czas na desmoxan. Początek raczej dobrze nie wróżył, jak to, kawa bez pecika? A że potraficie do 2 litrów kawy wypić i zawsze z papierochem, jako i po jedzeniu tez pecika to blado, to widziałem.
  Jak na razie 3mc będzie jak nie pale. Nie pale, ale co jakiś czas przemyka po głowie chęć zapalenia, czasem weźmie się „maszka”, żeby sprawdzić hm no śmierdzi, radości z dymka 0 raczej. Nie jak napisano, żeby pod zadnym pozorem próbować zapalić po kuracji, mnie zawsze ciągnie, żeby sprawdzić skoro pod żadnym pozorem lol. Od chwili rozpoczęcia brania leku, w sumie to bloker chyba paliłem przez 6 dni z tendencja spadkowa. Teraz inaczej, jakby to przebiega czuję, że jak chce to mogę zapalić, jak nie to nie nie że muszę, a co dalej będzie zobaczymy. Nie czuje jakiejś specjalnej zmiany odczuwania smaków, co było przy poprzednich próbach odstawienia palenia, za to czuję jak ktoś idzie kilkanaście metrów przede mną i pali, śmierdzi lol. Zapewne kondycja się poprawiła, ale to naturalne. Podczas brania środka kilka głupich snów, że tak powiem było, 1 z cyklu „o matko znowu pale” lol. Co do wagi przez te 3 mce przy odstawieniu palenia, doszło 2kg, więc jakoś specjalnie, to chyba nie od braku palenia, przy próbach rzucania wcześniejszych, dochodziło i po 10 kg. Pozdrawiam.

  adds_comments_list
 2. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem 20 lat, 1 stycznia 2013 zacząłem brać DESMOXAN, po pełnej kuracji udało się zerwać z nałogiem. Nie pale już dwa i pół roku.

  adds_comments_list
 3. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pisałam na tym forum dwa lata temu jak rzucałam palenie z desmoxanem :) nie palę do dziś. Pozdrawiam i polecam ten produkt.

  adds_comments_list
 4. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem od 20 lat, zawsze czerwone, mało tego w ostatnim czasie ok 30 papierosów dziennie -koszt ok 25 zł ,tak duża suma w skali miesiąca, choć trudno w nią uwierzyć.
  Skutki :
  -dziwne sny (można je polubić)
  -początkowa nerwowość ok 3-4 dni,przeszło
  plusy
  -słabszy mijający poranny kaszel
  -po czasie lepsze erekcje (powaga 40 lat, a znów jak 20 latek)
  -o pieniądzach nie piszę :)
  Cudów nie ma ,trzeba chcieć rzucić. Faktem jest że pomaga zwalczyć psychiczny hmm ból :) odruch zastąpiłem zwykłymi gumami do żucia, ok 4 szt dziennie, pomaga, gdy sobie pomyślę o dymku. Dodam że w pracy wszyscy palą, owszem czasem wychodzę z nimi na dymka pogadać. Ale jak ładnie pachnie im z ust po wow.
  Nie palę 25 dni, tabletki od 10 dnia brałem nieregularnie, głównie, gdy czułem potrzebę. Wytrwam dla siebie dla raka, nie będę go karmić.

  Życzę siły

  adds_comments_list
 5. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Desmoxan kupiłam kilka miesięcy temu, leżał i czekał na odpowiednią chwilę. W końcu w ubiegłą środę postanowiłam go wypróbować. Paliłam ponad 40 lat. Desmoxan przyjmuje 6 dzień, czwartego dnia nie zapaliłam ani jednego i co najważniejsze- nie czuję głodu nikotynowego. Bardzo chciałam rzucić palenie i wierzę, że tym razem mi się uda. Skutków ubocznych prawie nie odczuwam, ani większego apetytu. Pozdrawiam wszystkich i gorąco polecam, na prawdę warto spróbować.

  adds_comments_list
 6. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dzień 12.
  Polecam desmoxan. Palilam papierosy 4 lata może to nie wiele, ale jednak. Balam się dnia 6, który miał być pierwszym dniem bez papierosa. Wiecie co? Niepotrzebnie. Odczówalam lekka chęć zapalenia, ale mogę spokojnie stwierdzić ze spokojnie da się to opanowac. Papierosy palilam do 5 dnia stopniowo zmniejszając ich ilość. Przez pierwsze 3 dni watpilam w skuteczność tego leku ale juz w 4 dniu zauwazylam znaczącą różnice w smaku i zapachu podczas palenia papierosów.

  Bez palenia papierosów czuje się lepiej. Mam więcej energii, nie jestem juz senna.dodatkowo zauwazylam ze moje zęby stały się jaśniejsze, a włosy jakby zdrowsze. Minęło nie wiele czasu, a tyle pozytywow.
  Z czystym sumieniem polecam.

  Skutków ubocznych brak. Jedynie lekki bol głowy jednak nie jestem pewna czy to przez tabletki czy przez stresujący i męczący chwilowy okres w życiu.

  adds_comments_list
 7. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Co prawda to pierwszy dzień ale, no coż pochwalę się:
  Lek kupiłem jakieś 2 m-ce temu. Wczoraj podjąłem decyzje o rzuceniu papierosów. Z parapetu dziś rano wziąłem pełne pudełeczko i zaniosłem do pracy.
  Teraz leży dalej zamknięte (gdyż przeczytałem ulotkę, że Wacek może słabiej działać), w moim biurze.

  Trzymajcie za mnie kciuki :)

  adds_comments_list
 8. Desmoxan #

  4 raz zaczynam, dzisiaj jest 3 dzień jest trudno, boję się tycia i są chwile, gdzie mnie kusi na dymka, właśnie w tych godzinach przyzwyczajeń. Chcę, a jednocześnie się boję.

  adds_comments_list
 9. Desmoxan #

  Palę 25 lat brałem przez tydzień Desmoxan i stwierdzam że to placebo. Nie odczuwałem żadnej różnicy w chęci zapalenia.

  adds_comments_list
  • Desmoxan #

   Nie rzucisz, jeśli chcesz palić, to nie czary mary.

   adds_comments_list
 10. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam już 3 raz podchodzę do rzucenia papierosów właśnie dzisiaj zaczynam kurację mam nadzieje, że się uda tym razem

  adds_comments_list
 11. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Cześć. Dziś mój pierwszy dzień terapii-spaliłam 2 papierosy mam nadzieję, że więcej już nie zapalę. Dam znać jak mi idzie.

  adds_comments_list
 12. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Udało mi się, ale nie jest lekko. Nie palę 4 tygodnie. Co tak naprawdę z tego będzie-zobaczymy.

  adds_comments_list
 13. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja paliłam 40 lat po 2 paczki dziennie. Ohd 6 lutego zaczęłam brać DESMOXAN, po pięciu dniach już nie paliłam. Żadnych skutków ubocznych, żadnych koszmarów, żadnych bóli głowy, brak tycia.Po 20-stu dniach dostałam grypę, silną gorączkę i lek odstawiłam. Nie paliłam 41 dni, ale każdy dzień był po chorobie koszmarem, dzień i noc marzyłam o papierosie.I PRZEGRAŁAM zaczęłam palić. Odczekam jakieś dwa miesiące i spróbuje jeszcze raz.

  adds_comments_list
 14. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zdradziła mnie dziewczyna, zacząłem pić 2 tyg, po 2 tyg postanowiłem że nie będę pić, przerzuciłem się na fajki, których nie ruszałem 4 lata, a paliłem swojego czasu dużo 5 rano do kawy, po roku palenia już po zdradzie postanowiłem rzucić 3 dni po 8 lub 9 tabletek w tym 4 pap czwarty dzień 2 pap piąty już nic szósty nic i zero tabletek bo strasznie jestem nerwowy po tych tabletkach, mam napady agresji, wszystko mnie denerwuje i serce mi trochę kołacze dziwny posmak w ustach, na 100% to po tych tabletkach, ale nie palę.

  adds_comments_list
 15. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam mam 25 lat, paliłam przez 10 lat 2 paczki dziennie straszny nałóg, aż się dziwię że daję radę, biorę desmoxan i nie palę 2 tydzień. To cud nawet mój mąż jest w szoku, że nie palę, ale silna wola musi być, chce mi się zapalić, ale wiem że nie warto, nie palę od 1 dnia kuracji.

  adds_comments_list
 16. Desmoxan #

  Trzymajcie kciuki dziś 1-szy dzień i za kilka dni mam nadzieję -będę należeć do grona osób nie palących !!!

  adds_comments_list
  • Desmoxan #

   Mam przykra wiadomość !:-( Po trzech miesiącach ad zerwania z nałogiem niestety wróciłam do nałogu i palę !!:-(

   adds_comments_list
 17. Desmoxan #

  Witam nie pale 3 dzień moim zdaniem Desmoxan pomógł mi dużo, też mam chęć na dymka w czasie przerwy, czy nawet wieczorem przed snem, ale tak jak wcześniej pisane było dużo rolę ma twoja wola, chęci na faje więc powalczę jeszcze myślę, że się uda.

  adds_comments_list


Znasz Desmoxan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.