Desmoxan

4,2 [211]

Tagi: , ,

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Najnowsza opinia o Desmoxan:

„Cytując klasyka.. „Też chciałbym to wiedzieć Stefan” :D…” [czytaj więcej poniżej]

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 236 opinii

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Desmoxan opakowanie


Informacje z ulotki Desmoxan:

Sprawdź jak działa Desmoxan na podstawie ulotki leku:

Desmoxan skutki uboczne Desmoxan przedawkowanie Desmoxan przedawkowanie
Desmoxan w ciąży Desmoxan w ciąży Desmoxan karmienie piersią Desmoxan a karmienie piersią
Desmoxan dawkowanie Desmoxan dawkowanie Desmoxan przeciwskazania Desmoxan przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:

Desmoxan cena:

Lek Desmoxan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Desmoxan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Desmoxan
 1. Desmoxan #

  Ja brałem nie palilem tydzien po zakonczeniu i palę nadal.

 2. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Śmieszy mnie kiedy czytam opinie „brałem tabletki i nadal miałem ochotę zapalić.” Nie wymyślono środka, który wymazałby z pamięci nałogi… Paliłam 8 lat około paczkę dziennie, w weekendy dużo więcej – za pierwszym razem zgodnie z ulotką chciałam stopniowo ograniczać palenie – nie udało się. Drugie podejście – wypaliłam ostatniego papierosa, a gdy nadeszła ochota na kolejnego – sięgnęłam po tabletkę. Tym sposobem się udało.
  Dzień 1: 8 tabletek ( tabletka tylko wtedy gdy chęć zapalenie staję się nie do zniesienia – mija 15 min po przyjęciu leku),
  Dzień 2: 8 tabletek,
  Dzień 3-10: 4 tabletki,
  Dzień 10-20: 2 tabletki,
  Potem bez tabletek, oczywiście wracają do głowy głupie myśli, że może choć jednego, w nagrodę, ale zaraz potem rezygnuję ” z nagrody”. Jedyny skutek uboczny Desmoxanu: KOSZMARY i BEZSENNOSC Od dziecka nigdy nie budziłam się w nocy, a od pierwszego dnia kuracji zrywałam się 5-8 razy w nocy z powodu strasznych koszmarów, raz walczyłam o własna poduszkę z jakimś urojonym stworzeniem… co dziwne codziennie budziłam się o 4 rano bo już nie mogłam spać, po 2 tygodniach byłam tym wykończona, dlatego brałam jak najmniej tabletek… Koszmary ustąpiły kilka dni po odstawieniu leku.
  Desmoxan pomaga w złagodzeniu chęci sięgnięcia po papierosa, ale wszyscy wiemy, że najważniejsza jest nasza silna wola i motywacja. Dodam, że bardzo pomaga sport – w moim przypadku bieganie, głównie z tego powodu chciałam rzucić palenie – po przebiegnięciu 10 km i więcej nie ma się ochoty na papierosa przez kilka następnych godzin – to bardzo pomaga w rzuceniu palenia, a jeszcze bardziej motywuje fakt, że nie męczy przy tym kaszel po wysiłku i zadyszka typowa przy nałogu. Życzę wszystkim powodzenia.

 3. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam jak dla mnie bardzo dobry lek. Palilem ok 15 lat i to nie mało ok 30 -40 zza dziennie. Nie pale od kwietnia. Polecam

 4. Desmoxan #

  Terapia przeszła prawidłowo, niestety po odstawieniu leku wróciły objawy odstawienia.
  Czy to możliwe żeby tak długo czuć potrzebę palenia.
  Czy można wydłużyć stosowanie leku?

 5. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Świetny lek, po 4 dniach brałem tabletki, jak sobie o nich przypomniałem. Nie pale od pierwszego kwietnia. Ale pamiętajmy, że same tabletki za nas nie rzucą palenia

 6. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Palę więcej, niż przed użyciem tego badziewia, na mnie podziałało odwrotnie.

 7. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Działa. Paliłam 10 lat. Rzucałam dziesiątki razy. Ta metoda porównywalnie jest najskuteczniejsza. Z każdym dzniem paliłam mniej i mniej. Bez bajek, że po tygodniu już żadnego, bo niestety sięgałam po papierosa, choćby połówkę.Sutki uboczne okropne. Koszmary, bezsenność, nerwowość, zmiany nastrojów. Koszmary były najgorsze…w życiu takich nie miałam. Ale pomogło na prawdę. Nie palę.

 8. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie rewelacja. Paliłem ponad 20 lat. Dużo, ok. 40szt/dzień. Nie palę już 3 tyg. I nie mam zamiaru zaczynać. Desmoxan dał radę.

 9. Desmoxan #

  Acodin jest najlepszy do rzucania palenia, trzeba brać dziennie 20 tabletek.

 10. Desmoxan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczny dla osób, które naprawdę chcą rzucić palenie. Palę ponad 6 lat, w międzyczasie rzucałem kilkaset razy i zawsze wracałem do nałogu. Obecnie skończyłem kurację i nie palę już od miesiąca, ale i bez żadnych środków udawało mi się nie palić przez dłuższe okresy. Jednak muszę przyznać że na desmoxie jest łatwiej, nie wiele łatwiej, ale łatwiej :p. Zastanawiam się tylko, czy można po tym palić jointy, no bo jak by nie patrzeć trzeba bakę zmieszać z tyteksem. Nie mam zawsze ochoty biegać z dzidą.

  • Desmoxan #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Cytując klasyka.. „Też chciałbym to wiedzieć Stefan” :D


Znasz Desmoxan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.