Tisercin

Poznaj bliżej lek Tisercin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Tisercin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Tisercin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Tisercin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Tisercin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Tisercin i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Tisercin
Bardzo niebezpieczny moim zdaniem lek zawiera mnóstwo skutków ubocznych w dawce 100 mg na dobę .Gdy dostawałam ten lek w szpitalu codziennie czułam się źle ,brakowało mi sił ,straszna tachykardia nawet nie wykonano mi ekg serca groziła mi z… [przeczytaj całą opinię]

o Tisercin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Tisercin?

Sprawdź gdzie kupić Tisercin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Tisercin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Tisercin składniki i działanie

Poznaj skład Tisercin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Tisercin jest stosowany w wypadku: Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Tisercin to: Lewomepromazyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Tisercin”

  1. Bardzo niebezpieczny moim zdaniem lek zawiera mnóstwo skutków ubocznych w dawce 100 mg na dobę .Gdy dostawałam ten lek w szpitalu codziennie czułam się źle ,brakowało mi sił ,straszna tachykardia nawet nie wykonano mi ekg serca groziła mi zapaść przy wstawaniu z łóżka czułam że mdleje ,że tracę przytomność .,zamieral mi oddech .To cud ze mogłam tak szybko wyjść ze szpitala i odstawić to świństwo.”