Asystor Slim

Asystor Slim to lek stosowany przy korekcji i zwiększania efektywności metod odchudzania. Elementem wyróżniającym tego rodzaju suplement diety jest jego dwuetapowe działanie. W opakowaniu znajdują się dwa rodzaje tabletek, które różniąc się składem różnie działają na organizm przyjmującego. Jedna zn ich- niebieska stosowana jest na noc, gdzie wymagane jest by podnieść procesy wymiany materii. To wspomaga szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w miejscach niepożadanych.

Drugi kolor tabletki to kolor żółty. Ten natomiast specjalnie przygotowany skład ma za zadanie zmniejszyć łaknienie podczas dnia. To w sposób oczywisty zmniejsza ilość środków energetycznych spożywanych co powoduje, że organizm musi wykorzystać to co ma w organizmie czyli tkanka tłuszczową, węglowodany i inne już wcześniej zgromadzone. Czyli odchudza.

Detocell

Detocell to nowy suplement diety który przeznaczony jest specjalnie dla kobiet z problemami nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej w okolicach ud i pośladków Wg producenta i jego reklam produkt jest rewolucyjny i pomaga osiągnąć oczekiwany efekt Niestety próżno szukać szczegółowych informacji o jego składzie i zastosowanych szczególnych technologii zastosowanych w tym suplemencie diety