Silcatil


Silicatil cena

Silcatil to nowy produkt, nie jest jeszcze dostępny w każdej aptece tradycyjnej i internetowej. Pod nazwą silcatil, kryją się dwa produkty:

 • skarpeta
 • sztyft

Cena w aptece internetowej.

Na dzień dzisiejszy skarpeta (sprzedawane są pojedynczo) kosztuje w aptekach internetowych od 17,30 do 18,90PLN. Jest to zarazem koszt jednorazowego zabiegu, ponieważ skarpeta po użyciu powinna być wyrzucona.

Sztyft silicatil natomiast kosztuje od 11,60 do 14,30 PLN

Oszacowanie na ile starcza sztyft, jest dość trudne, ponieważ, stosowany powinien być w razie potrzeby. Ilość sztyftu, który zwyczajowo ludzie nakładają, różni się także między poszczególnymi osobami.

Cena w aptece tradycyjnej

Opakowanie z jedną skarpetką w  aptece tradycyjnej kosztuje od 18 do 26 PLN. By to sprawdzić dzwoniliśmy do 4 aptek. Jednej we Krakowie, jednej w Łodzi, Kaliszu i jednej w Warszawie. Sztyft kosztował od 12 do 19 PLN.

Cena na allegro

Silicatil jest sprzedawany na allegro. Ceny są różne dla skarpetki, od 13,99 PLN do 17,50PLN (Stan na sierpień 2015 roku) i dla sztyftu od 10,85 do 13,50. Należy jednak pamiętać, że najczęściej doliczyć trzeba także cenę przesyłki. Sytuacja podobna jest także w aptekach internetowych, o ile nie zamówimy z opcją odbioru osobistego.

Napisz swoją opinię o Silcatil


Cena Silcatil
Zamienniki Silcatil
Forum Silcatil
Najnowsza opinia o Silcatil
Zastosowanie i składniki Silcatil
Gdzie można kupić Silcatil?

Opinie o Silcatil (3)

Silcatil, ocena średnia

4.4333333333333

Skutecznosc

57/10

  Brak skutków ubocznych

  32/10

   Oplacalnosc

   44/10
    1. Opinia użytkownika o Silcatil :

     Skutecznosc

     5.3

     Brak skutków ubocznych

     5.2

     Oplacalnosc

     5.2

     Całkiem dobry ten Silcatil. Ja używałam tego w formie skarpetek. Miałam strasznie popękaną, i suchą skórę na piętach. Kupiłam Silcatil i to wystarczyło, aby cała skóra się złuszczyła. Teraz mam gładkie stopy i jestem mega zadowolona.

    2. Opinia użytkownika o Silcatil :

     Skutecznosc

     7.4

     Brak skutków ubocznych

     1.9

     Oplacalnosc

     4.6

     Skarpetki złuszczajace sa całkiem skuteczne. Nie usuwaja naprawde zgrubialych i zastanych odciskow.Pozostale partie schodza platami przez dosc dlugi okres. bardzo dobrze oczyszczaja,pilinguja stopy. Porownane z rynkowa konkurencja i wypadaja duzp lepiej.

    3. Opinia użytkownika o Silcatil :

     Hej, bardzo proszę, aby ktoś coś napisał o tych skarpetkach, jak to działa i czy jest sens wydawać kilkanaście złotych na ten produkt. Wygląda obiecująco, ale nie wiem czy się zdecydować.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.