Silcatil

Poznaj bliżej lek Silcatil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Silcatil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Silcatil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Silcatil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Silcatil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Silcatil i opinie ekspertów

4.5
Nasi użytkownicy ocenili Silcatil na ocenę średnią 4.5/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Silcatil
Całkiem dobry ten Silcatil. Ja używałam tego w formie skarpetek. Miałam strasznie popękaną, i suchą skórę na piętach. Kupiłam Silcatil i to wystarczyło, aby cała skóra się złuszczyła. Teraz mam gładkie stopy i jestem mega zadowolona… [przeczytaj całą opinię]

o Silcatil

Skarpetki złuszczajace sa całkiem skuteczne. Nie usuwaja naprawde zgrubialych i zastanych odciskow.Pozostale partie schodza platami przez dosc dlugi okres. bardzo dobrze oczyszczaja,pilinguja stopy. Porownane z rynkowa konkurencja i wypadaja duzp l… [przeczytaj całą opinię]

o Silcatil

Hej, bardzo proszę, aby ktoś coś napisał o tych skarpetkach, jak to działa i czy jest sens wydawać kilkanaście złotych na ten produkt. Wygląda obiecująco, ale nie wiem czy się zdecydować.

o Silcatil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Silcatil

Silicatil cena

Silcatil to nowy produkt, nie jest jeszcze dostępny w każdej aptece tradycyjnej i internetowej. Pod nazwą silcatil, kryją się dwa produkty:

 • skarpeta
 • sztyft

Cena w aptece internetowej.

Na dzień dzisiejszy skarpeta (sprzedawane są pojedynczo) kosztuje w aptekach internetowych od 17,30 do 18,90PLN. Jest to zarazem koszt jednorazowego zabiegu, ponieważ skarpeta po użyciu powinna być wyrzucona.

Sztyft silicatil natomiast kosztuje od 11,60 do 14,30 PLN

Oszacowanie na ile starcza sztyft, jest dość trudne, ponieważ, stosowany powinien być w razie potrzeby. Ilość sztyftu, który zwyczajowo ludzie nakładają, różni się także między poszczególnymi osobami.

Cena w aptece tradycyjnej

Opakowanie z jedną skarpetką w  aptece tradycyjnej kosztuje od 18 do 26 PLN. By to sprawdzić dzwoniliśmy do 4 aptek. Jednej we Krakowie, jednej w Łodzi, Kaliszu i jednej w Warszawie. Sztyft kosztował od 12 do 19 PLN.

Cena na allegro

Silicatil jest sprzedawany na allegro. Ceny są różne dla skarpetki, od 13,99 PLN do 17,50PLN (Stan na sierpień 2015 roku) i dla sztyftu od 10,85 do 13,50. Należy jednak pamiętać, że najczęściej doliczyć trzeba także cenę przesyłki. Sytuacja podobna jest także w aptekach internetowych, o ile nie zamówimy z opcją odbioru osobistego.


Ulotka Silcatil
Poznaj szczegółowe informacje o Silcatil z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Silcatil


Cena Silcatil

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Silcatil:


Zamienniki Silcatil

Zapoznaj się z zamiennikami Silcatil. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Silcatil, a także zamienników.


Gdzie można kupić Silcatil?

Sprawdź gdzie kupić Silcatil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Silcatil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Silcatil składniki i działanie

Poznaj skład Silcatil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Silcatil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Silcatil”

 1. Skutecznosc

  5.3

  Brak skutków ubocznych

  5.2

  Oplacalnosc

  5.2

  Całkiem dobry ten Silcatil. Ja używałam tego w formie skarpetek. Miałam strasznie popękaną, i suchą skórę na piętach. Kupiłam Silcatil i to wystarczyło, aby cała skóra się złuszczyła. Teraz mam gładkie stopy i jestem mega zadowolona.

 2. Skutecznosc

  7.4

  Brak skutków ubocznych

  1.9

  Oplacalnosc

  4.6

  Skarpetki złuszczajace sa całkiem skuteczne. Nie usuwaja naprawde zgrubialych i zastanych odciskow.Pozostale partie schodza platami przez dosc dlugi okres. bardzo dobrze oczyszczaja,pilinguja stopy. Porownane z rynkowa konkurencja i wypadaja duzp lepiej.

 3. Hej, bardzo proszę, aby ktoś coś napisał o tych skarpetkach, jak to działa i czy jest sens wydawać kilkanaście złotych na ten produkt. Wygląda obiecująco, ale nie wiem czy się zdecydować.