Sachol

Poznaj bliżej lek Sachol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Sachol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Sachol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Sachol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Sachol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Sachol i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Sachol
Bardzo wolno pomaga, ale pomaga. Tylko, że ma straszny posmak. Nie odpowiada mi on tak mocno, że muszę płukać po nim usta. Wy też tak macie? Czy to że mną jest coś nie tak?

o Sachol

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Sachol

Żel do stosowania w obrębie jamy ustnej na choroby przyzębia, zapalenie dziąseł, owrzodzenia jamy ustnej, czy stany zapalne błony śluzowej.
Głównym składnikiem są choliny salicylan i cetalkoniowy chlorek. 1 g żelu zawiera 87,1 mg salicylanu choliny i 0,1 mg cetalkoniowego chlorku. Dodatkowymi składnikami są hydroksyetyloceluloza, metylu parahydroksybenzoesan oraz glicerol, olejek anyżowy, etynol 96%, woda oczyszczona.


Gdzie można kupić Sachol?

Sprawdź gdzie kupić Sachol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Sachol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Sachol składniki i działanie

Poznaj skład Sachol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Sachol jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Sachol”

 1. Skuteczność

  8

  Brak skutków ubocznych

  9.7

  Opłacalność

  8.7

  Bardzo wolno pomaga, ale pomaga. Tylko, że ma straszny posmak. Nie odpowiada mi on tak mocno, że muszę płukać po nim usta. Wy też tak macie? Czy to że mną jest coś nie tak?