Laboteq


Laboteq to jeden z flagowych produktów aflofarmu. Wydaje się że firma stara się zagospodarować każdy możliwy segment rynku. Produkt zawiera dosyć bogaty zestaw składników aktywnych. Najważniejszym jest koenzym Q10. Warto zauważyć że produkt jest zawiera te same witaminy, co Capivit, jednak ma wiele więcej dodatkowych składników. Interesująca jest także tiaminę, rzadko będącą składnikiem polskich suplementów diety (to inna nazwa witaminy B1). Laboteq zawiera również kwas hialuronowy, który częściej stosowany jako składnik kremów.
Laboteq reklamowany jest jako produkt używający unikalnego systemu Continuous Wrinkles Reduction. To jednak oczywiście jedynie chwyt marketingowy. Fakt jest jednak taki, że Laboteq zawiera bogate spektrum składników.
Poważne skutki uboczne po zastosowaniu są mało prawdopodobne.
Napisz swoją opinię o Laboteq


Cena Laboteq
Dawkowanie Laboteq
Ulotka Laboteq
Zamienniki Laboteq
Forum Laboteq
Najnowsza opinia o Laboteq
Zastosowanie i składniki Laboteq
Gdzie można kupić Laboteq?

Opinie o Laboteq (36)

Laboteq, ocena średnia

5.5

Skutecznosc

48/10

  Brak skutków ubocznych

  74/10

   Oplacalnosc

   43/10
    1. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     0.1

     Oplacalnosc

     2

     Nic nie pomaga, totalne dziadostwo, przebarwienia, jak były tak są, a w plecy jestem 30 zł…

    2. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Polecam. Efekty widać od zaraz. Tak było w moim przypadku.

    3. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     8.5

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.4

     Miałam duże przebarwienia po wakacjach w Grecji. Od 3 lat walczyłam z tym intensywnie. Od września 2015 do dnia dzisiejszego- sierpień 2016, regularnie co miesiąc kupuję Laboteq tone. Pomaga. Przebarwień prawie nie widać. Miałam je głównie na czole. Cera jest dużo ładniejsza. Szczerze polecam.

    4. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Witam,
     Od kiedy hydrolizat to czysty kolagen? Od kiedy hydrolizat białek kolagenowych, to naturalny kolagen? Dramat, dramat, dramat!!! Przeraża mnie to, co reklamy robią ludziom z głów ;-) Do koleżanki Marty, kolagen hydrolizowany, tzw. hydrolizat to nie jest czysty naturalny kolagen, ani nie jest czysty, ani naturalny. Może doczytaj, a później pisz głupoty :-)

    5. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Używałam laboteg przez rok i nie wiedziałam, że cały czas miałam problem z zaczerwionymi oczyma, odstawiłam te tabletki i problem znikł, i więcej ich nie kupię.

    6. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Biorę już chyba 5 opakowanie, od tego czasu walczę z strasznym kaszlem. Odstawiam zdecydowanie, zobaczę, czy kaszel minie, oby. Tola.

    7. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     3.6

     Brak skutków ubocznych

     8.1

     Oplacalnosc

     0.1

     Przyjmuje Laboteq od 3 m-cy. Rewelacji specjalnie nie zauważyłam. Wcześniej przyjmowałam czysty hydrolizowany kolagen z vitC i EFEKTY BYŁY ZNACZNIE LEPSZE. Czy warto polecić, chyba nie. Ja przynajmniej już nie kupię. Wrócę do stanu poprzedniego. Poza tym wychodzi taniej.

    8. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     5.4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     5.7

     Witam. Jestem użytkowniczką Labotequ od około pół roku. Muszę powiedzieć, że są efekty, ale nie takie, jakich się spodziewałam. Teoretycznie zmarszczki są lekko wygładzone, ale nie jest to duża różnica. Najważniejsze chyba jest to, że skóra jest wyjątkowo miła w dotyku. Jak aksamit. Do tego jest bardziej jędrna. Laboteq warto polecić z racji ceny.

    9. Opinia użytkownika o Laboteq :

     Skutecznosc

     8.8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     7.2

     Jestem po 4 miesiącach brania labotequ skin. Szczerze mogę powiedzieć, że odżywia skórę, ale jakiś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Zawsze po sezonie wakacyjnym mam bardzo przesuszoną aż szarą brzydką skórę ( dużo się opalam na działce podczas pracy), w tym roku od pierwszych promieni słonecznych zaczęłam łykać te tabletki. Widzę, że skóra jest w lepszej kondycji, twarz mniej wysuszona- przez to nie wygląda starzej jak to bywa po opalaniu. Nie jestem przekonana, czy to zasługa labotequ. Moim zdaniem, jeżeli brałabym nawet inny preparat ( skład labotequ jest zwyczajny) to też bym uzyskała ten efekt. A cenowo nie jestem zachwycona. Moja ocena jest obojętna. Nie polecam, ale też nie odradzam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.