Laboteq

Poznaj bliżej lek Laboteq:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Laboteq. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Laboteq i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Laboteq

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Laboteq Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Laboteq i opinie ekspertów

5.5
Nasi użytkownicy ocenili Laboteq na ocenę średnią 5.5/10 na podstawie 36 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Laboteq
Nic nie pomaga, totalne dziadostwo, przebarwienia, jak były tak są, a w plecy jestem 30 zł…

o Laboteq

Polecam. Efekty widać od zaraz. Tak było w moim przypadku.

o Laboteq

Miałam duże przebarwienia po wakacjach w Grecji. Od 3 lat walczyłam z tym intensywnie. Od września 2015 do dnia dzisiejszego- sierpień 2016, regularnie co miesiąc kupuję Laboteq tone. Pomaga. Przebarwień prawie nie widać. Miałam je główn… [przeczytaj całą opinię]

o Laboteq

Witam,
Od kiedy hydrolizat to czysty kolagen? Od kiedy hydrolizat białek kolagenowych, to naturalny kolagen? Dramat, dramat, dramat!!! Przeraża mnie to, co reklamy robią ludziom z głów ;-) Do koleżanki Marty, kolagen hydrolizowany, tzw. hydro… [przeczytaj całą opinię]

o Laboteq

Używałam laboteg przez rok i nie wiedziałam, że cały czas miałam problem z zaczerwionymi oczyma, odstawiłam te tabletki i problem znikł, i więcej ich nie kupię.

o Laboteq

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Laboteq

Laboteq to jeden z flagowych produktów aflofarmu. Wydaje się że firma stara się zagospodarować każdy możliwy segment rynku. Produkt zawiera dosyć bogaty zestaw składników aktywnych. Najważniejszym jest koenzym Q10. Warto zauważyć że produkt jest zawiera te same witaminy, co Capivit, jednak ma wiele więcej dodatkowych składników. Interesująca jest także tiaminę, rzadko będącą składnikiem polskich suplementów diety (to inna nazwa witaminy B1). Laboteq zawiera również kwas hialuronowy, który częściej stosowany jako składnik kremów.
Laboteq reklamowany jest jako produkt używający unikalnego systemu Continuous Wrinkles Reduction. To jednak oczywiście jedynie chwyt marketingowy. Fakt jest jednak taki, że Laboteq zawiera bogate spektrum składników.
Poważne skutki uboczne po zastosowaniu są mało prawdopodobne.


Ulotka Laboteq
Poznaj szczegółowe informacje o Laboteq z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Laboteq

Jak działa Laboteq
Suplement diety zawiera formułę CWR R(Continuous Wrinkles Reduction), czyli unikalne połączenie koenzymu Q10, hydrolizatu białek kolagenowych, kwasu hialuronowego, beta k… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Laboteq
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement di… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Laboteq?
Dorośli: 1 tabl./dobę. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia…. Przeczytaj więcej

Cena Laboteq

Laboteq jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Laboteq w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 29.94PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 1.00PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Laboteq:


  Zamienniki Laboteq

  Zapoznaj się z zamiennikami Laboteq. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Laboteq, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Laboteq?

  Sprawdź gdzie kupić Laboteq. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Laboteq w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Laboteq składniki i działanie

  Poznaj skład Laboteq i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Laboteq jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  36 Replies to “Laboteq”

  1. Skutecznosc

   0.1

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   2

   Nic nie pomaga, totalne dziadostwo, przebarwienia, jak były tak są, a w plecy jestem 30 zł…

  2. Skutecznosc

   8.5

   Brak skutków ubocznych

   9.9

   Oplacalnosc

   9.4

   Miałam duże przebarwienia po wakacjach w Grecji. Od 3 lat walczyłam z tym intensywnie. Od września 2015 do dnia dzisiejszego- sierpień 2016, regularnie co miesiąc kupuję Laboteq tone. Pomaga. Przebarwień prawie nie widać. Miałam je głównie na czole. Cera jest dużo ładniejsza. Szczerze polecam.

  3. Witam,
   Od kiedy hydrolizat to czysty kolagen? Od kiedy hydrolizat białek kolagenowych, to naturalny kolagen? Dramat, dramat, dramat!!! Przeraża mnie to, co reklamy robią ludziom z głów ;-) Do koleżanki Marty, kolagen hydrolizowany, tzw. hydrolizat to nie jest czysty naturalny kolagen, ani nie jest czysty, ani naturalny. Może doczytaj, a później pisz głupoty :-)

  4. Używałam laboteg przez rok i nie wiedziałam, że cały czas miałam problem z zaczerwionymi oczyma, odstawiłam te tabletki i problem znikł, i więcej ich nie kupię.

  5. Biorę już chyba 5 opakowanie, od tego czasu walczę z strasznym kaszlem. Odstawiam zdecydowanie, zobaczę, czy kaszel minie, oby. Tola.