EverCare

Poznaj bliżej lek EverCare:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o EverCare. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne EverCare i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena EverCare

Jeśli zwykłe informacje z ulotki EverCare Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o EverCare i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Ulotka EverCare
Poznaj szczegółowe informacje o EverCare z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki EverCare

Czy EverCare można brać w ciąży?
Nie dotyczy…. Przeczytaj więcej

Cena EverCare

EverCare jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

EverCare w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 50 szt. test diagnostyczny do szybkich oznaczen w cenie:

 • 3.48PLN przy zakupie na R. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.07PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności EverCare:


  Zamienniki EverCare

  Zapoznaj się z zamiennikami EverCare. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku EverCare, a także zamienników.


  Gdzie można kupić EverCare?

  Sprawdź gdzie kupić EverCare. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku EverCare w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  EverCare składniki i działanie

  Poznaj skład EverCare i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  EverCare jest stosowany w wypadku: Na Cukrzycę,
  Główne składniki leku EverCare to: Testy do szybkich oznaczeń – krew ,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.