Apo-atorva

Poznaj bliżej lek Apo-atorva:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Apo-atorva. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Apo-atorva i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Apo-atorva

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Apo-atorva Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Apo-atorva i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Apo-atorva

Apo-atorva Można kupić w trzech dawkach ( 10, 20, 40 mg atorwastatyny w postaci soli wapniowej). Atorwastatyna redukuje poziom cholesterolu i lipoprotein we krwi oraz zwiększa wychwyt i rozpad LDL ( tzw. zły cholesterol). Lek ten zmniejsza poziom złego cholesterolu u pacjentów z chorobą genetyczną dziedziczną, jaką jest Hipercholesterolemia rodzinna. Lek ten stosowany jest, jako środek dodatkowy, przy diecie hipolipemicznnej. Apo-atorva może zmniejszyć niebezpieczeństwo wystąpienia zawału serca, udaru mózgu czy innych chorób serca. Oczywiście nie należy stosować go przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Występowanie chorób wątroby, miopatia, ciąża i okres karmienia piersią również dyskwalifikują do zażywania tego leku. Należy zachować szczególne środki ostrożności, jeśli pacjent, który stosuje ten lek nadużywa alkohol lub ma chorą wątrobę, zaburzenia pracy nerek, niedoczynność tarczycy oraz u osób powyżej 70 roku życia. Należy pamiętać o tym, aby podczas rozmowy z lekarzem poinformować go o zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ przyjmując Apo-atorva należy ustalić odpowiednią dawkę środków zapobiegających ciąży. Lek ten nie powoduje uciążliwych skutków ubocznych, mogą wystąpić łagodne i krótkoterminowe działania niepożądane typowe dla kuracji atorwastatyną.


Gdzie można kupić Apo-atorva?

Sprawdź gdzie kupić Apo-atorva. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Apo-atorva w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Apo-atorva składniki i działanie

Poznaj skład Apo-atorva i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Apo-atorva jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.