Setaloft


Lek Setaloft zawiera sertralinę. To substancja z grupy SSRI. Od innych leków z tej grupy Sertralinę odróżnia podnoszenie przy wyższych dawkach również poziomu dopaminy. Przede wszystkim oddziałuje jednak na serotoninę. Poza działaniem antydepresyjnym ważne jest silne działanie przeciwlękowe leku. Choć stosowany również przy leczeniu fobii społecznej, nie jest w tym przypadku bardzo efektywny. Lek nie powoduje tycia, co często użytkownicy traktują jako zaletę.

Napisz swoją opinię o Setaloft

Cena Setaloft
Skutki uboczne Setaloft
Dawkowanie Setaloft
Ulotka Setaloft
Zamienniki Setaloft
Forum Setaloft
Najnowsza opinia o Setaloft
Zastosowanie i składniki Setaloft
Gdzie można kupić Setaloft?

Opinie o Setaloft (88)

Setaloft, ocena średnia

6.5333333333333

Skutecznosc

66/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   71/10
    1. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.9

     Ja brałam setaloft przez ponad rok. Pierw cała tabletka póżniej pół. Od lipca tego roku sama odstawiłam i czuje sie dobrze. Zero skutków ubocznych. Mój organizm sie przyzwyvzaił bo jak zapomniałam wziąć leku nic sie nie działo.

    2. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     5

     Ja wrzuciłem od razu 100 mg i przez tydzień muszę przyznać, że byłem wystrzelony na haju, jak na kokainie. Później to znika. Przy ich braniu dużo straciłem na wadze, lecz rzuciłem alkohol w 100 procentach. Znalazłem prace. Jestem szczęśliwym i kochającym mężem i tatą. Wysypiam się i mam wiele energii. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Bardzo stabilny emocjonalnie jestem.
     Na wieczór biorę jeszcze nasenne trittico cr. Bardzo polecam zwłaszcza dla ludzi bez energii, motywacji i przygnębieni. Poprawia tez koncentracje i jesteście mniej senni.
     Mam 24 lata . Pozdrawiam.

    3. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Mam 17 lat i brałam lek setaloft przez około 2 miesiące,
     odstawiłam go z własnej woli bo zaczęłam się czuć lepiej i znów zaczęłam go brać, gdyż tak powiedział mi psychiatra i wróciły stany lękowe,
     pojawiło się u mnie kołatanie serca, ból w klatce piersiowej i nawet nie wiem, jak to nazwać takie uczucie, jakbym miała za chwilę zemdleć. Na razie biorę pół tabletki dziennie. Mam nadzieję że mój stan się poprawi.

    4. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Witam też lekarz przepisał mi ten lek na lęki, ale boję się brać doradźcie coś, bo te lęki coraz bardziej dezorganizują mi życie.

    5. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Brałam przez 10 dni, ale to się nie da, co zjesz wszystko oddajesz, ponowiłam branie leku i to samo, co robić?

    6. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     Witam. Mam 19 lat. Lek Setaloft biorę juz ponad rok. Szczerze? Na początku czułem, ze działa. Bóle głowy, nudności, bóle brzucha. Wspomniano ze tak może być wiec brałem dalej. Potem hmm jak bym się przyzwyczaił. Lek nadal działał (chyba) miałem beztroskie życie, problem? A co to wtedy było. Wyj*bane na wszystko! Teraz nie czuje nic. Lekarz zwiększył dawkę do 200 mg na dobę. Zastanawiam się nad zmiana leku. Ogólnie lek dobrze działa, ale nie na dłuższy okres czasu. W razie pytan piszcie na maila: kamilwiktor.kw@gmail.com

    7. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Bardzo dobry lek polecam wszystkim!! Z początku troszkę boli głowa, z początku zażywania, ale to minie. U mnie lek zaczyna się brać stopniowo, od ćwiartki przez 4 dni, potem pół tabletki, a z czasem całą.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.