Setaloft

3,7 [57]

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Lek Setaloft zawiera sertralinę. To substancja z grupy SSRI. Od innych leków z tej grupy Sertralinę odróżnia podnoszenie przy wyższych dawkach również poziomu dopaminy. Przede wszystkim oddziałuje jednak na serotoninę. Poza działaniem antydepresyjnym ważne jest silne działanie przeciwlękowe leku. Choć stosowany również przy leczeniu fobii społecznej, nie jest w tym przypadku bardzo efektywny. Lek nie powoduje tycia, co często użytkownicy traktują jako zaletę.

Najnowsza opinia o Setaloft:

„ból w klatce piersiowej, drgawki, uderzenia gorąca, kołatanie serca, ból brzucha, rozwolnienie…” [czytaj więcej poniżej]

Setaloft otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 72 opinii

Setaloft jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Informacje z ulotki Setaloft:

Sprawdź jak działa Setaloft na podstawie ulotki leku:

Setaloft w ciąży setaloft w ciąży Setaloft karmienie piersią setaloft a karmienie piersią
Setaloft dawkowanie setaloft dawkowanie Setaloft skutki uboczne
Setaloft przeciwskazania setaloft przeciwskazania


Pytania o Setaloft na forum:

  Jakie są skutki uboczne po setaloftie u dzieci?

Masz pytania dotyczące leku Setaloft?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Setaloft cena:

Lek Setaloft na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Setaloft tabl. powl. 50 mg
  cena normalnie -> 13.86PLN przy odpłatności 30% -> 4.16
 • Setaloft tabl. powl. 100 mg
  cena normalnie -> 29.06PLN przy odpłatności 30% -> 9.66

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Setaloft?

Oto lista aptek i sklepów z Setaloft:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Setaloft
 1. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ból w klatce piersiowej, drgawki, uderzenia gorąca, kołatanie serca, ból brzucha, rozwolnienie

 2. Setaloft #

  super lek biorę 2 lata

 3. Setaloft #

  Lek pomógł na myśli negatywne, złość i zaburzenia lękowe. Jest normalnie bez skrajnych emocji – euforia czy duchowe rozdarcie. Skutki uboczne po 2 tygodniach lekki bol oczu i gorsza koncentracja. Wcześniej senność zawroty głowy, ból oczu, suchość śluzówek, brak apetytu, „zawiecha” potem nadmierna aktywność bezsenność duży problem z koncentracja. Leczyłam się w szpitalu oprócz tego leku dostawałam też inne by zniosły skutki uboczne ( nie chce wiedzieć jakie). Zalecam 98% abstynencję ponieważ alkohol sprawia że leki nie działają lub też działają w druga stronę. Wszystkim zawiedzionym leczeniem w gabinecie lekarskim szczerze polecam szpital. Tam na bieżąco kontrolują ustawiają dawki, podają mocne leki znoszą e skutki uboczne. Wystarczy cierpliwość by lek zaczął działać.

 4. Setaloft #

  ja przyjmowałam ten lek przeszlo 2 tygodnie, psychicznie czułam się nieźle, za to fizycznie…kołatania serca potliwość- masakra- odstawiłam

 5. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek od 8 miesięcy i zastanawiam się, dlaczego tak późno. Mogło być super już od dawna, dla mnie lek rewelacja. Żadnych skutków ubocznych, samopoczucie wspaniałe, zero stresu, potrafię na spokojnie przeanalizować całą sytuację i prawidłowo reagować. Dla mnie Super lek.

 6. Setaloft #

  Mam 15 lat i mam objawy depresji lekarz przepisal mi lek setaloft na początku brałam pól tabletki poczatkowo objawy byly nie znośne leżałam w uszku nie mając sily wstać. Po zwiększeniu dawki do 1tabletki również towarzyszyły mi podobne objawy. Te tabletki łykam juz ponad pól roku. Efekty są zdumiewające poleciła b ten lek. Objawiam sie teraz bo czesto mam nudności, bul głowy i osłabnięcia. Chce odstawić ten lek poniewaz i tak moje leczenie sie skończylo:)

 7. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Lek Setaloft przyjmuje na depresje. Przez 1 tydzień połówkę. skutki uboczne to senność ale spać nie potrafiłam, lekki ból głowy i brzucha. Jak zaczęłam brać całą tabletkę, byłam senna prze kilka dni i rozkojarzona. Obecnie po ok miesiącu przyjmowania leku (czasem zapomnę) czuje się dobrze, normalnie śpię oraz co najważniejsze normalnie funkcjonuje.

 8. Setaloft #

  biorę lek od 8 tygodni, brak poprawy, nasilone objawy nerwicowe

 9. Setaloft #

  Po śmierci męża i siostry nerwica depresja i przeklęte okno, które mnie przyciągało lekarz przepisał rudotel i setaloft jest bardzo duża poprawa zaczynam żyć, ale to trwało bardzo długo.

 10. Setaloft #

  Jestem w okresie klimakterium i mam objawy podobne jak w depresji, poszłam, więc do psychiatry, aby mi trochę ulżył, bo nie chce brać terapii hormonalnej, w zamian za to lekarka przepisała mi lek Setaloft 50 i kazała brać pół tabletki rano przez siedem dni a potem 1 tabletkę i na noc jakiś lek nasenny, z którego już w aptece zrezygnowałam po konsultacji z farmaceutą. Podjęłam się leczenia i po zażyciu dawki 1/2 tabletki czuję się fatalnie, wszystkie objawy uboczne chyba dały o sobie znać, poza tym w ulotce napisane było, że są to silne leki na dużą depresję i stany lękowe a nie stany pomocne w klimakterium, mam wrażenie, że lekarka mnie nie słuchała, pozostała mi w takim razie terapia hormonalna.


Znasz Setaloft? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.