Setaloft

3,7 [60]

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Lek Setaloft zawiera sertralinę. To substancja z grupy SSRI. Od innych leków z tej grupy Sertralinę odróżnia podnoszenie przy wyższych dawkach również poziomu dopaminy. Przede wszystkim oddziałuje jednak na serotoninę. Poza działaniem antydepresyjnym ważne jest silne działanie przeciwlękowe leku. Choć stosowany również przy leczeniu fobii społecznej, nie jest w tym przypadku bardzo efektywny. Lek nie powoduje tycia, co często użytkownicy traktują jako zaletę.

Najnowsza opinia o Setaloft:

„DOMI……Odezwij sie na mój mail mam pytania w związku z tym lekiem….” [czytaj więcej poniżej]

Setaloft otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 79 opinii

Setaloft jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Informacje z ulotki Setaloft:

Sprawdź jak działa Setaloft na podstawie ulotki leku:

Setaloft w ciąży setaloft w ciąży Setaloft karmienie piersią setaloft a karmienie piersią
Setaloft dawkowanie setaloft dawkowanie Setaloft skutki uboczne
Setaloft przeciwskazania setaloft przeciwskazania


Pytania o Setaloft na forum:

  Jakie są skutki uboczne po setaloftie u dzieci?

Masz pytania dotyczące leku Setaloft?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Setaloft cena:

Lek Setaloft na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Setaloft tabl. powl. 50 mg
  cena normalnie -> 13.86PLN przy odpłatności 30% -> 4.16
 • Setaloft tabl. powl. 100 mg
  cena normalnie -> 29.06PLN przy odpłatności 30% -> 9.66

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Setaloft?

Oto lista aptek i sklepów z Setaloft:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Setaloft
 1. Setaloft #

  Bardzo dobry lek polecam wszystkim!! Z początku troszkę boli głowa, z początku zażywania, ale to minie. U mnie lek zaczyna się brać stopniowo, od ćwiartki przez 4 dni, potem pół tabletki, a z czasem całą.

 2. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek mam przepisany na stany lękowe powstałe w wyniku mobbingu w pracy. Biorę go od ok 4 tygodni. Początkowo 0,5 tabletki dziennie. Na początku była większa senność, uspokoiłam się lecz stany lękowe nadal trwały. Ostatnio były straszne bóle głowy, mdłości, senność. Od tygodnia biorę 1 tabletkę dziennie – jest lepiej. Skutki uboczne zmniejszyły się (czasem lekka senność, lekkie bóle głowy), a także zmniejszyły się leki. Jestem dużo spokojniejsza i życie zaczyna znowu nabierać kolorów. Za tydzień zaczynam jeszcze terapię DDA.

 3. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od wielu lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi. U mnie to był lęk przed wychodzeniem z domu, że coś mi się stanie, bezsenność. Lek ten miałam zapisany w połączeniu z promazinem. Przez pierwsze 4 dni miałam jeść połówkę, 4 dni po całej, a następnie 2x dziennie po 50 mg + promazin na noc. Przez pierwsze dwa tygodnie był koszmar-wszystkie objawy uboczne, a dodatkowo momentami leki nasilały wręcz objawy choroby. Raz nawet w ataku paniki wylądowałam na pogotowiu, gdzie dostałam relanium. Ale pomimo tego zaufałam lekarce, dalej jadłam i po jakiś miesiącu odżyłam. Zniknęły lęki, wróciła chęć do wyjścia z domu. Dostałam takiej odwagi, że zapisałam się na prawo jazdy, choć całe życie zarzekałam się, że nie będę kierowcą i kilka miesięcy wcześniej miałam poważny wypadek samochodowy. Ogólnie lek uważam, za bardzo dobry, mi pomógł tylko każdy organizm może zareagować inaczej. Poza tym polecam psychoterapię, w moim przypadku trwała 2,5 roku. Pomogła mi nauczyć się żyć z chorobą, która powraca co jakiś czas.

 4. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek od roku na depresję, mimo że depresję stwierdzono u mnie ok tydzień temu. Mam 16 lat i cierpię na bezsenność, zmęczenie, straszne bóle brzucha, wzdęcia, nudności, wymioty, zawroty głowy, drgawki… Pełno tego. Biorę 100 mg dziennie. Ten lek najchętniej bym odstawiła. Lecz niestety psychiatra jest innego zdania. Nie polecam tego leku. Nie widzę poprawy, tylko skutki uboczne..

 5. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ból w klatce piersiowej, drgawki, uderzenia gorąca, kołatanie serca, ból brzucha, rozwolnienie

 6. Setaloft #

  super lek biorę 2 lata

 7. Setaloft #

  Lek pomógł na myśli negatywne, złość i zaburzenia lękowe. Jest normalnie bez skrajnych emocji – euforia czy duchowe rozdarcie. Skutki uboczne po 2 tygodniach lekki bol oczu i gorsza koncentracja. Wcześniej senność zawroty głowy, ból oczu, suchość śluzówek, brak apetytu, „zawiecha” potem nadmierna aktywność bezsenność duży problem z koncentracja. Leczyłam się w szpitalu oprócz tego leku dostawałam też inne by zniosły skutki uboczne ( nie chce wiedzieć jakie). Zalecam 98% abstynencję ponieważ alkohol sprawia że leki nie działają lub też działają w druga stronę. Wszystkim zawiedzionym leczeniem w gabinecie lekarskim szczerze polecam szpital. Tam na bieżąco kontrolują ustawiają dawki, podają mocne leki znoszą e skutki uboczne. Wystarczy cierpliwość by lek zaczął działać.

 8. Setaloft #

  ja przyjmowałam ten lek przeszlo 2 tygodnie, psychicznie czułam się nieźle, za to fizycznie…kołatania serca potliwość- masakra- odstawiłam

 9. Setaloft #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek od 8 miesięcy i zastanawiam się, dlaczego tak późno. Mogło być super już od dawna, dla mnie lek rewelacja. Żadnych skutków ubocznych, samopoczucie wspaniałe, zero stresu, potrafię na spokojnie przeanalizować całą sytuację i prawidłowo reagować. Dla mnie Super lek.

  • Setaloft #

   to jak tak super— TO MOŻE TO JUŻ MANIA (choroba dwubiegunowa) – krótka historia o tym, jak mija depresja i zaczyna się poważna choroba.

  • Setaloft #

   Każdy inaczej znosi różne leki dla mnie super, to jest zamiennik asentry.

 10. Setaloft #

  Mam 15 lat i mam objawy depresji lekarz przepisal mi lek setaloft na początku brałam pól tabletki poczatkowo objawy byly nie znośne leżałam w uszku nie mając sily wstać. Po zwiększeniu dawki do 1tabletki również towarzyszyły mi podobne objawy. Te tabletki łykam juz ponad pól roku. Efekty są zdumiewające poleciła b ten lek. Objawiam sie teraz bo czesto mam nudności, bul głowy i osłabnięcia. Chce odstawić ten lek poniewaz i tak moje leczenie sie skończylo:)


Znasz Setaloft? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.