Setaloft

Opinie, komentarze, informacje


Lek Setaloft zawiera sertralinę. To substancja z grupy SSRI. Od innych leków z tej grupy Sertralinę odróżnia podnoszenie przy wyższych dawkach również poziomu dopaminy. Przede wszystkim oddziałuje jednak na serotoninę. Poza działaniem antydepresyjnym ważne jest silne działanie przeciwlękowe leku. Choć stosowany również przy leczeniu fobii społecznej, nie jest w tym przypadku bardzo efektywny. Lek nie powoduje tycia, co często użytkownicy traktują jako zaletę.

Cena Setaloft
Skutki uboczne Setaloft
Dawkowanie Setaloft
Ulotka Setaloft
Zamienniki Setaloft
Forum Setaloft
Najnowsza opinia o Setaloft
Zastosowanie i składniki Setaloft
Gdzie można kupić Setaloft?

Napisz swoja opinię o Setaloft

Setaloft, ocena średnia

6.5

Skutecznosc

65/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   71/10

    86 Opinii o “Setaloft

    1. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Mam 17 lat i brałam lek setaloft przez około 2 miesiące,
     odstawiłam go z własnej woli bo zaczęłam się czuć lepiej i znów zaczęłam go brać, gdyż tak powiedział mi psychiatra i wróciły stany lękowe,
     pojawiło się u mnie kołatanie serca, ból w klatce piersiowej i nawet nie wiem, jak to nazwać takie uczucie, jakbym miała za chwilę zemdleć. Na razie biorę pół tabletki dziennie. Mam nadzieję że mój stan się poprawi.

    2. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Witam też lekarz przepisał mi ten lek na lęki, ale boję się brać doradźcie coś, bo te lęki coraz bardziej dezorganizują mi życie.

    3. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Brałam przez 10 dni, ale to się nie da, co zjesz wszystko oddajesz, ponowiłam branie leku i to samo, co robić?

    4. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     Witam. Mam 19 lat. Lek Setaloft biorę juz ponad rok. Szczerze? Na początku czułem, ze działa. Bóle głowy, nudności, bóle brzucha. Wspomniano ze tak może być wiec brałem dalej. Potem hmm jak bym się przyzwyczaił. Lek nadal działał (chyba) miałem beztroskie życie, problem? A co to wtedy było. Wyj*bane na wszystko! Teraz nie czuje nic. Lekarz zwiększył dawkę do 200 mg na dobę. Zastanawiam się nad zmiana leku. Ogólnie lek dobrze działa, ale nie na dłuższy okres czasu. W razie pytan piszcie na maila: kamilwiktor.kw@gmail.com

    5. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Bardzo dobry lek polecam wszystkim!! Z początku troszkę boli głowa, z początku zażywania, ale to minie. U mnie lek zaczyna się brać stopniowo, od ćwiartki przez 4 dni, potem pół tabletki, a z czasem całą.

    6. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Lek mam przepisany na stany lękowe powstałe w wyniku mobbingu w pracy. Biorę go od ok 4 tygodni. Początkowo 0,5 tabletki dziennie. Na początku była większa senność, uspokoiłam się lecz stany lękowe nadal trwały. Ostatnio były straszne bóle głowy, mdłości, senność. Od tygodnia biorę 1 tabletkę dziennie – jest lepiej. Skutki uboczne zmniejszyły się (czasem lekka senność, lekkie bóle głowy), a także zmniejszyły się leki. Jestem dużo spokojniejsza i życie zaczyna znowu nabierać kolorów. Za tydzień zaczynam jeszcze terapię DDA.

    7. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Od wielu lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi. U mnie to był lęk przed wychodzeniem z domu, że coś mi się stanie, bezsenność. Lek ten miałam zapisany w połączeniu z promazinem. Przez pierwsze 4 dni miałam jeść połówkę, 4 dni po całej, a następnie 2x dziennie po 50 mg + promazin na noc. Przez pierwsze dwa tygodnie był koszmar-wszystkie objawy uboczne, a dodatkowo momentami leki nasilały wręcz objawy choroby. Raz nawet w ataku paniki wylądowałam na pogotowiu, gdzie dostałam relanium. Ale pomimo tego zaufałam lekarce, dalej jadłam i po jakiś miesiącu odżyłam. Zniknęły lęki, wróciła chęć do wyjścia z domu. Dostałam takiej odwagi, że zapisałam się na prawo jazdy, choć całe życie zarzekałam się, że nie będę kierowcą i kilka miesięcy wcześniej miałam poważny wypadek samochodowy. Ogólnie lek uważam, za bardzo dobry, mi pomógł tylko każdy organizm może zareagować inaczej. Poza tym polecam psychoterapię, w moim przypadku trwała 2,5 roku. Pomogła mi nauczyć się żyć z chorobą, która powraca co jakiś czas.

     1. Opinia użytkownika o Setaloft :

      DOMI……Odezwij sie na mój mail mam pytania w związku z tym lekiem.

    8. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Biorę ten lek od roku na depresję, mimo że depresję stwierdzono u mnie ok tydzień temu. Mam 16 lat i cierpię na bezsenność, zmęczenie, straszne bóle brzucha, wzdęcia, nudności, wymioty, zawroty głowy, drgawki… Pełno tego. Biorę 100 mg dziennie. Ten lek najchętniej bym odstawiła. Lecz niestety psychiatra jest innego zdania. Nie polecam tego leku. Nie widzę poprawy, tylko skutki uboczne..

     1. Opinia użytkownika o Setaloft :

      Witaj, mam takie same objawy, też go biorę na depresję i zamiast mi pomagać często nasila mi stany depresyjne i dodatkowo skłania do podejmowania kolejnych prób samobójczych.

    9. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     ból w klatce piersiowej, drgawki, uderzenia gorąca, kołatanie serca, ból brzucha, rozwolnienie

    10. Opinia użytkownika o Setaloft :

     super lek biorę 2 lata

    11. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Lek pomógł na myśli negatywne, złość i zaburzenia lękowe. Jest normalnie bez skrajnych emocji – euforia czy duchowe rozdarcie. Skutki uboczne po 2 tygodniach lekki bol oczu i gorsza koncentracja. Wcześniej senność zawroty głowy, ból oczu, suchość śluzówek, brak apetytu, „zawiecha” potem nadmierna aktywność bezsenność duży problem z koncentracja. Leczyłam się w szpitalu oprócz tego leku dostawałam też inne by zniosły skutki uboczne ( nie chce wiedzieć jakie). Zalecam 98% abstynencję ponieważ alkohol sprawia że leki nie działają lub też działają w druga stronę. Wszystkim zawiedzionym leczeniem w gabinecie lekarskim szczerze polecam szpital. Tam na bieżąco kontrolują ustawiają dawki, podają mocne leki znoszą e skutki uboczne. Wystarczy cierpliwość by lek zaczął działać.

     1. Opinia użytkownika o Setaloft :

      Pełne poparcie w sprawie stosowania z alkoholem.
      Pozdrawiam

    12. Opinia użytkownika o Setaloft :

     ja przyjmowałam ten lek przeszlo 2 tygodnie, psychicznie czułam się nieźle, za to fizycznie…kołatania serca potliwość- masakra- odstawiłam

    13. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę ten lek od 8 miesięcy i zastanawiam się, dlaczego tak późno. Mogło być super już od dawna, dla mnie lek rewelacja. Żadnych skutków ubocznych, samopoczucie wspaniałe, zero stresu, potrafię na spokojnie przeanalizować całą sytuację i prawidłowo reagować. Dla mnie Super lek.

     1. Opinia użytkownika o Setaloft :

      to jak tak super— TO MOŻE TO JUŻ MANIA (choroba dwubiegunowa) – krótka historia o tym, jak mija depresja i zaczyna się poważna choroba.

     2. Opinia użytkownika o Setaloft :

      Każdy inaczej znosi różne leki dla mnie super, to jest zamiennik asentry.

    14. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Mam 15 lat i mam objawy depresji lekarz przepisal mi lek setaloft na początku brałam pól tabletki poczatkowo objawy byly nie znośne leżałam w uszku nie mając sily wstać. Po zwiększeniu dawki do 1tabletki również towarzyszyły mi podobne objawy. Te tabletki łykam juz ponad pól roku. Efekty są zdumiewające poleciła b ten lek. Objawiam sie teraz bo czesto mam nudności, bul głowy i osłabnięcia. Chce odstawić ten lek poniewaz i tak moje leczenie sie skończylo:)

    15. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Lek Setaloft przyjmuje na depresje. Przez 1 tydzień połówkę. skutki uboczne to senność ale spać nie potrafiłam, lekki ból głowy i brzucha. Jak zaczęłam brać całą tabletkę, byłam senna prze kilka dni i rozkojarzona. Obecnie po ok miesiącu przyjmowania leku (czasem zapomnę) czuje się dobrze, normalnie śpię oraz co najważniejsze normalnie funkcjonuje.

    16. Opinia użytkownika o Setaloft :

     biorę lek od 8 tygodni, brak poprawy, nasilone objawy nerwicowe

    17. Opinia użytkownika o Setaloft :

     Po śmierci męża i siostry nerwica depresja i przeklęte okno, które mnie przyciągało lekarz przepisał rudotel i setaloft jest bardzo duża poprawa zaczynam żyć, ale to trwało bardzo długo.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.