Mozarin

3,4 [93]

Tagi: , , ,

Mozarin to lek generyczny w stosunku do lexapro. Zawiera escitalopram, który należy do grupy antydepresyjnych leków SSRI. Lek wskazany jest do leczenia epizodów depresji oraz do lęku napadowego. Stosowany jednak jest także przy nerwicach, oraz przy długotrwałej depresji. Escitalopram jest silnym ssri, więc czasami używany jest wtedy, gdy zawiodą słabsze leki z tej grupy. Dziennie przyjmuje się od 10 do 20mg leku. Profil skutków ubocznych Mozarinu jest podobny do wszystkich ssri. Może wystąpić bezsenność, uczucie suchości w ustach, senność, potliwość. Występują także skutki uboczne związane z seksualnością, w tym zmniejszenie libido, oraz trudności z osiągnięciem orgazmu.

Najnowsza opinia o Mozarin:

„Ja biorę pierwszy dzień ten lek.. I bardzo dziwnie się po nich czuje.. Jestem strasznie rozkojarzona, mam bóle brzucha i bierze mnie na wymioty.. Powiedzcie, czy te objawy miną, czy tak będę czuła się przez cały czas…??…” [czytaj więcej poniżej]

Mozarin otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 116 opinii

Mozarin jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Informacje z ulotki Mozarin:

Sprawdź jak działa Mozarin na podstawie ulotki leku:

Mozarin w ciąży mozarin w ciąży Mozarin karmienie piersią mozarin a karmienie piersią
Mozarin dawkowanie mozarin dawkowanie Mozarin skutki uboczne
Mozarin przeciwskazania mozarin przeciwskazania


Pytania o Mozarin na forum:

  zamiana Seroxat na Mozarin czy tak można

  czy przy braniu tabletek mozarin mogą boleć stawy

  Czy przy Seronilu mogę brać Lorafen?

Masz pytania dotyczące leku Mozarin?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Mozarin:

Mozarin cena:

Lek Mozarin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Mozarin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Mozarin?

Oto lista aptek i sklepów z Mozarin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Mozarin
 1. Mozarin #

  Ja biorę pierwszy dzień ten lek.. I bardzo dziwnie się po nich czuje.. Jestem strasznie rozkojarzona, mam bóle brzucha i bierze mnie na wymioty.. Powiedzcie, czy te objawy miną, czy tak będę czuła się przez cały czas…??

 2. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mozarin brałam 9 miesięcy na nerwice lękową. Po tym czasie ataki przeszły, ale przytyłam 6 kilo i to było głównym powodem odstawienia tak szybko leku. Nie biorę go od 5 miesięcy i ataki nie wracają , także lek skuteczny. Duża rolę odgrywa to co jemy. Zanieczyszczony organizm, też może reagować nerwicą. Są produkty które mój organizm sam wyeliminował, bo brała mnie po nich nerwica. Teraz jem zdrowo i jest dobrze.
  Pozdrawiam

 3. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja zażywam go już ponad 4 lata. Upośledza koncentrację ale nie mam mysli samobójczych i jakoś funkcjonuję. To najlepszy lek, jaki zażywam w czasie mojej 17-letniej depresji.
  bo

 4. Mozarin #

  Biorę go pierwszy dzień, czuję się trochę, jak wariat, nie mogę się skupić. Czy to normalne na początku brania leku i czy przejdzie?.

 5. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jest wspaniałym lekiem, ale niestety powoduje tycie (po roku brania 8kg więcej :(

 6. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam kilka lat. Bardzo pomocny lek, zero skutków ubocznych. Działał już po 3 tygodniach. Miałam przerwę 5 lat, ale myślę o powrocie.
  Mam trudny okres w życiu. Nie radze sobie.
  Waham się, ale chyba spróbuję wrócić do leku.
  Po co się męczyć …
  Co sądzicie o tym?

 7. Mozarin #

  Zaczęłam brać Mozarin 5 dni temu. Na początku prawie nie miałam skutków ubocznych, ale wczoraj zaczęły się takie poważniejsze. Pocą mi się ręce i stopy, jest mi niedobrze, straciłam apetyt, kręci mi się w głowie, jestem senna, ziewam i mam suchość w ustach. Poza tym chodzę otępiała, jak naćpana, depresja pogarsza mi się wieczorem. Tracę zainteresowanie wszystkim co robię. Wie ktoś kiedy skutki uboczne ustąpią?

  • Mozarin #

   Martuś, Ja od piątko zacząłem zażywać i mam to samo, ale wierzę, że to za parę dni przejdzie, czytam komentarze, więc mam nadzieje że to kwestia przyzwyczajenia organizmu do tego specyfiku. Trzymam kciuki i powodzenia. Acha, przy większych atakach wspomagam się polówką Allproxu i wtedy daje rady :)

 8. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę drugi miesiąc, ale drętwienie kończyn mnie nie opuszcza(:, ten dziwny smak i wiele innych ……nie wiem czy wyrobię

 9. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek zażywam od 3 tygodni, 1/2 tabletki 15 mg na noc, czuję się rewelacyjnie po nim, po skończonym pierwszym opakowaniu 1/2 tabletki mozariunu 10 mg też na noc, trochę potliwości, ale bez szału – wreszcie normalnie żyję, ruszam się więcej, bo mam więcej chęci do życia, rozmawiam i uśmiecham się częściej – więcej optymizmu, pozdrawiam Michaela

 10. Mozarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  POMOCY!!!!!! Brałam dziś ten lek po raz pierwszy, ale przeraziły mnie zawroty głowy, utrata równowagi i rozkojarzenie. Niech mi ktoś pomoże, kto brał ten lek. Czy to minie? Czy po prostu organizm musi przywyknąć do leku? Jest to mój pierwszy kontakt z tego typu lekami, wcześniej nic nie brałam. Podchodzę do tego i terapii, jak do czegoś zupełnie nowego.

  • Mozarin #

   Przejdzie Ci i to szybko. Organizm go po jakimś czasie przystoi. Nie ma efektów natychmiastowych. U mnie podziałał po paru tygodniach brania. Jeżeli chodzi o libido to efekt spadku wystąpił tylko na poczatku. Pozdrawiam


Znasz Mozarin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.