Bioxetin

3,7 [50]

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Bioxetin jest jednym z podstawowych leków przeciwdepresyjnych w Polsce. Zawiera tę samą substancję, co wszystkim znajomy prozac. Mowa tu o fluoksetynie. Ta substancja wrosła kiedyś do popkultury jako pigułka szczęścia. Możliwe, że słyszeliście kiedyś państwo nazwę ssri. Fluoksetyna, a zarazem bioxetin są jej przedstawicielami. Lek podwyższa poziom serotoniny w przestrzeniach międzysynaptycznych w mózgu. Niski poziom serotoniny, przez wiele lat łączony był z występowaniem depresji. Bioxetin potrzebuje 2, czasami 3, lub 4 tygodnie by w pełni osiągnąć swój efekt terapeutyczny. Nie do końca wiadomo, dlaczego efekt leku pojawia się z opóźnieniem jednak, bez wątpienia tak jest. Czasami chory czuje się wyjątkowo dobrze w początkowych dniach stosowania bioxetinu, jednak prawie zawsze jego stan wkrótce się pogarsza. O bioxetinie warto napisać nie tylko, dlatego, że bywa często używany w pierwszej linii przy zaburzeniach depresyjnych. Jest to lek równie często stosowany przy innego typu dolegliwościach. Używany bywa przy nerwicach, w tym również fobii społecznej. Nie jest może przy nerwicach idealny, ale na pewno ma mniej skutków ubocznych niż leki z grupy benzodiazepin. Lekarze przepisują go również pacjentom uskarżającym się na zaburzania odżywiania i wśród męskiej grupy na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Najnowsza opinia o Bioxetin:

„Witam, lek rewelacyjny, samopoczucie również, ale przytyłam 10 kg ….” [czytaj więcej poniżej]

Bioxetin otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 58 opinii

Bioxetin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Bioxetin:

Bioxetin cena:

Lek Bioxetin na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Bioxetin tabl. 20 mg
  cena normalnie -> 27.43PLN przy odpłatności 30% -> 17.73

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Bioxetin?

Oto lista aptek i sklepów z Bioxetin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Bioxetin
 1. Bioxetin #

  Witam, lek rewelacyjny, samopoczucie również, ale przytyłam 10 kg .

 2. Bioxetin #

  Uwaga na lek BIOXETIN. Brałam go około roku na noc Oczywiście,że pomagał,spałam super.Pewnej nocy miałam straszny sen,który się powtarzał, w którym słyszałam głoś,Przeczytałam ulotkę,gdzie pisało,że ten lek może wywołać takie stany!Przez ten lek,dostałam silne lęki napadowe które ciągną się zam mną już pół roku po odstawieniu tego g..na!Teraz leczę depresję i lęki napadowe,ludzie czytajcie ulotki !!!

 3. Bioxetin #

  Biorę od kilkudziesięciu lat, bez niego nie mogę żyć. Daje mi radość życia i będę go brała do końca życia. Próbowałam odstawić, ale były nawroty.

 4. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam mam pytanie mam 26 lat i mam dwójkę dzieci ,nic mi się nie chce, nie mam żadnego zapału do życia cierpliwości do dzieci nie chce mi się zarabiać wydawać wychodzić z domu nic kompletnie nic, czy ten lek mi pomoże i czy jest naprawdę dobry?

 5. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  lek super w początkowej fazie brać z lekiem o nazwie tranxene nerwice i depresje mam a raczej miałam choć wiem, że nigdy mnie nie opuści to po 15 latach jest świetnie

 6. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Bioxetin już 2 lata, naprawdę jest dobrym lekiem na Nerwice, z którą męczę się już 7 lat. Testowałam kilka rodzajów leków. Ten najlepiej przypadł, odstawiłam go na jakiś czas, ale znowu powróciłam nie radze sobie bez niego, życie z nim jest inne. Polecam

 7. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażywam BIOXETIN już kilka lat , czuję się b.dobrze ,nie ma skutków ubocznych,Kiedyś przerwałam na rok ,ale czułam ,że bez niego nie mogę normalnie żyć ,.ON przywraca równowagę mojemu życiu ,pozdrawiam

 8. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Drobną poprawę zauważyłam po 2-3 dniach, ale prawdziwe niezaprzeczalne polepszenie nastąpiło po 3 miesiącach. Spodziewałam się tabletki szczęścia, ale to tak nie działa. Żaden lek nie zapewni wiecznego uśmiechu i braku problemów, jednak Bioxetin pozwolił mi wrócić do normalności – do tego, jaka byłam wcześniej. A to jest ogromny sukces. Jeśli chodzi o efekty uboczne, to problemy ze snem i uczucie gorąca i pocenie się. Jak najbardziej do przeżycia.
  Polecam i życzę cierpliwości – nic nie daje pełnego efektu z dnia na dzień :)

 9. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ten lek to zwykłe placebo

 10. Bioxetin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Biorę bioxetin od 2,5 miesiąca. Pierwszy etap był boski, super dużo energii, uśmiechu, chęci do działania, spokój wew., odpuszczenie wielu kwestii, które kiedyś wydawały się nie do odpuszczenia. Poprawiłam relacje z otoczeniem, mężem. Obecnie jednak znowu wracają napady agresji, nerwy. W mniejszym stopniu, ale jednak. Zastanawiam się czy mój organizm nie przyzwyczaił się do leku i czy nie powinnam zwiększyć dawki. Generalnie oceniam lek bardzo dobrze. To moja druga przygoda z bioxetinem, ostatnim razem pomógł i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Skutki uboczne w sumie żadne- większa potliwość i trzy noce z bezsennością. pozdr;)


Znasz Bioxetin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.