Urarthone

Poznaj bliżej lek Urarthone:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Urarthone. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Urarthone i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.





Ocena Urarthone

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Urarthone Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Urarthone i opinie ekspertów

0.1
Nasi użytkownicy ocenili Urarthone na ocenę średnią 0.1/10 na podstawie 0 komentarzy opublikowanych na
Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Ulotka Urarthone




Poznaj szczegółowe informacje o Urarthone z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Urarthone


Cena Urarthone





Urarthone jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Urarthone w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 1 but. 250 ml plyn doust. w cenie:

 • 26.57PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 26.57PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Urarthone:


  Zamienniki Urarthone

  Zapoznaj się z zamiennikami Urarthone. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Urarthone, a także zamienników.






  Gdzie można kupić Urarthone?

  Sprawdź gdzie kupić Urarthone. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Urarthone w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






  Urarthone składniki i działanie

  Poznaj skład Urarthone i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Urarthone jest stosowany w wypadku: Na Reumatyzm,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.