Simulan forte

Simulan forte to suplement diety. Jego zastosowanie sprowadza się do dostarczenia substancji, które wg producenta pomagają zachować zdrowe zatoki. Wspomagają oczyszczanie zatok oraz błon śluzowych. Wspierają prawidłowe funkcjonowanie  organizmu zwiększając jego odporność.  Simulan forte jest suplementem na bazie naturalnych składników.

Dezaftan

Dezaftan med to lek w postaci żelu, który pomaga w leczeniu miejsc podrażnionych w wyniku zaatakowania drobnoustrojami.

Żel używa się w momencie gdy występują objawy zaatakowania i podrażnienia skóry. Przeważnie miejsca zaczerwienione w jamie ustnej i twarzy w okolicach ust pojawiają się czerwone obszary. W ustach pojawia się nalot biały wyglądający jak zacięte białko / mleko.

Uczucie szczypania występować może po kąpieli w obiektach gdzie w wodzie unosi się tzw rzęsa i pełno jest mikroorganizmów, pleśniaków itp organizmów.

Dezaftan powoduje zmniejszenie dolegliwości bólowych i swędzenia, pieczenia. Dodatkowo pomaga zabezpieczyć miejsca już dotknięte urazem i atakiem pleśniaków

Sudafed XyloSpray HA

Sudafed XyloSpray HA to lek zawierający ksylometazolinę, czyli lek obkurczający naczynia krwionośne, dzięki czemu zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Stosowanie zarówno w przypadku alergicznego jak i ostrego zapalenia błony śluzowej nosa. Działanie lecznicze leku obserwuje się już od 5-10 minut po zastosowaniu. Nie należy przeciągać leczenia powyżej 5 dni.