Melisen Forte

Poznaj bliżej lek Melisen Forte:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Melisen Forte. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Melisen Forte i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Melisen Forte

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Melisen Forte Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Melisen Forte i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Melisen Forte
Melisen… kolejny wynalazek leków których nikt nie jest w stanie sprawdzić czy działają. bez sensu to kupować- połączenie melisy i mięty… To zwykłe ziółka i herbatka. Melisen raczej nie warto kupować na sen bo to przecież nic nowego … [przeczytaj całą opinię]

o Melisen Forte

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Melisen Forte

Dostępne w aptekach pod nazwą: Melisen Forte

Melisa i mięta mają działanie uspokajające, niwelujące niepokój, umożliwiające spokojny sen. Nie uzależniają. Składniki mineralne zawarte w preparacie wspomagają działanie wyciągów ziołowych. Stosowanie preparatu polecane jest w celu: uzupełnienia diety w składniki wspomagające: łagodzenie stanów stresowych, łagodzenie niepokoju, rozdrażnienia, napięcia oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia bezsenności i rozdrażnienia.


Ulotka Melisen Forte
Poznaj szczegółowe informacje o Melisen Forte z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Melisen Forte

Jak działa Melisen Forte
Melisa i mięta mają działanie uspokajające, niwelujące niepokój, umożliwiające spokojny sen. Nie uzależniają. Składniki mineralne zawarte w preparacie wspomagają działani… Przeczytaj więcej
Czy Melisen Forte można brać w ciąży?
Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią…. Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Melisen Forte
Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią…. Przeczytaj więcej
Jak dawkować Melisen Forte?
1-3 tabl./dobę…. Przeczytaj więcej

Cena Melisen Forte

Melisen Forte jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Melisen Forte w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 12.85PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.43PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Melisen Forte:


  Zamienniki Melisen Forte

  Zapoznaj się z zamiennikami Melisen Forte. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Melisen Forte, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Melisen Forte?

  Sprawdź gdzie kupić Melisen Forte. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Melisen Forte w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Melisen Forte składniki i działanie

  Poznaj skład Melisen Forte i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Melisen Forte jest stosowany w wypadku: Suplement diety,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  One Reply to “Melisen Forte”

  1. Melisen… kolejny wynalazek leków których nikt nie jest w stanie sprawdzić czy działają. bez sensu to kupować- połączenie melisy i mięty… To zwykłe ziółka i herbatka. Melisen raczej nie warto kupować na sen bo to przecież nic nowego i ciekawego.