Isla Cassis

Poznaj bliżej lek Isla Cassis:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Isla Cassis. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Isla Cassis i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Isla Cassis

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Isla Cassis Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Isla Cassis i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Isla Cassis

Dostępne w aptekach pod nazwą: Isla Cassis®, Isla Mint®, Isla Moos®

1 pastylka zawiera: 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego. Tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła zapewniając jej ochronę. Kojące działanie pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej zwłaszcza w przypadku dolegliwości spowodowanych: kaszlem i chrypką, silnym obciążeniem strun głosowych, suchym powietrzem ograniczonym oddychaniem przez nos. W zależności od potrzeb, ssać 1 do 2 pastylek, kilka razy dziennie.


Gdzie można kupić Isla Cassis?

Sprawdź gdzie kupić Isla Cassis. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Isla Cassis w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Isla Cassis składniki i działanie

Poznaj skład Isla Cassis i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Isla Cassis jest stosowany w wypadku: Na ból, Na Chrypkę, Na Infekcję, Na Podrażnienie, Na Stan zapalny, Na Suchość,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.