Isla Cassis

Poznaj bliżej lek Isla Cassis:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Isla Cassis. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Isla Cassis i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Isla Cassis

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Isla Cassis Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Isla Cassis i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Isla Cassis

Dostępne w aptekach pod nazwą: Isla Cassis®, Isla Mint®, Isla Moos®

1 pastylka zawiera: 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego. Tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła zapewniając jej ochronę. Kojące działanie pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej zwłaszcza w przypadku dolegliwości spowodowanych: kaszlem i chrypką, silnym obciążeniem strun głosowych, suchym powietrzem ograniczonym oddychaniem przez nos. W zależności od potrzeb, ssać 1 do 2 pastylek, kilka razy dziennie.


Ulotka Isla Cassis
Poznaj szczegółowe informacje o Isla Cassis z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Isla Cassis

Jak działa Isla Cassis
Tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła zapewniając jej ochronę. Kojące działąnie pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej zwłaszcza… Przeczytaj więcej

Cena Isla Cassis

Isla Cassis jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Isla Cassis w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. pastylki do ssania w cenie:

 • 14.47PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.48PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Isla Cassis:


  Zamienniki Isla Cassis

  Zapoznaj się z zamiennikami Isla Cassis. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Isla Cassis, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Isla Cassis?

  Sprawdź gdzie kupić Isla Cassis. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Isla Cassis w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Isla Cassis składniki i działanie

  Poznaj skład Isla Cassis i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Isla Cassis jest stosowany w wypadku: Na ból, Na Chrypkę, Na Infekcję, Na Podrażnienie, Na Stan zapalny, Na Suchość,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.