Ibumax 200 mg

Poznaj bliżej lek Ibumax 200 mg:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Ibumax 200 mg. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Ibumax 200 mg i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Ibumax 200 mg

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Ibumax 200 mg Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Ibumax 200 mg i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Ibumax 200 mg

Dostępne w aptekach pod nazwą: Ibumax 200 mg, Ibumax 400 mg, Ibumax Forte 600 mg

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu). Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych). Bolesne miesiączkowanie. 600 mg: leczenie objawowe w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów oraz choroby zwyrodnieniowej stawów u pacjentów dorosłych.


Gdzie można kupić Ibumax 200 mg?

Sprawdź gdzie kupić Ibumax 200 mg. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Ibumax 200 mg w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Ibumax 200 mg składniki i działanie

Poznaj skład Ibumax 200 mg i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Ibumax 200 mg jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na ból głowy, Na gorączkę, Na migrenę, Na stawy, Na żenskie płciowe, Na zwyrodnienia,
Główne składniki leku Ibumax 200 mg to: Ibuprofen ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.