Enarenal


Lek z tej samej grupy, co captopril. Działa dłużej niż captopril, jednak trzeba go przyjmować i tak dwa razy dziennie. Dobrze reguluje ciśnienie, niemniej jednak dość często zdarzają się objawy uboczne w postaci kaszlu. Pacjenci stosujący ten lek opisują smyranie w gardle, ale najczęściej ten objaw występuje, gdy pacjent jest w pozycji leżącej. Ten skutek uboczny jest zdecydowanie rzadszy w pozycji pionowej. Enarenal jest lekiem tanim.
Napisz swoją opinię o Enarenal


Cena Enarenal
Skutki uboczne Enarenal
Dawkowanie Enarenal
Zamienniki Enarenal
Forum Enarenal
Najnowsza opinia o Enarenal
Zastosowanie i składniki Enarenal
Gdzie można kupić Enarenal?

Opinie o Enarenal (13)

Enarenal, ocena średnia

5.3

Skutecznosc

54/10

  Brak skutków ubocznych

  51/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Lek ten biorę od 4 lat i z tego powodu nabawiłem się 5 chorób metabolicznych jak: dna moczanowa, bóle kolan, stanu przedcukrzycowego, źle funkcjonować zaczęły trzustka, nerki, sen był krótki, przerywany i uczucie gorąca w nocy, poty, rożne dodatkowe choroby dostałem, metaboliczne! Poszedłem do prof, od metabolizmu i mówię mu, że 5 chorób mam, lekarze z przychodni, neurolog, ortopeda, dają mi przeciwstawne leki, diety, aż się sami pogubili, gdy ich wyśmiałem zrobił mi usg żył, jamy brzusznej, nerek, serca, różne badania krwi, moczu i potwierdził, że chcesz żyć jeszcze w zdrowiu z 25 lat? Odstaw leki i ten na nadciśnienie, nie jedz mięsa, cukru, tłuszczu, z produktów sklepowych, ten lek enarenal on niszczy stawy, nerki, serce, czyni rozregulowuje organizm, osłabia wen organy, a jest to tani lek, ale ma dużo skutków ubocznych, i przy braniu go 2 lata, masz choroby te metaboliczne od tego, to chorobotwórczo, lekarzy i firm farmakologicznych, to cicha eutanazja, powinien być dawno wycofany, robi spustoszenie w ciele, ja odrzuciłem ten lek, mięso, cukier, tłuszcze w artykułach w sklepie, od 2 marca, i świetnie zaczynam się czuć!

    2. Opinia użytkownika o Enarenal :

     CZY JEST TO MOŻLIWE, ŻE PO WZIĘCIU TEGO LEKU STRASZNIE ZACZĄŁ MNIE BOLEĆ BRZUCH.

    3. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Z lekami jest trochę jak z garniturem, albo wieczorową suknia, na kimś leży jak ulał, a na nas wręcz fatalnie.
     Mamy ogromną ilość propozycji leków nadciśnieniowych, trzeba spróbować kilka przynajmniej i ocenić ich dopasowanie, i co najważniejsze dawkę dla indywidualnego organizmu. Należy też brać pod uwagę inne współistniejące choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, choroby tarczycy, np.Hasimito, dlatego należy udać się do dobrego lekarza.
     Specjaliści, tacy jak kardiolog, często nie biorą innych uwarunkowań i czynników chorobowych pod uwagę, i walą co popadnie. Tu sprawdza się lekarz ogólny. Internista lub endokrynolog.
     Leki należy dobierać bardzo wnikliwie, po dobrym wywiadzie z pacjentem.

    4. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Super lek stosuję go 20 lat nie ma działań ubocznych, co do mojej osoby, polecam!!

    5. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Biorę ten lek z innymi lekami na nadciśnienie. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest tani. Polecam.

     1. Opinia użytkownika o Enarenal :

      Brałam początkowo inne drogie, które zalecił mi lekarz, np. pretsrium, po którym czułam się fatalnie, ciśnienie się otrzymywało wysokie, a ja byłam rozdrażniona. Przez przypadek przeszłam na ENERENAL, będąc u mamy, bo zapomniałam swoich leków.
      To był strzał w dziesiątkę. Biorę już szósty rok, czuję się fantastycznie.

    6. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Biorę ten lek od dwóch tygodni. Głowa ciężka, ból i ucisk w skroniach, ani jedna noc nie przespana. Włosy wychodzą po umyciu. Jestem otumaniona kompletnie.
     Tylko ciśnienie spada. Zaczęłam brać ten lek tylko na noc, to ciśnienie spada mi w dzień 96/64. Chodzę, jak pijana ,boję się wyjść z domu. Wizyta u kardiologa za miesiąc. Jeszcze jestem na diecie , bo mam wysoki cholesterol.

     1. Opinia użytkownika o Enarenal :

      Od sześciu lat przyjmuje ten lek, gdy wykryto u mnie tętniak podklinowy tętnicy szyjnej i nie narzekam, ale należy uważnie mierzyć ciśnienie i odpowiednio dopasować dawkę, ponieważ w trakcie leczenia stopniowo dawkę się zmienia, myślę, że masz nie prawidłowo dobraną dawkę i czas przyjmowania leku, dlatego samopoczucie masz kiepskie

    7. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     dziwnie się czuje po braniu tego leku niby ciśnienie spada ale ja jestem jakaś otumaniona . Nie wiem czy dalej będe go brała bo czuje się dziwnie .

    8. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Brałam ten lek jakiś czas temu i nigdy więcej go! Po 2 tyg. od zażywania włosy dosłownie zaczęły mi wypadać garściami! Gdy go odstawiłam wszystko wróciło do normy. Dodam jeszcze, gdy zaczęłam go brać miałam 16 lat. Nie pamiętam, jaka dawka, ale wiem tyle ciśnienie może i obniżył, ale włosy….Leciały garściami przy czesaniu, myciu itd.

    9. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Enarenal to lek w przystępnej cenie. Szybko zwalcza nadciśnienie i problemy z nim związane. Długo walczyłem z dolegliwościami i faktycznie, Enerenal po niedługim czasie pomógł wrócić mi do właściwego ciśnienia. Nie zauważyłem skutków ubocznych, nadal się nim leczę. Przeze mnie sprawdzony i jak dla mnie – niezastąpiony.

    10. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Miałem kiedyś 200/130. Po zastosowaniu tego leku ciśnienie spadło. Kiedy teraz go biorę, to mam normalnie, bo 120/80. Polecam go, bo nie jest zbyt drogi.

    11. Opinia użytkownika o Enarenal :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Na ciśnienie działa dobrze, ale, szczególnie wieczorami pojawia się skutek uboczny w postaci uczucia opuchnięcia ciała. Mimo tego moje leczenie nim kontynuuje.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.