Dicoflor

Poznaj bliżej lek Dicoflor:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Dicoflor. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Dicoflor i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Dicoflor

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Dicoflor Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Dicoflor i opinie ekspertów

9
Nasi użytkownicy ocenili Dicoflor na ocenę średnią 9/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Dicoflor
Lek bardzo fajny gdyz ma wiele sposobow podawania, co w moim przypadku jest dobre gdyz ja nie umiem połykac w calosci tabletek:)

Ma bardzo fajna niska cene i bardzo szybko i skutecznie dziala:)

o Dicoflor

Lek prześwietny. Bardzo często przyjmowałam antybiotyki, które ładnie mówiąc, powodowały spustoszenie w moim organizmie. Przy kolejnej kuracji antybiotykiem Pani doktor przepisała mi właśnie dicoflor. Osłabienie, rozstrój żołądka, wy… [przeczytaj całą opinię]

o Dicoflor

Zalety
duże steżenie szczepów bakterii
wydajny – jedna kapsułka dziennie u małych dzieci
skuteczny
wiele możliwości podawania
latwy w stosowaniu
Wady
BRAK!!

o Dicoflor

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Dicoflor

Dicoflor to suplement diety z rodzaju probiotyków. Jest to substancja, która działa osłonowo na organizm człowieka podczas kuracji antybiotykami. Przyjmowana równocześnie z antybiotykiem zmniejsza skutki uboczne zażywania leków zwiększając ich skuteczność. Ponadto zmniejsza zagrożenie powikłań i kłopotów z zażywania leków o charakterze antybiotykowej, które jak wiadomo, działają niekorzystnie na cały organizm człowieka.
Lek ten stosowany jest zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Stwierdza się przy jego stosowaniu zmniejszenie podatności osoby hospitalizowanej na dolegliwości takie jak:

zmniejszenie bublu brzucha, mdłości i uczucia ogólnego osłabienia. Skraca się czas rekonwalecencji po zazywaniu leków.

 


Ulotka Dicoflor
Poznaj szczegółowe informacje o Dicoflor z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Dicoflor

Jak działa Dicoflor
Preparat probiotyczny, zwierający liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (LGG), korzystne dla przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej i funkc… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Dicoflor
Jak dawkować Dicoflor?
Niemowlęta i dzieci do 3. rż.: 1 kaps./saszetka na dobę. dzieci powyżej 3 rż.: 2 kaps./saszetki na dobę. Czas stosowania Reakcje o podłożu alergicznym: 6-8 tyg.. obniżeni… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Dicoflor
Jak dawkować Dicoflor?
Niemowlęta i dzieci do 3. rż.: 1 kaps./saszetka na dobę; dzieci powyżej 3 rż.: 2 kaps./saszetki na dobę. Czas stosowania Reakcje o podłożu alergicznym: 6-8 tyg.; obniżeni… Przeczytaj więcej

Cena Dicoflor

Dicoflor jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
1 miliard

Dicoflor w dawce 1 miliard substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym op. 5 ml krople w cenie:

 • 33.00PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.00PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Dicoflor:


  Zamienniki Dicoflor

  Zapoznaj się z zamiennikami Dicoflor. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Dicoflor, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Dicoflor?

  Sprawdź gdzie kupić Dicoflor. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Dicoflor w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Dicoflor składniki i działanie

  Poznaj skład Dicoflor i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Dicoflor jest stosowany w wypadku: Osłonowe,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  3 Replies to “Dicoflor”

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Lek bardzo fajny gdyz ma wiele sposobow podawania, co w moim przypadku jest dobre gdyz ja nie umiem połykac w calosci tabletek:)

   Ma bardzo fajna niska cene i bardzo szybko i skutecznie dziala:)

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Lek prześwietny. Bardzo często przyjmowałam antybiotyki, które ładnie mówiąc, powodowały spustoszenie w moim organizmie. Przy kolejnej kuracji antybiotykiem Pani doktor przepisała mi właśnie dicoflor. Osłabienie, rozstrój żołądka, wymioty-to już mnie nie dotyczyło. Lek bezpieczny, nie wywołał żadnych skutków ubocznych, na pewno u mnie. Super!

  3. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Zalety
   duże steżenie szczepów bakterii
   wydajny – jedna kapsułka dziennie u małych dzieci
   skuteczny
   wiele możliwości podawania
   latwy w stosowaniu
   Wady
   BRAK!!