Dezaftan

Dezaftan med to lek w postaci żelu, który pomaga w leczeniu miejsc podrażnionych w wyniku zaatakowania drobnoustrojami.

Żel używa się w momencie gdy występują objawy zaatakowania i podrażnienia skóry. Przeważnie miejsca zaczerwienione w jamie ustnej i twarzy w okolicach ust pojawiają się czerwone obszary. W ustach pojawia się nalot biały wyglądający jak zacięte białko / mleko.

Uczucie szczypania występować może po kąpieli w obiektach gdzie w wodzie unosi się tzw rzęsa i pełno jest mikroorganizmów, pleśniaków itp organizmów.

Dezaftan powoduje zmniejszenie dolegliwości bólowych i swędzenia, pieczenia. Dodatkowo pomaga zabezpieczyć miejsca już dotknięte urazem i atakiem pleśniaków

Lamisilatt

Lamisilat (a raczej lamisilatt pisane przez dwa ?t?) reklamowany jest, jako preparat skuteczny przy leczeniu grzybic skóry. Najczęściej używany jest przy grzybicy stóp. W grupie preparatów oznaczonych logiem lamisilatu, na szczególną uwagę zasługuje lamisilat 1, który ma za zadanie pozbyć się grzybicy stóp już po jednym zastosowaniu.

Undofen

Undofen to preparat stosowany na grzyby powierzchniowe skóry. Stosowany regularnie powoduje, według producenta, mniejsze zagrożenie choroby grzybiczej stóp, dłoni i innych części ciała narażonych na rozwój grzybni.
Stosuje się go na zasadzie opryskiwania miejsc potencjalnie narażonych na kontakt i zakażenie grzybem.