Awalten

Poznaj bliżej lek Awalten:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Awalten. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Awalten i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Awalten

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Awalten Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Awalten i opinie ekspertów

0.1
Nasi użytkownicy ocenili Awalten na ocenę średnią 0.1/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Awalten
Brałem Co-nortivan, Avalone, Avalten i źle się czułem, trudno było mi się skupić i wykonywać pracę umysłową. Poza tym w przedramieniu pojawiły mi się dwa guzy i plamy na skórze głowy i w okolicach łokcia. Po odstawieniu tych leków, z… [przeczytaj całą opinię]

o Awalten

Awalten przyjmowałem i upośledzał moją pracę umysłu. Odstawiłem lek, bo nie mogłem pracować i konstruktywnie myśleć. Zacząłem przyjmować karbicombi i jest o,k.

o Awalten

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Awalten?

Sprawdź gdzie kupić Awalten. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Awalten w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Awalten składniki i działanie

Poznaj skład Awalten i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Awalten jest stosowany w wypadku: Na nadciśnienie, Na nadciśnienie, Na receptę,
Główne składniki leku Awalten to: Walsartan w połączeniu z lekami moczopędnymi ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Awalten”

  1. Brałem Co-nortivan, Avalone, Avalten i źle się czułem, trudno było mi się skupić i wykonywać pracę umysłową. Poza tym w przedramieniu pojawiły mi się dwa guzy i plamy na skórze głowy i w okolicach łokcia. Po odstawieniu tych leków, zmiany powoli się cofają, ale bardzo powoli. Leki na nadciśnienie zażywają w większości osoby przed emeryturą i starsze. Tak się właśnie wykańcza ludzi starszych – legalną eutanazją,, Bo przecież niczego bandziorom z lobby farmaceutycznego się nie udowodni w tym kraju. Więc niech się rodzi, jak najwięcej ludzi młodych, których w majestacie prawa będzie się wykańczać po 50 – tce. Statystyki to potwierdzają…niestety.

  2. Awalten przyjmowałem i upośledzał moją pracę umysłu. Odstawiłem lek, bo nie mogłem pracować i konstruktywnie myśleć. Zacząłem przyjmować karbicombi i jest o,k.