Zolafren opinie

Zolafren, ocena średnia

5.8666666666667

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  52/10

   Oplacalnosc

   60/10
    Zolafren to atypowy lek antypsychotyczny. Jest skuteczny w leczeniu schizofrenii i stanów psychotycznych. Co ważne radzi sobie nie tylko z pozytywnymi elementami choroby (takimi jak omamy), ale także z objawami negatywnymi (wycofanie społeczne, uczucie pustki). W Polsce jest często stosowany przy leczeniu podtrzymującym.
    Zolafren podobnie jak inne leki antypsychotyczne może powodować szereg skutków ubocznych. Do najczęstszych należą: senność, zwiększony apetyt, a co za tym idzie wzrost masy ciała, apatia i nerwowość.
    Cena Zolafren
    Skutki uboczne Zolafren
    Dawkowanie Zolafren
    Ulotka Zolafren
    Zamienniki Zolafren
    Forum Zolafren
    Najnowsza opinia o Zolafren
    Zastosowanie i składniki Zolafren
    Gdzie można kupić Zolafren?

    Napisz swoja opinię o Zolafren

    36 Opinii o “Zolafren

    1. Opinia użytkownika o Zolafren :

     MI TEN LEK NIC NIE POMAGA !!! CODZIENNIE MAM ZŁY NASTRÓJ OD RANA DO WIECZORA, JUŻ NIC NIE POMAGA NIE WIEM CO ROBIĆ TO MNIE ZABIJA !!!

     1. Opinia użytkownika o Zolafren :

      Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      6

      Hey, ja też już nie wiem co robić, ta choroba również mnie zabija.

    2. Opinia użytkownika o Zolafren :

     czy nawet mało jedząc tyje się po tych lekach ?

    3. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Ten lek jest dobry do czasu aż sie skończy go brać wtedy widać jak bardzo niszczy organizm !!

     1. Opinia użytkownika o Zolafren :

      Chyba za szybko odstawiłeś i miałeś efekty odstawienne, bo sam lek nie niszczy organizmu.

    4. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Działa, jednak dłuższe stosowanie szkodzi zdrowiu.
     Skutki uboczne : senność, zwiększony apetyt, zwiększenie masy ciała, wzdęcia, spowolnienie ruchowe, zaburzenia seksuale.

    5. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     nie bierzcie tego, to jest kolejne świństwo ja musiałem się od tego odtruwać, lek silnie uzależnia

    6. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Dobry na depresję. Skutki uboczne które można zauważyć to przyrost wagi, zwiększony apetyt oraz senność. Na depresję polecam kwasy omega 3, fototerapię, psychoterapię oraz spacery najlepiej z psem.

    7. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Hej
     Ja biorę 7,5 mg od 1,5. Przytyłam przez ten czas 9 kg(przez chorobę schudłam kilka więc w ostatecznym rozrachunku jestem ok 5+kg)Śpię po 12 godzi na dobę (czasem więcej). Jestem spokojna, wyciszona i jeżeli chodzi o życie intymne to całkowicie ustało. Przez to czuje sie wynaturzona… Odliczam dni do czasu aż go odstawie… Na razie lek pomaga na chorobę (zaburzenia psychotyczne z objawami schizofremi- na szczęście tylko epizod). Miewam stany depresyjne, nic mi się nie chce, z pracy mnie wyrzucili bo byłam za bardzo ,,zamulona”. Nie wiem czy to sprawka leku czy choroby… Chciałabym być taka jak kiedyś. Wesoła, optymistyczna i żywiołowa…

    8. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Witam. Jak dla mnie olanzapina jako jedyny lek ma dobre działanie przy najmniejszej liczbie skutków ubocznych w porównaniu do innych neuroleptyków. Brałem krótkimi okresami 5 do 10 mg, a teraz od kilku miesięcy zszedłem do 2,5mg (czyli kroję tabl. na pół) i działa na moje zaburzenia schizotypowe, nerwice. Biorę go na noc bo lekko usypia po około 2 godzinach. Skutki ub. to duży apetyt, lekkie zamulenie, i chyba przez ten lek słabo działa inny lek antydepresant sertralinę ale tego nie jestem pewien. Brałem od miesiąca 150mg sertraliny, dzisiaj zwiększyłem do 200mg zobaczymy, może podniesie mi nastrój, może zniknie apatia i anhedonia. Pozdrawiam

    9. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Mam schizofrenię paranoidalną i fobię społeczną zolafren dla mnie rewelacja wycisza mnie relaksuje , lepiej czuję się między ludźmi jestem trochę jak naćpany ale mi to nie przeszkadza bo czuję się lekko , biorę 5 w południe i 10 wieczorem przestałem nawet pić alko , jedyny minus duży apetyt i tycie.

    10. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Dla mnie to fajny lek mimo swoich wad. Cierpię na zaburzenia schizoafektywne z tendencjami do samobójczych myśli. Z reguły coś mam przeciwko innym ludziom ,a wiec stany urojeniowe. Po tym leku ich nie ma. Śpię nieźle, mniej izoluje sie od ludzi. Łagodzi myśli natrętne i nadmiar energii. Acha i bardzo skuteczny przy odstawianiu benzodiazepin. Fajny lek, ale tycie przekracza wszelkie normy nie umrę na szchizo, ale z otyłości

    11. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     F20.0
     oprócz senności i tycia(30 kg w 6 mies.) jest ok

    12. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Dobry lek tylko się trochę tyje po nim, ale jak się zażywa 15 lat to jest norma. Dobry lek, ale można go łączyć z innymi podobnymi i jest dobrze. Początki są trudne, ale to choroba nie leki, poza tym jest wesoło i znośnie. Pozdrawiam.

    13. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Witam, ja brałem to na początku w dawcę 20 mg na dobę, po pół roku sam zmniejszyłem sobie do 10 mg a teraz biorę tylko 5 mg, siedzenie w domu nic nie da, ja się wziąłem do pracy. Kupiłem sobie perkusje elektroniczną i ostro ćwicze bo minimum 2 godziny dziennie i wszystkie funkcje poznawcze jak emocję, uczucia, i zdolności twórcze powróciły. Koncentracja też mi się poprawiła. Leki są dla idiotów, trzeba pracować nad sobą !!!!

    14. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     @ Dj Ok.
     Szkoda Cię. Byłeś wesołym chłopakiem, a stałeś się otępiałym, wystraszonym dziadem. Pamiętaj, że już z tego nie wyjdziesz. Będziesz brał psychotropy do końca życia i będzie coraz gorzej.
     Ja się ostatnio dowiedziałem, że dzieci nie mogę mieć. To znaczy nie jest to wykluczone, ale z racji choroby lekarz zaleca niezakładanie rodziny.
     Podobnie jak Ty nie pogodziłem się ze swoją chorobą. Oprócz schizofrenii miewam stany depresyjne, kiedy nie chce mi się żyć. Jestem z inteligenckiej rodziny i mam tytuł magistra. Bardzo chciałbym znaleźć dziewczynę, ale nie umiem.

    15. Opinia użytkownika o Zolafren :

     dj ok, bo olanzapina wpędza w depresje. Zahamowuje człowieka, wytłumia nadmiernie, nadmiernie wycisza, wydłuża sen, zmniejsza chęci do działania – żeby coś robić, to jest też lek przeciwmaniakalny i u osób z manią ma on za zadanie OBNIŻYĆ nastrój do normalnego, przystopować człowieka, ale u „normalnych” ludzi ten nastrój obniży do depresji, anhedonii, apatii, spowoduje brak chęci do życia, człowiek budzi się z rezygnacją, nic się nie chcę. Pogłębia cierpienie w anhedoni. TO jest dobre, ale na krotki czas dla ludzi, którzy budzą się pobudzeni, nakręceni czy np. z nerwicy. Nawet jak ma sie psychozę to sie to bierze max. 6 miesięcy a nie dłużej. Ja to brałem na nerwicę z innymi lekami i mi pomogło z początku, ale potem ten lek za bardzo mnie hamował tak całościowo a psychol by mnie tym raczył miesiącami.

    16. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Najlepszy lek na schizofrenię paranoidalną.

    17. Opinia użytkownika o Zolafren :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Witam mam 26 lat i od dwóch lat łykam ten syf niby na schizofrenie paranoidalną i musze powiedzieć że już se nie radze z tym gównem cały czas bez energii non stop senny biorę 10 mg na dobę jestem tak otępiały nic mi sie nie chce od trzech lat praktycznie w domu siedzę mam leki fobie społeczna brak myślenia pustka wycofałem sie praktycznie z życia i nie wiem co tu dalej robić brak inteligencji w ogóle jak masakra boje sie ludzi a byłem wesołym chłopakiem pełen energii do życia mnóstwo znajomych itd. nie polecam tego leku w ogóle i nie wiem jak dalej żyć mam boje sie wszystkiego nawet wyjść na ulice od trzech lat nie żyję.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.