Forlax

4,4 [11]

Tagi: , , ,

Lek przeznaczony do zwalczania problemów układu trawienia. Szczególnie polecany w zaparciach.  Zazwyczaj stosowany u dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Podany doustnie zwiększa objętość płynów jelitowych.  Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.

Najnowsza opinia o Forlax:

„Bardzo skuteczny środek-polecam…” [czytaj więcej poniżej]

Forlax otrzymał ocenę średnią: 4,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

Forlax jest stosowany w wypadku: Na ból brzucha, Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Forlax:

Sprawdź jak działa Forlax na podstawie ulotki leku:

Forlax w ciąży forlax w ciąży Forlax karmienie piersią forlax a karmienie piersią
Forlax dawkowanie forlax dawkowanie Forlax skutki uboczne
Forlax przeciwskazania forlax przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Forlax?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Forlax:

Forlax cena:

Lek Forlax nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Forlax ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Forlax?

Oto lista aptek i sklepów z Forlax:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Forlax




 1. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo skuteczny środek-polecam

 2. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam mój syn ma 3 lata, od 2 roku życia ma zaparcia. 6 miesięcy temu trafiliśmy do gastrologa do centrum dziecka, nie załatwiał się po 16 dni, miał temperaturę i pod skórą wychodziła mu wielka gula, to było jelito z kałem. Próbowałam wszystkiego i nic, pani doktor dała nam forlax i jest coraz lepiej, czasem dobrze jest teraz przez 2-3 dni codziennie zrobić lewatywę.

 3. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek stosuje od pół roku u mojej 3 letniej córeczki, która miała potworne kłopoty z zaparciami/zaparcia nawykowe/, dzięki forlaxowi dochodzimy małymi krokami do pełnej regulacji wypróżnień i przede wszystkim zniknął problem stresu przy wypróżnianiu – lek zalecony przez wspaniałego gastrologa dziecięcego – polecam .

 4. Forlax #

  Od kilku dni pije 1 saszetkę na noc z zalecenia lekarza. Póki co nic sie nie zmieniło l. Zaparcia jak były tak są.

 5. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Stosowałam Forlax na zaparcia i muszę powiedzieć, że to bardzo dobry preparat. Gdy dopadły mnie te dolegliwości próbowałam różnych sposobów, żeby się ich pozbyć niestety bezskutecznie. piłam litrami wodę niegazowaną, jadłam owsianki, jogurty naturalne, suszone owoce i nic!! Żadne z tych sposobów nie działały. W końcu koleżanka poleciła mi Forlax, który wypróbowała osobiście. Wreszcie zaparcia puściły, czułam się jak nowo narodzona, naprawdę wielka ulga. Lek zadziałał szybko i gdy tylko coś się dzieje z moim układem pokarmowym Forlax mam pod ręką. Polecam.

 6. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Osobiście nie brałem tego leku, ale mój dziadek przez pewien okres miał straszne problemy z trawieniem. Było mi go bardzo szkoda bo prawie nic nie jadł z obawy o żołądek. Moja babcia kupiła mu Forlax, bo też już nie mogła patzreć na to jak mój dziadek z dnia na dzień chudnie w oczach. Po dość krótkim stosowaniu leku, zaczął sprawdzać się w swoim zadaniu. W końcu dziadek mógł spokojnie jeść bez obaw o późniejsze problemy :)

 7. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja po raz pierwszy spotkałem sie z tym preparatem gdy byłem na imprezie- tzn na grillu. Jadłem bez opamiętania i po prostu później miałem straszne problemy. Nie mogę tutaj mówić nawet o wzdęciu bo było :D:D ale to zrozumiałe. Dostałem do połknięcia od koleżanki i na prawdę pomogło. Jestem pod wrażeniem tego leku gdyż mi pomogło. W momencie obżarstwa i przejedzenia bardzo polecam. Nie polecam oczywiście powtarzać błędu, który ja popełniłem ale zawsze warto o tym mówić dla przestrogi. Nie biorę tego leku profilaktycznie na wszystkie imprezy ale po prostu stwierdzam, ze lek sie przydał w momencie problemów.

 8. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie lipa. Lek w ogóle na mnie nie działa. Skandaliczna cena w porównaniu z skutecznością. Jak dla mnie wstyd i hańba. Lek kompletnie się u mnie nie sprawdził. Skutków ubocznych brak ale i działania pożądanego również. Co wy mi tutaj z jakimiś jogurcikami i innymi rzeczami piszecie. Chyba nie wiecie co to prawdziwe zaparcie!!

 9. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Robie tak samo tzn. dużo wody i jeszcze wypijam hektolitry naturalnych jogurtów i kefirów. Pozwoliło mi to w dużym stopniu ograniczyć forlax. Stosuję go, ale teraz znacznie rzadziej niż kiedyś. Na poważniejsze kwestie przewodu pokarmowego biorę też czasami duspatalin.

 10. Forlax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mne lekarz-gastrolog zalecil wlasnie forlax – bo przywraca rownowage w jelitach i nie uzaleznia. Dobry lek na zaparcia. Mi zawsze pomaga. Dodatkowo stosuje dużo wody by pomóc mojemu brzuszkowi. Pozdrawiam


Znasz Forlax? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.