Forlax

Forlax, ocena średnia

7.6666666666667

Skutecznosc

74/10

  Brak skutków ubocznych

  86/10

   Oplacalnosc

   70/10
    Lek przeznaczony do zwalczania problemów układu trawienia. Szczególnie polecany w zaparciach.  Zazwyczaj stosowany u dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Podany doustnie zwiększa objętość płynów jelitowych.  Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.
    Najnowsza opinia o Forlax
    Ulotka Forlax
    Forum
    Zamienniki Forlax
    Cena leku
    Zastosowanie i składniki Forlax
    Gdzie można kupić Forlax?

    10 thoughts on “Forlax

    1. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Witam mój syn ma 3 lata, od 2 roku życia ma zaparcia. 6 miesięcy temu trafiliśmy do gastrologa do centrum dziecka, nie załatwiał się po 16 dni, miał temperaturę i pod skórą wychodziła mu wielka gula, to było jelito z kałem. Próbowałam wszystkiego i nic, pani doktor dała nam forlax i jest coraz lepiej, czasem dobrze jest teraz przez 2-3 dni codziennie zrobić lewatywę.

    2. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Lek stosuje od pół roku u mojej 3 letniej córeczki, która miała potworne kłopoty z zaparciami/zaparcia nawykowe/, dzięki forlaxowi dochodzimy małymi krokami do pełnej regulacji wypróżnień i przede wszystkim zniknął problem stresu przy wypróżnianiu – lek zalecony przez wspaniałego gastrologa dziecięcego – polecam .

    3. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stosowałam Forlax na zaparcia i muszę powiedzieć, że to bardzo dobry preparat. Gdy dopadły mnie te dolegliwości próbowałam różnych sposobów, żeby się ich pozbyć niestety bezskutecznie. piłam litrami wodę niegazowaną, jadłam owsianki, jogurty naturalne, suszone owoce i nic!! Żadne z tych sposobów nie działały. W końcu koleżanka poleciła mi Forlax, który wypróbowała osobiście. Wreszcie zaparcia puściły, czułam się jak nowo narodzona, naprawdę wielka ulga. Lek zadziałał szybko i gdy tylko coś się dzieje z moim układem pokarmowym Forlax mam pod ręką. Polecam.

    4. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Osobiście nie brałem tego leku, ale mój dziadek przez pewien okres miał straszne problemy z trawieniem. Było mi go bardzo szkoda bo prawie nic nie jadł z obawy o żołądek. Moja babcia kupiła mu Forlax, bo też już nie mogła patzreć na to jak mój dziadek z dnia na dzień chudnie w oczach. Po dość krótkim stosowaniu leku, zaczął sprawdzać się w swoim zadaniu. W końcu dziadek mógł spokojnie jeść bez obaw o późniejsze problemy :)

    5. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Ja po raz pierwszy spotkałem sie z tym preparatem gdy byłem na imprezie- tzn na grillu. Jadłem bez opamiętania i po prostu później miałem straszne problemy. Nie mogę tutaj mówić nawet o wzdęciu bo było :D:D ale to zrozumiałe. Dostałem do połknięcia od koleżanki i na prawdę pomogło. Jestem pod wrażeniem tego leku gdyż mi pomogło. W momencie obżarstwa i przejedzenia bardzo polecam. Nie polecam oczywiście powtarzać błędu, który ja popełniłem ale zawsze warto o tym mówić dla przestrogi. Nie biorę tego leku profilaktycznie na wszystkie imprezy ale po prostu stwierdzam, ze lek sie przydał w momencie problemów.

    6. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Jak dla mnie lipa. Lek w ogóle na mnie nie działa. Skandaliczna cena w porównaniu z skutecznością. Jak dla mnie wstyd i hańba. Lek kompletnie się u mnie nie sprawdził. Skutków ubocznych brak ale i działania pożądanego również. Co wy mi tutaj z jakimiś jogurcikami i innymi rzeczami piszecie. Chyba nie wiecie co to prawdziwe zaparcie!!

    7. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Robie tak samo tzn. dużo wody i jeszcze wypijam hektolitry naturalnych jogurtów i kefirów. Pozwoliło mi to w dużym stopniu ograniczyć forlax. Stosuję go, ale teraz znacznie rzadziej niż kiedyś. Na poważniejsze kwestie przewodu pokarmowego biorę też czasami duspatalin.

    8. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Dla mne lekarz-gastrolog zalecil wlasnie forlax – bo przywraca rownowage w jelitach i nie uzaleznia. Dobry lek na zaparcia. Mi zawsze pomaga. Dodatkowo stosuje dużo wody by pomóc mojemu brzuszkowi. Pozdrawiam

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.