Cloranxen

4,2 [14]Najnowsza opinia o Cloranxen:

„Lek jest bardzo dobry na stany lękowe i sen, ale ma potężną wadę- uzależnia bardziej niż alkohol, do tego wzmaga apetyt i teraz mam cukier 250……” [czytaj więcej poniżej]

Cloranxen otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 18 opinii

Cloranxen jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Cloranxen:

Sprawdź jak działa Cloranxen na podstawie ulotki leku:

Cloranxen skutki uboczne Cloranxen dawkowanie Cloranxen dawkowanie
Cloranxen przeciwskazania Cloranxen przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Cloranxen?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Cloranxen:

Cloranxen cena:

Lek Cloranxen nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Cloranxen ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Cloranxen?

Oto lista aptek i sklepów z Cloranxen:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Cloranxen
 1. Cloranxen #

  Lek jest bardzo dobry na stany lękowe i sen, ale ma potężną wadę- uzależnia bardziej niż alkohol, do tego wzmaga apetyt i teraz mam cukier 250…

 2. Cloranxen #

  Czytam wasze komentarze i trudno mi uwierzyc ze bierzemy ten sam lek. Cloranxen 5 dostalam na nerwice. Pierwsza tabletka zadzialala vardzo uspokajajaco i rozluzniajaco po ok. godziny od zazycia. Potem po 1 tabletce nie czulam juz nic, zwiekszylam dawke do 2 w dzien i 3 w nocy w razie problemow ze snem ale nie czuje nadal zadnych efektiw. Nie dziala nasennie

 3. Cloranxen #

  żaden lek nie działa na moją bezsennośc jak ten! po zażyciu 5-ki śpie 9 godzin!!!!!!,po innych,niestety,najwyzej 4 godziny

 4. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Cloranxen został mi przepisany przez psychiatrę po śmierci mojej zony. Miał wyciszyć lęki. Niestety otumaniał mnie bardzo, miałem problemy z widzeniem i koordynacja ruchów (wszystko zamazane i jakby w zwolnionym tempie, z efektem smugi ciągnącej się za ruchem, nie wiem, czy to dobrze wyjaśniam). Poza tym zaburzał mi pamięć świeżą, np. rozmawiając przez telefon potrafiłem 3 razy powtórzyć to samo, nie pamiętając, że już o tym mówiłem. Po 3 dniach odrzuciłem lek całkowicie i fizycznie wróciłem do normy. Na tym leku nie byłbym w stanie funkcjonować samodzielnie.

 5. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  bardzo dobry lek zero skutków ubocznych

 6. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ok, najlepsze, że skutków ubocznych nie ma. Problemy są jak za szybą – człowiek ma siłę aby pomyśleć na spokojnie, jak je rozwiązać.

 7. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Miałem sporo stresu przez kilka lat, dostałem go na problemy ze snem, 5mg, ale dzielę sobie dawki po 1/3 z tych 5mg. Sen jest dużo głębszy. Po jakichś może dwóch tygodniach zaczęło być dużo lepiej, teraz od czasu do czasu biorę kolejną małą dawkę, jeśli czuję, że mogę nie spać za dobrze. Czytałem przed chwilą opinie, że nie usypia i że ludzie biorą po 3 tabl. dziennie, nawet rano… aż nie chce się wierzyć… dziwne :) po zażyciu na noc, rano i przez południe jestem troszkę otumaniony, nie jest źle, ale szału też nie ma. Ogólnie jestem bardzo zadowolony że jest dużo lepiej :)

 8. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek skuteczny,nie otumania,praktycznie żadnych skutków ubocznych.Jeden minus-jest dość drogi.

 9. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam
  Bardzo dobry lek przy zaburzeniach lękowych. Działa szybko,
  nie otumania , lekko uspokajający . przy napadach paniki sprawdza się bardzo dobrze. Brak, lub słabe skutki uboczne .
  Walczę z nerwicą lęku napadowego i ten lek pomaga . Polecam

 10. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażyłam go pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona ze skutków działania. Szybkie działanie mam agorafobie iw moim przypadku bardzo mi pomógł. Cieszę się, że wypróbowałam.

 11. Cloranxen #

  bardzo mi pomogl na zawroty glowy i subiektywna utrate rownowagi – nerwica robila to ! po miesiacu wracam do ludzi ! mam na dzieje ze po 6 tyg. kuracji 5mg to wystarczy ! wiem ze to maxymalny czas brania ! najwyzej wroce za pol roku ! pozdro.

 12. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie zupełnie nie działa. Biorę 15mg/dobę i nic kompletnie nie czuje. Może nie napaliłam się tak na ten lek. Jestem raczej lekooporna, więc może dlatego. Skutków ubocznych nie zauważyłam.

 13. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałem cloranxen potem lekarka mi zapisała pramolan ale po pramolanie dostałem tachykardii więc wróciłem do cloranxenu, wiem że uzależnia ale mam takie lęki że tylko mi ten lek bardzo pomaga ,biorę tylko 5 mg /doba.
  Wolę być uzależnionym od benzo niż tkwić w lękach…coś za coś. W moim przypadku bardzo mi pomaga.

  • Cloranxen #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Miałam taką samą sytuacje, po 5 dniach pramolanu miałam wszystkie skutki uboczne, wróciłam do clorexenu i nie długo będę z niego schodzić, bo za długo też nie można go brać.

 14. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo dobry, lykam co 2 dzien małą dawke

 15. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  super;)

 16. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek jest naprawdę udany. Przede wszystkim po zastosowaniu nie czuję się otumaniona, a za to spokojna. Mam fobie przed bakteriami, wszędzie noszę ze sobą żel odkażający, wielkim problemem jest dla mnie podróż komunikacją miejską, a nawet i taxi. Wierzcie mi, że jest to męczące i uporczywe ponieważ jeżeli chce wyjść gdzieś z moim chłopakiem na imprezę przeważnie wracaliśmy pieszo. Nie potrafiłam się pozbyć tego lęku ;/ Teraz noszę przy sobie Cloranxen i stosuję go tylko jeśli jest to potrzebne. Polecam jak najbardziej ;)

 17. Cloranxen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek przeciwlękowy, o działaniu natychmiastowym. Dobre opakowanie, które można ze sobą nosić w słoiczku na zakrętkę. Wystarczy chociażby ćwiartka tabletki czy nawet mniej i uczucie lęku znika lub słabnie. Dobry w agorafobii. Trzeba jednak uważać, żeby się nie uzależnić, to grupa tzw. benzo. Slabszy od Xanaxu, który bardzo otumania, po prostu super.


Znasz Cloranxen? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.