Debridat

4,1 [11]

Tagi: , , ,

Lek o nazwie debridat stosuje się przy problemach z motoryką jelit. Działanie leku to zmniejszanie motoryki, gdy jest ona zbyt duża ,lub jej stymulacja, gdy ruchy mięśni jelita są niedostateczne. Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom z bólami brzucha, zespołem jelita drażliwego i zaparciami. Stosowany jest także przy biegunkach. Zaobserwowane skutki uboczne, które wystąpiły przy stosowaniu debridatu to reakcje alergiczne (choć efekt ten występuje bardzo rzadko).

Najnowsza opinia o Debridat:

„Mój 5-cio letni syn od trzech dni dostaje syrop debridat i brzuch go już nie boli, więc uważam że jest niezastąpiony!…” [czytaj więcej poniżej]

Debridat otrzymał ocenę średnią: 4,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 22 opinii

Debridat jest stosowany w wypadku: Na ból brzucha, Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Debridat:

Sprawdź jak działa Debridat na podstawie ulotki leku:

Debridat dawkowanie debridat dawkowanie Debridat skutki uboczne
Debridat przeciwskazania debridat przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Debridat:

Debridat cena:

Lek Debridat nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Debridat ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Debridat?

Oto lista aptek i sklepów z Debridat:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Debridat
 1. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mój 5-cio letni syn od trzech dni dostaje syrop debridat i brzuch go już nie boli, więc uważam że jest niezastąpiony!

 2. Debridat #

  moja trzyletnia córka była w szpitalu z powodu ostrej biegunki lekarze zastosowali debridat efekt był natychmiastowy po dwóch dniach wróciła do domu

 3. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przyznam szczerze, że ten lek jest bardzo dobry od ok tygodnia go stosuje nie przejadam się jem zdrowiej i efekt jest piorunujący- zero problemów. A jak mnie łapie jakiś stres czy coś to od razu relax i debridat i jest spokój .Naprawdę dla osoby, która od pół roku zmagała się z tym wszystkim to taka ulga, że hej można spokojniej wiele rzeczy robić.
  Polecam, aby na tą dolegliwość stosować, brałam wcześniej różne gówna typu stoperan, węgiel, polprazole bla bla bla i tylko kasę nabijałam komuś, a to nic nie dawało tylko się wkurzałam. A teraz 3 razy dziennie po jednej tabletce i jest ok!

 4. Debridat #

  Moje dziecko ma 2 lata i stwierdzony refluks i dostaje 3 razy dziennie debridat i jest poprawa duża do tego omeprazol i na pewno polecę go dalej jak jakieś dziecko będzie miało problemy jelitowo przełykowe.

 5. Debridat #

  Na wzdęcia i kolki u niemowlaka – zero zauważalnego efektu.

 6. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Teoretycznie dobry lek, dawałam go córci przy kolce-pomogło, ale!!odstawiony po 3 tygodniach spowodował nawrót kolek:( uwaga!!! Jest skutek uboczny tej zawiesiny-przez ok 15-25 minut po podaniu zanika smak!!!Język jest jakby odrętwiały i nic nie ma smaku, więc należy dziecku podać lek i odczekać, bo inaczej, tak jak moja mała, zniechęci się do jedzenia

 7. Debridat #

  Debridat przepisała mi lekarka na biegunkę, którą nie można było niczym innym zatrzymać. W tej chwili stosuję ten lek u mnie w rodzinie nawet na grypę jelitową u innych trwa to trzy dni a u mojej rodziny kilka godzin. Nie wiem, na czym to polega, ale naprawdę pomaga.

 8. Debridat #

  Ten lek jest dla dzieci na kolkę a ja mam po 40-ce i lekarka mi przepisała na wzdęcia, odbijanie sie i refluks

 9. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  dobry lek na zespół drażliwego jelita. regularnie stosowany wycisza jelita i „daje odetchnąć” zmniejszając przykre dolegliwości ze strony jelit – wzdęcia, bolesne skurcze, gwałtowne rozwolnienia po posiłku, nadwrażliwość dotykową itp objawy znane ludziom borykającym się z tą kłopotliwą przypadłością

 10. Debridat #

  Do „Ewcia”
  Debridat nie jest na zrobienie kupy ale na ogólnie problemy z brzuchem,a więc i kolka i zaparcia i biegunki a nawet ulewanie u niemowląt.Lek jest na receptę więc to nie my a lekarz decyduje na jaką dolegliwość go przepisuje.


Znasz Debridat? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!