Debridat

4,2 [13]

Tagi: , , ,

Lek o nazwie debridat stosuje się przy problemach z motoryką jelit. Działanie leku to zmniejszanie motoryki, gdy jest ona zbyt duża ,lub jej stymulacja, gdy ruchy mięśni jelita są niedostateczne. Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom z bólami brzucha, zespołem jelita drażliwego i zaparciami. Stosowany jest także przy biegunkach. Zaobserwowane skutki uboczne, które wystąpiły przy stosowaniu debridatu to reakcje alergiczne (choć efekt ten występuje bardzo rzadko).

Najnowsza opinia o Debridat:

„Debridat to super lek, mój synek 9 lat go dostał na zapalenie jelita a nic nie pomagało.Już jedna dawka uśmierzyła ból.Polecam serdecznie….” [czytaj więcej poniżej]

Debridat otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 25 opinii

Debridat jest stosowany w wypadku: Na ból brzucha, Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Debridat:

Sprawdź jak działa Debridat na podstawie ulotki leku:

Debridat dawkowanie debridat dawkowanie Debridat skutki uboczne
Debridat przeciwskazania debridat przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Debridat:

Debridat cena:

Lek Debridat nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Debridat ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Debridat?

Oto lista aptek i sklepów z Debridat:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Debridat
 1. Debridat #

  Debridat to super lek, mój synek 9 lat go dostał na zapalenie jelita a nic nie pomagało.Już jedna dawka uśmierzyła ból.Polecam serdecznie.

 2. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wypowiada się tutaj sporo osób, które dawały Debridat swoim dzieciom. Ja jestem całkiem dorosła : )i też go biorę. Od wielu lat miałam różne dziwne kwestie jelitowe, głównie to, że wypróżniam się nie częściej niż raz, w porywach dwa razy na tydzień. Nie bolało mnie nigdy, ale po jedzeniu czułam się rozepchana, a brzuch był taki pełny, że odstawał od reszty ciała. Nie jestem otyła, a moje posiłki też nie są olbrzymie, ale naczytałam się, że bardzo rzadkie wypróżniania mogą doprowadzić do czegoś złego i poszłam do lekarza, by dał mi coś na przeczyszczanie przewodu pokarmowego. Zamiast tego dostałam Debridat, który miałam brać przed posiłkami, aby przyspieszał ruchy jelit i tym samym doprowadzał naturalnie do odwiedzin w ubikacji. I powiem wam moi mili, że jestem zadowolona, Debridat zdecydowanie wypełnia swoje cele. Jest tak normalnie, tak jak było kiedyś, po prostu super. Po pierwsze do ubikacji chodzę częściej, po drugie brzuch nie rozpycha się tak jak dawniej, po trzecie nie mam takiego głupiego uczucia, że coś u mnie tam na dole cały czas zalega.

 3. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  stosowałam debridat na kolki, gdy mój syn był niemowlakiem i uratował mi on życie. Dzięki niemu spokojnie przesypialiśmy noce i tak naprawdę nie wiemy, co to uciążliwa kolka

 4. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mój 5-cio letni syn od trzech dni dostaje syrop debridat i brzuch go już nie boli, więc uważam że jest niezastąpiony!

 5. Debridat #

  moja trzyletnia córka była w szpitalu z powodu ostrej biegunki lekarze zastosowali debridat efekt był natychmiastowy po dwóch dniach wróciła do domu

 6. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przyznam szczerze, że ten lek jest bardzo dobry od ok tygodnia go stosuje nie przejadam się jem zdrowiej i efekt jest piorunujący- zero problemów. A jak mnie łapie jakiś stres czy coś to od razu relax i debridat i jest spokój .Naprawdę dla osoby, która od pół roku zmagała się z tym wszystkim to taka ulga, że hej można spokojniej wiele rzeczy robić.
  Polecam, aby na tą dolegliwość stosować, brałam wcześniej różne gówna typu stoperan, węgiel, polprazole bla bla bla i tylko kasę nabijałam komuś, a to nic nie dawało tylko się wkurzałam. A teraz 3 razy dziennie po jednej tabletce i jest ok!

 7. Debridat #

  Moje dziecko ma 2 lata i stwierdzony refluks i dostaje 3 razy dziennie debridat i jest poprawa duża do tego omeprazol i na pewno polecę go dalej jak jakieś dziecko będzie miało problemy jelitowo przełykowe.

 8. Debridat #

  Na wzdęcia i kolki u niemowlaka – zero zauważalnego efektu.

 9. Debridat #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Teoretycznie dobry lek, dawałam go córci przy kolce-pomogło, ale!!odstawiony po 3 tygodniach spowodował nawrót kolek:( uwaga!!! Jest skutek uboczny tej zawiesiny-przez ok 15-25 minut po podaniu zanika smak!!!Język jest jakby odrętwiały i nic nie ma smaku, więc należy dziecku podać lek i odczekać, bo inaczej, tak jak moja mała, zniechęci się do jedzenia

 10. Debridat #

  Debridat przepisała mi lekarka na biegunkę, którą nie można było niczym innym zatrzymać. W tej chwili stosuję ten lek u mnie w rodzinie nawet na grypę jelitową u innych trwa to trzy dni a u mojej rodziny kilka godzin. Nie wiem, na czym to polega, ale naprawdę pomaga.


Znasz Debridat? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.