Debridat opinie

Debridat, ocena średnia

7.5666666666667

Skutecznosc

75/10

  Brak skutków ubocznych

  80/10

   Oplacalnosc

   72/10

    Lek o nazwie debridat stosuje się przy problemach z motoryką jelit. Działanie leku to zmniejszanie motoryki, gdy jest ona zbyt duża ,lub jej stymulacja, gdy ruchy mięśni jelita są niedostateczne. Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom z bólami brzucha, zespołem jelita drażliwego i zaparciami. Stosowany jest także przy biegunkach. Zaobserwowane skutki uboczne, które wystąpiły przy stosowaniu debridatu to reakcje alergiczne (choć efekt ten występuje bardzo rzadko).

    Cena Debridat
    Skutki uboczne Debridat
    Dawkowanie Debridat
    Ulotka Debridat
    Zamienniki Debridat
    Forum Debridat
    Najnowsza opinia o Debridat
    Zastosowanie i składniki Debridat
    Gdzie można kupić Debridat?

    Napisz swoja opinię o Debridat

    25 Opinii o “Debridat

    1. Opinia użytkownika o Debridat :

     Debridat to super lek, mój synek 9 lat go dostał na zapalenie jelita a nic nie pomagało.Już jedna dawka uśmierzyła ból.Polecam serdecznie.

    2. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Wypowiada się tutaj sporo osób, które dawały Debridat swoim dzieciom. Ja jestem całkiem dorosła : )i też go biorę. Od wielu lat miałam różne dziwne kwestie jelitowe, głównie to, że wypróżniam się nie częściej niż raz, w porywach dwa razy na tydzień. Nie bolało mnie nigdy, ale po jedzeniu czułam się rozepchana, a brzuch był taki pełny, że odstawał od reszty ciała. Nie jestem otyła, a moje posiłki też nie są olbrzymie, ale naczytałam się, że bardzo rzadkie wypróżniania mogą doprowadzić do czegoś złego i poszłam do lekarza, by dał mi coś na przeczyszczanie przewodu pokarmowego. Zamiast tego dostałam Debridat, który miałam brać przed posiłkami, aby przyspieszał ruchy jelit i tym samym doprowadzał naturalnie do odwiedzin w ubikacji. I powiem wam moi mili, że jestem zadowolona, Debridat zdecydowanie wypełnia swoje cele. Jest tak normalnie, tak jak było kiedyś, po prostu super. Po pierwsze do ubikacji chodzę częściej, po drugie brzuch nie rozpycha się tak jak dawniej, po trzecie nie mam takiego głupiego uczucia, że coś u mnie tam na dole cały czas zalega.

    3. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     stosowałam debridat na kolki, gdy mój syn był niemowlakiem i uratował mi on życie. Dzięki niemu spokojnie przesypialiśmy noce i tak naprawdę nie wiemy, co to uciążliwa kolka

    4. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mój 5-cio letni syn od trzech dni dostaje syrop debridat i brzuch go już nie boli, więc uważam że jest niezastąpiony!

    5. Opinia użytkownika o Debridat :

     moja trzyletnia córka była w szpitalu z powodu ostrej biegunki lekarze zastosowali debridat efekt był natychmiastowy po dwóch dniach wróciła do domu

    6. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Przyznam szczerze, że ten lek jest bardzo dobry od ok tygodnia go stosuje nie przejadam się jem zdrowiej i efekt jest piorunujący- zero problemów. A jak mnie łapie jakiś stres czy coś to od razu relax i debridat i jest spokój .Naprawdę dla osoby, która od pół roku zmagała się z tym wszystkim to taka ulga, że hej można spokojniej wiele rzeczy robić.
     Polecam, aby na tą dolegliwość stosować, brałam wcześniej różne gówna typu stoperan, węgiel, polprazole bla bla bla i tylko kasę nabijałam komuś, a to nic nie dawało tylko się wkurzałam. A teraz 3 razy dziennie po jednej tabletce i jest ok!

    7. Opinia użytkownika o Debridat :

     Moje dziecko ma 2 lata i stwierdzony refluks i dostaje 3 razy dziennie debridat i jest poprawa duża do tego omeprazol i na pewno polecę go dalej jak jakieś dziecko będzie miało problemy jelitowo przełykowe.

    8. Opinia użytkownika o Debridat :

     Na wzdęcia i kolki u niemowlaka – zero zauważalnego efektu.

    9. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Teoretycznie dobry lek, dawałam go córci przy kolce-pomogło, ale!!odstawiony po 3 tygodniach spowodował nawrót kolek:( uwaga!!! Jest skutek uboczny tej zawiesiny-przez ok 15-25 minut po podaniu zanika smak!!!Język jest jakby odrętwiały i nic nie ma smaku, więc należy dziecku podać lek i odczekać, bo inaczej, tak jak moja mała, zniechęci się do jedzenia

    10. Opinia użytkownika o Debridat :

     Debridat przepisała mi lekarka na biegunkę, którą nie można było niczym innym zatrzymać. W tej chwili stosuję ten lek u mnie w rodzinie nawet na grypę jelitową u innych trwa to trzy dni a u mojej rodziny kilka godzin. Nie wiem, na czym to polega, ale naprawdę pomaga.

    11. Opinia użytkownika o Debridat :

     Ten lek jest dla dzieci na kolkę a ja mam po 40-ce i lekarka mi przepisała na wzdęcia, odbijanie sie i refluks

    12. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     dobry lek na zespół drażliwego jelita. regularnie stosowany wycisza jelita i „daje odetchnąć” zmniejszając przykre dolegliwości ze strony jelit – wzdęcia, bolesne skurcze, gwałtowne rozwolnienia po posiłku, nadwrażliwość dotykową itp objawy znane ludziom borykającym się z tą kłopotliwą przypadłością

    13. Opinia użytkownika o Debridat :

     Do „Ewcia”
     Debridat nie jest na zrobienie kupy ale na ogólnie problemy z brzuchem,a więc i kolka i zaparcia i biegunki a nawet ulewanie u niemowląt.Lek jest na receptę więc to nie my a lekarz decyduje na jaką dolegliwość go przepisuje.

    14. Opinia użytkownika o Debridat :

     Ustalmy, że ten, kto pisze, że debribat jest na zrobienie kupy nie ma racji. Debribat jest na kolkę. I nie jest tylko dla dzieci. Jestem kobieta 27 letnią i ja również czasami mam problemy z kolką. Chciałabym w tym miejscu debribat polecić, bo robi swoje, a nie ma przy tym silnych skutków ubocznych. Czuję się trochę taka skołowana, ale nie wiem nawet czy to wina debridatu, czy może kolki.

    15. Opinia użytkownika o Debridat :

     Po jednej tabletce wyszły mi niesamowite czerwone „parzydełka” -na całym tułowiu wraz z plecami. Zaognione i mocno czerwone plamy, które niezbyt mocno swędziały.

    16. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nasza Córeczka od krzyku spowodowanego kolkami zwyczajnie ochrypła. Zresztą, każdy, kto ma dziecko cierpiące na kolkę wie, że to istny dramat.
     Espumisan do niczego, Infacol też. Bobotic bardzo słabo działał. Probiotyki też do kosza. Dopiero Debridat zadziałał na tyle, aby zmniejszyć liczbę kolek, a je same załagodzić z wrzasku do popłakiwania lub nawet do zera.
     Z Debridatem podajemy też Paracetamol i jakoś udało się nam do tej pory przetrwać. Polecam

    17. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mojej półrocznej wówczas córce pomogło na zaparcia i wzdęcia. Jak mało, który lek na nią zadziałał… Aktualnie zużywamy drugą butelkę, córa ma 8,5 mies. Skutków ubocznych nie zauważyłam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.