Zyx


Zyx jest lekiem antyalergicznym najnowszej generacji (wywodzi się z leku starszej daty o nazwie zyrtec). Skuteczność leku budzi pewne wątpliwości, jednak istnieją badania, które wskazują że jest lekiem efektywnym.

Składnik aktywny, lewocetyryzyna, odkryta została niedawno (w 2001). W związku z tym czas pokaże, czy lek obarczony jest poważnymi długookresowymi skutkami ubocznymi.

Zyx jest chwalony za to, że nie powoduje uczucia senności. Wynika to z tego, że składnik aktywny tylko w małym procencie przenika do mózgu. Jest to duża zmiana w porównaniu do starszych preparatów, które znane były ze skutku ubocznego stosowania, jakim było uczucie zmęczenia, braku energii i senności.

Napisz swoją opinię o Zyx


Cena Zyx
Skutki uboczne Zyx
Dawkowanie Zyx
Ulotka Zyx
Zamienniki Zyx
Forum Zyx
Najnowsza opinia o Zyx
Zastosowanie i składniki Zyx
Gdzie można kupić Zyx?

Opinie o Zyx (30)

Zyx, ocena średnia

4.8666666666667

Skutecznosc

55/10

  Brak skutków ubocznych

  42/10

   Oplacalnosc

   49/10
    1. Opinia użytkownika o Zyx :

     Brałam na noc, przez jakiś czas dobrze działał, ale po jakimś czasie jak wzięłam znów- nie mogłam wstać, spałam 10-12 godzin, budziłam się niewypoczęta, zawroty głowy.

    2. Opinia użytkownika o Zyx :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Bardzo dobry lek, mi pomógł w ciężkiej postaci alergii.

    3. Opinia użytkownika o Zyx :

     Dla ludzi, lekomanów, radzę podchodzić do leku (ZYX) z dużą dozą ostrożności, i dokładnie przeczytać ulotkę. Lekarz który wypisuje ten lek, robi ze swojego pacjenta, królika doświadczalnego, w dodatku jeszcze mu płacą, przedstawiciele tej firmy. Skutki uboczne , mogą wystąpić nawet po kilku miesiącach. Jeżeli pojawią się niepożądane efekty leczenia, jak najszybciej skonsultować się z innym lekarzem !

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.