Cirrus

3,9 [14]

Tagi:

Cirrus to lek o sprytnym działaniu. Zawiera dwa składniki, pierwszym z nich jest cetyryzyna, antyalergiczna substancja stosowana od dawna (jest składnikiem między innymi leku Zyrtec). Problem z cetyryzyną jest jednak taki, że może ona powodować skutki uboczne takie jak osłabienie koncentracji i senność.
Cirrus zawiera jednak także drugi składnik ? pseudoefedrynę. Pseudoefedryna po pierwsze niweluje wspomniane powyżej skutki uboczne (gdyż sama jest stymulantem) a po drugie sama wykazuje dziane pomocna przy alergiach: Zmniejsza przekrwienie błon śluzowych, przez co zdecydowanie ułatwia oddychanie.

Najnowsza opinia o Cirrus:

„O wiele lepszy od sudafedu, a różnica jest taka, że sudafed nie ma powolnego, czy inaczej nazwanego spowalnionego uwalniania. Po sudafedzie czujemy się dobrze, a za 3 godiny źle. Jest źle, dobrze, źle, potem dobrze itd. Po cirrusie jest ok przez długi czas, nie ma tych niezdrowych dla mózgu skoków pseudoefedryny….” [czytaj więcej poniżej]

Cirrus otrzymał ocenę średnią: 3,9 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 13 opinii

Cirrus jest stosowany w wypadku: Na Alergię,


Informacje z ulotki Cirrus:

Sprawdź jak działa Cirrus na podstawie ulotki leku:

Cirrus w ciąży cirrus w ciąży Cirrus karmienie piersią cirrus a karmienie piersią
Cirrus przedawkowanie cirrus przedawkowanie Cirrus dawkowanie cirrus dawkowanie
Cirrus skutki uboczne Cirrus przeciwskazania cirrus przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Cirrus?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Cirrus:

Cirrus cena:

Lek Cirrus nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Cirrus ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Cirrus?

Oto lista aptek i sklepów z Cirrus:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Cirrus
 1. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  O wiele lepszy od sudafedu, a różnica jest taka, że sudafed nie ma powolnego, czy inaczej nazwanego spowalnionego uwalniania. Po sudafedzie czujemy się dobrze, a za 3 godiny źle. Jest źle, dobrze, źle, potem dobrze itd. Po cirrusie jest ok przez długi czas, nie ma tych niezdrowych dla mózgu skoków pseudoefedryny.

 2. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na wszystkie katary alergiczne, polecam go jako mniejsze zło. Lepiej leków nie brać, ale świat jest taki, że nie możemy sobie jakiegoś dnia odpuścić i leżeć w łóżku. Nie każdy pracodawca takie coś akceptuje, jak branie wolnego dnia z powodu kataru. Gdyby nie to, że muszę, to bym cirrusa nie brała. Pozwala mi funkcjonować, pracować z alergią. Też leczy, bo jak katar mniejszy to nie przerobi się w infekcję.

 3. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Cirrus może drogi, ale bardzo dobry na drugi dzień wstałam, jak nowo narodzona, bez żadnych objawów, a mówią, że katar leczony, czy nie leczony trwa 7 dni, a u mnie tylko jedenusmiech.gif , super lek naprawdę polecam!!!!!!!! kupie go następnym razem!!!!

 4. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Odradzam. Jakoś nie miałem okazji zaobserwować dobrych skutków działania tego leku. W drugim dniu przyjmowania przezyłem horror. Najpierw skóra zamieniła mi się jak po oparzeniu słonecznym (czerwona i piekąca), a godzinę-dwie po tym dostałem kołatania serca (131 uderzeń na minute) i skoku ciśnienia do 159/94…. Była godz 3 w nocy i myślałem, że nie dotrwam do rana. Byłem pewien, że to się źle skończy. Na szczęście po ok godzinie sytuacja się uspokoiła.
  Po wizycie u lekarza dowiedziałem się, że to skutek zawartości efedryny, która tak pobudza i… uzależnia…. Dzisiaj nawet z grubą dopłata nie wezmę tego badziewia do ust.

 5. Cirrus #

  Pomaga na chwilę, potem jest to samo, katar i zapchany nos.

 6. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo lubię ten lek. Często przez całe wakacje nie jestem w stanie normalnie oddychać, bo mam na coś okropną alergię, niewykrywalną niby przez standardowe testy. Jak wezmę Cirrus rano, to tak jak „Alergik” aż do popołudnia, czasem do wieczora czuję się normalnie. Jest, więc skuteczny i opłacalny, jedna tabletka wychodzi mi bez promocji po około 1,60 złotego, jak za wiele godzin spokoju, to nie jest wiele. Kosztuje tyle, co pączek, a jest od niego znacznie przydatniejszy : – ). Ostatnio postanowiłem też się odczulić i nie wiem, co mi z tego przyjdzie, życzcie powodzenia!

 7. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja muszę używać Cirrus przez cały okres letni, bo coś ciągle pyli i nie mogę oddychać. Potrafię zużyć jakieś 6 paczek chusteczek higienicznych jednego dnia. Wypróbowałem wiele leków: Zyx, Zenaro i właśnie Cirrus, który jest z nich wszystkich chyba najskuteczniejszy. Wezmę go rano i do wieczora mam względny spokój. Zenaro działał podobnie, ale chciało mi się po nim spać cały dzień.

 8. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hej, mam alergię na mojego szczurka. Ciężko oddycha mi się w jego obecności, a jeżeli biorę go na ręce i przypadkiem drapnie mnie, to wyskakują mi straszne bąble. Testowałam już kilka i niestety za każdym razem mam jakieś skutki uboczne, jak nie kołatanie serca, to pokrzywka.
  W przypadku Cirrus ?a: nie mogłam spać w nocy. Obawiam się, że to przez pseudoefedrynę. Niestety po 30 minutach od zażycia leku wypiłam dość mocną herbatę i może to dlatego.
  Ogólnie mówiąc pomógł mi z katarem, wysypką i ułatwił oddychanie, ale to pobudzenie jest zbyt uciążliwe. Chyba już się nie zdecyduję na Cirrusa.
  Skuteczny, ale ryzykowny.

 9. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  jest świetny :) polecam

 10. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po dziesięciu latach męki z alergicznym zapaleniem spojówek i nieustannym katarze, od trzech lat mam zdecydowaną ulgę dzięki CIRRUSOWI.

 11. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na moja wakacyjna alergie jest najlepszy:) szybko działa i pozwala mi jakoś normalnie funkcjonować;) Polecam!

 12. Cirrus #

  Cirrus przynosi mi ulge, zdecydowanie. Mam przez caly rok katar, prawdopodobnie jest on skutkiem alergii, choc sam nie wiem, skoro trwa to nieustannie, caly rok. Odkad stosuje te tebletki jest znacznie lepiej.

 13. Cirrus #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jedyny lek (tabletki), którym mogę wyleczyć każdy katar. A mój niestety nie trwa tylko tydzień. Trochę wysusza błony śluzowe. Niestety jest dość drogi i coraz droższy i droższy.


Znasz Cirrus? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.