Maxigra

4,1 [31]

Tagi: , , , ,

Maxigra nazywana jest polska viagrą. W rzeczy samej zawiera ona dokładnie ten sam składnik, co viagra, czyli Sildenafil. Jest, więc lekiem generycznym, które z reguły są o wiele tańsze od leków oryginalnych. Maxigra jest lekiem służącym do walki z impotencją, ale nie powinna być zażywana przez osoby, których dotyczą poważne problemy ze strony układu sercowo-naczyniowego.

[czytaj więcej poniżej]

Maxigra otrzymał ocenę średnią: 4,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 34 opinii

Maxigra jest stosowany w wypadku: Na Potencję,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Maxigra:

Maxigra cena:

Lek Maxigra nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Maxigra ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Maxigra?

Oto lista aptek i sklepów z Maxigra:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Maxigra
 1. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jesteśmy małżeństwem z 30-letnim stażem, lubiącymi dobry sex. Nasz problem rozpoczął się 2 lata temu. Też rozpoczęliśmy od internetu, ale w końcu mąż poszedł do lekarza, który przepisał mu maxigrę. Po zażyciu 1/3 faktycznie, po około pół godziny wzwód jest długotrwały, ale osiąga się go poprzez pieszczoty i podniecenie. Utrzymuje się do 48 godzin. Polecamy wszystkim, którzy mają podobny problem.

 2. Maxigra #

  maxigra jest poprostu super..spuszczasz się i jedziesz dalej..penis twardy jak sosna..

 3. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Polecam. Brałem. Po jednej tabletce erekcja jest tak okrutna, że ciężko mi było dojść do końca… to była męka. Penis sztywny jak dzida, ale słabo z właściwymi odczuciami. Ale pobiłem rekord w długości sexu. Potem zdecydowałem się na 1/4 tabletki i to w zupełności wystarcza. Dobra(doskonała) erekcja, fajny sex. Zero stresu. Tyle lat bałem się spróbować. Opłacało się. Jak już pisałem na poście związanym z Kamagrą, cena trochę zabija. I to łażenie do lekarza, które tez nie jest miłe. Po 4 opakowaniach – czyli w sumie po ok. 60 „ćwiartkach” przerzuciłem się na kamagrę. I jest też dobrze. Mimo wszystko maxigra pozostawiła wspaniałe wspomnienia.

 4. Maxigra #

  Witam, nie znam tego leku ani sidenafilu, ani maxsigry. Czy maja w stu procentach skuteczność? pozdrawiam

 5. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam 68 lat a o 10 lat młodszą partnerkę. Maxigra brana na ok 1godz. przed (1/2 tabl. ) w pełni nas zadawala. Czyję sie o 30 lat młodszy. Polecam

 6. Maxigra #

  mam 41 lat i nowa partnerkę, dużo młodszą zauważam problem z utrzymaniem wzwodu przez cały stosunek, raczej na początku niż potem, to deprymuje zakupiłem bedę testował lekarz zalecił połowę 50mg spróbuje i opisze

  • Maxigra #

   A uciąć ch..e bo za młodośći się k….li teraz mają ogon szmata żreją maxigra to dobrze że jest ktoś u góry i każe z grzechy młodosci taki co ma jedną kobietę -żonę to żrnie do 80 bez wiagrów .ja mam takiego jednego i on mnie i żyjemy bez tabletek

 7. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Użyta pierwszy raz, połowa. Po niecałej godzinie bardzo pełna reakcja na pieszczoty, wzrost libida wręcz powalający. Po wszystkim wraca do stanu wyjściowego ale działanie wspomagające można zaobserwować nawet do 48h po zażyciu.

 8. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam 39 lat. Po konsultacji z lekarzem kupiłem. Nie jestem przekonany o skuteczności leku, jako panaceum na problemy z erekcją. Pozostaje mi zmienić lek, lub partnerkę, która jest moją żoną.

 9. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  w moim przypadku nie daje zakładanych efektów,
  komentarze pisane są widocznie pod reklamę tego leku

  • Maxigra #

   bo lek działa, tylko gdy jesteś podniecony. Gdy nie ma podniecenia, to nawet niebieska tabletka nie pomoże. Każdy seksuolog to powie.

 10. Maxigra #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam!
  Mam 51 lat i od kilku miesięcy biorę Maxigrę. Rewelacyjny specyfik. Potwierdzam, że penis jest w świetnej formie i można nim wiele zdziałać. Niesamowicie wzrasta komfort psychiczny w trakcie kochania. Dodam, że od kilkunastu lat biorę leki na nadciśnienie, ale po konsultacji z lekarzem nie ma żadnego problemu. Polecam!!!


Znasz Maxigra? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.