Braveran

2,6 [69]

Tagi: , , , ,

Braveran to środek wspomagający dietę (oficjalnie suplement diety) o działaniu wspomagającym erekcję.  Zawarte w Braveran susbtancje wspomagają erekcję w sposób naturalny. Nie jest to lek, który leczy problemy impotencji lecz wspomaga sam proces fizyczny wspomagając działania mięśni. Substancje zawarte w nim to L-arginina, korzeń Maca, Buzdyganek ziemny, Cynk, Selen, Witamina E. Swoją zawartością odróżnia się od popularnych środków takich jak Viagra czy Vialafil i Maxigra.

Lek w postaci tabletek do połykania.

Należy pamietać, że Braveran to suplement diety, a nie lek i to wyróżnia go pod tym względem na tle konkurencyjnych środków. Dzięki temu Braveran dostępny jest bez recepty

Dawkowanie Braveranu to 4 tabletki około godziny przed stosunkiem.

Najnowsza opinia o Braveran:

„Gośka.
Dochodzę do wniosku że skarmiłaś Braveranem swój wibrator….” [czytaj więcej poniżej]

Braveran otrzymał ocenę średnią: 2,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 101 opinii

Braveran jest stosowany w wypadku: Na Potencję,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Braveran:

Braveran cena:

Lek Braveran nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Braveran ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Braveran?

Oto lista aptek i sklepów z Braveran:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Braveran
 1. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przetestowałem bazując na reklamie i poza „najedzeniem się” 4 tabletkami konar, niestety jak obiecywali nie płonął. Pomijam fakt, iż dopiero w domu zorientowałem się, iż płacę tak naprawdę za 2 dawki, a nie 8 jak mogłoby się wydawać… Nie polecam.

 2. Braveran #

  Witam dzisiaj kupiłem braveran, bo mam małe problemy intymne, czy ten suplement naprawdę działa tak jak mówi producent?

 3. Braveran #

  Zdecydowałam się na zamieszczenie komentarza, ponieważ chcę zachęcić wszystkie Panie, które wspólnie z partnerem doświadczają opisanych problemów, do sięgnięcia po Braveran. Panów ciężko jest namówić na rozmawianie na takie krępujące tematy, a już na pewno na spróbowanie nowości. To my kobiety, jak zawsze musimy brać sprawy w swoje ręce. Braveran działa, poprawa jest znacząca. Nasze życie intymne kwitnie na nowo, a dzięki temu i w innych sferach dogadujemy się lepiej. Mój facet ma większą pewność siebie, a co za tym idzie humorem też tryska i nie tylko ;)

  • Braveran #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Gośka.
   Dochodzę do wniosku że skarmiłaś Braveranem swój wibrator.

 4. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  A ja jestem zadowolona, bo na mojego chłopaka to działa :) On o tym nie napisze, bo to dla niego trudny temat- wcześniej było naprawdę ciężko, co było bardzo frustrujące, a teraz jest naprawdę dobrze, normalnie, tak jak powinno być, dlatego chętnie się pochwalę, że Braveran zapewnił nam udane życie erotyczne :)

 5. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  do bani nie warto wydawac kasy na to g,,,,,

  • Braveran #

   Nic nie zadziałał. Kompletna klapa. Wywaliłem tylko forsę. Niestety, trzeba stanąć wcześnie rano w kolejce po bloczek do lekarza rodzinnego. Tylko lek na receptę pomaga, sam sprawdziłem, ale mi się nie chciało wcześnie rano wstać do kolejki.

 6. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam sranie po braweranie

 7. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po Braveranie zwiększa się ochota na seks :))) Znacznie poprawiło się moje życie erotyczne. Moja partnerka jest teraz wniebowzięta :))

 8. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od kilku tygodni zmagałem się zarówno z mniejszym libido, jak również z problemem zaniku wzwodu. Za namową żony spróbowałem braveran i muszę przyznać, że poprawiło mi się bardzo. Jestem zadowolony, zwłaszcza dlatego, że nie muszę sięgać po mocniejsze leki.

 9. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Spróbowałem raz i myślę, że następnym razem też sięgnę po niego. Miałem ostatnio trochę stresów i już się bałem, że zaczynam szwankować na dobre, ale na szczęście obyło się bez niebieskiej pigułki. Wolę bardziej naturalne środki, które też działają.

 10. Braveran #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie Braveran również okazał się bardzo skuteczny. Po jednej tabletce doznania były dużo pełniejsze niż zwykle, a zwiotczenie w trakcie prawie nie występowało. Wciąż ciężko mi było się „rozkręcić”, ale jak już się „rozkręciłem” to różnica była zauważalna dla mnie i dla partnerki.


Znasz Braveran? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.