Johimbina

3,3 [7]Johimbina jest zarazem stymulantem jak i afrodyzjakiem. Jej skuteczność w walce z impotencją została udowodniona w badaniach naukowych. Bardziej wątpliwy jest wpływ johimbiny na libido.
Innym zastosowaniem johimbiny jest pomoc przy odchudzaniu. Johimbina przyspiesza metabolizm, oraz pomaga spalać tłuszcz. Działa znacznie lepiej niż kofeina.
Johimbina przez niektóre osoby stosowana jest, jako dodatek do leczenia antydepresantami z grupy SSRI. Nie tylko wzmacnia działanie antydepresyjne leków, ale także pomaga pozbyć się negatywnych seksualnych skutków ubocznych tych leków.
Skutki uboczne są częste przy stosowaniu johimbiny. Ich szansa występowania wzrasta wraz z przyjętą dawką. Możemy spodziewać się przyspieszonego rytmu serca, uczucia nerwowości, pobudzenia, potliwości i podwyższonego ciśnienia krwi.

Najnowsza opinia o Johimbina:

„Zastanawiam się co ludzie tu piszą.Biorę johę od 2 tygodni, po 6 kapsów dziennie 3 na czczo i 3 przed treningiem i marnie to na mnie działa, żadne zawroty głowy żadne ciśnienie, tłuszcz się spala ładnie. Polecam na 100%…” [czytaj więcej poniżej]

Johimbina otrzymał ocenę średnią: 3,3 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 11 opinii

Johimbina jest stosowany w wypadku: Na Potencję,


Masz pytania dotyczące leku Johimbina?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Johimbina:

Johimbina cena:

Lek Johimbina nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Johimbina ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Johimbina?

Oto lista aptek i sklepów z Johimbina:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Johimbina
 1. Johimbina #

  Zastanawiam się co ludzie tu piszą.Biorę johę od 2 tygodni, po 6 kapsów dziennie 3 na czczo i 3 przed treningiem i marnie to na mnie działa, żadne zawroty głowy żadne ciśnienie, tłuszcz się spala ładnie. Polecam na 100%

 2. Johimbina #

  Przy jedzeniu joszki nie można jeść produktów z tyraminą, najlepiej na czczo.

 3. Johimbina #

  Witam wyśmienita ta joszka po zażyciu 30mg na raz eksploduje działo! normalnie dobry bajer, możesz nawalać całą noc ! lać z kasku, mega petarda grzyba!

 4. Johimbina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  na razie ok, :)

 5. Johimbina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nic strasznego się nie dzieje po zażyciu johimbiny nawet w połączeniu z efedryną i kofeiną ciśnienie ok. Też używam jako spalacz.

 6. Johimbina #

  Ludzie, johimbina ma wiele skutków ubocznych!!! Jej stosowanie może skończyć się m.in. Zawałem serca!! Popijanie johimbiny kawą to szczyt głupoty, który może się dla was tragicznie skończyć. Poświęcacie tyle czasu na przeszukiwanie internetu pod kątem różnych używek, substancji, specyfików, suplementów, etc. Ile z tego przeznaczacie na zapoznanie się ze skutkami ubocznymi i przeciwwskazaniami do stosowania danego specyfiku?? Ludzie, włączcie myślenie!

 7. Johimbina #

  Reakcja po zażyciu tablety juz po 20 min byla potworna. Mialam drgawki, czulam, jak wali mi serducho. Ten środek chyba jest dla konia, choc nie wiem, czy i jego by nie powaliło. Oczywiscie kolejnej dawki juz nie zazylam, to nie dla mnie, zdecydowanie NIE!!

 8. Johimbina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja miałem podobnie jak większość osób po tym środku (akurat był składnikiem spalacza tłuszczu, który brałem) Ciśnienie po tym miałem 180/100, zawroty głowy i co gorsza działa dość długo, bo zażycie o 17 spowodowało ze ciśnienie wróciło do normy dnia następnego.

 9. Johimbina #

  Lipa, wyszedłem z wody po basenie i myślałem ze umrę, serducho, ciśnienie, drgawki ;/

 10. Johimbina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie to idealny spalacz tłuszczu. Biorę dziennie 5mg johimbiny razem z 300 mg kofeiny. Efekt mogę porównać tylko do efedryny. Nie jest natomiast tak groźna jak efka. Nie mam problemów z sercem, ani ciśnieniem, prowadzę zdrowy tryb życia i moja wątroba jest w dobrym stanie. Przez to wiem, że mogę pozwolić sobie na branie johimbiny bez obaw. Co innego jak ktoś siedzi przed telewizorem i chce schudnąć jedząc tylko tablety, nawet nie ruszając się z fotela.

 11. Johimbina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie bierzcie czasem johimbiny. Wiele rzeczy już brałem, ale takich akcji jak po johimbinie nie miałem nigdy. Serce waliło mi bardzo szybko. Ciśnienie mi podskoczyło i zrobiłem się czerwony. Czułem jakbym cały drgał. Nie chciałem nawet jej wypróbować, jako podpory do seksu, bo bałem się, że lada chwila dostanę zawału.


Znasz Johimbina? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.