Flixonase

Flixonase, ocena średnia

6.5666666666667

Skutecznosc

72/10

    Brak skutków ubocznych

    62/10

      Oplacalnosc

      63/10
        Flixonase jest aerozolem do nosa. Ma silne działanie przeciwzapalne. Stosowany jest w przypadku intensywnego kataru. Bardzo często występującym efektem ubocznym stosowania flixonase są krwawienia z nosa.
        Najnowsza opinia o Flixonase
        Ulotka Flixonase
        Zamienniki Flixonase
        Cena leku
        Zastosowanie i składniki Flixonase
        Gdzie można kupić Flixonase?

        20 thoughts on “Flixonase

        1. Flixonase, rewelacja, dla mnie odkrycie. Od miesięcy najróżniejsze spraye, aerozole, maści, nic nie pomagało. Lekarka rodzinna się przestraszyła, dała jeden antybiotyk 16 kapsół i nic, następny antybiotyk i nic, wystawiła mi skierowanie do laryngologa. Specjalista, bo miałem szczęście trafić właśnie na specjalistę, wystawił mi receptę na Flixonase w sprayu oraz zyx – tabl. Do dzisiaj mam odetkany nos, pełny przewiew, radość życia wróciła po miesiącach udręki i bezsensu życia z obrzękiem nosa, to były miesiące koszmaru i beznadziei. Nie wiem jak dalej, ale puki, co, minęło już sporo czasu od tamtej pory, a ja mam nosek jak nowo narodzony. Flixonase, dla mnie rewelacja….

        2. Skutecznosc

          8

          Brak skutków ubocznych

          10

          Oplacalnosc

          8

          Źle zanaczylam gwiazdki – ten lek jak już napisałam, nie ma dla mnie skutków ubocznych, a mam duze skłonności do krwawień i inne leki te krwawienia powodują.
          Oprócz tego jest pozycja obowiazkowa w moje apteczce, bo mam częste zapalenia zatok – czekam na operację, bo powodem jest zła budowa i brak możliwościami naturalnego oczyszczania zatok.
          Lek też nie wysusza śluzówki, ani jej nie podrażnia, najlepszy spray do nosa jaki stosowałam.

        3. Dla mnie to jedyny spray do nosa ktory nie powoduje krwawienia ani nadmiernego wysuszenia, czy podrażnienia śluzówki. Mam nawracajace zapalenie zatok, może ten lek nie wyleczy, ale bardzo pomaga, mam nadzieję, że po operacji zatok nie bede musiala go tak czesto brać, póki co jest w mojej apteczce pozycja obowiązkowa.

        4. Skutecznosc

          2

          Brak skutków ubocznych

          2

          Oplacalnosc

          4

          Moje dziecko ma omamy po tym leku, on ma dopiero cztery lata, to już trwa dwa tygodnie i nie wiem, co mam dalej robić. Pomóżcie!

        5. Skutecznosc

          8

          Brak skutków ubocznych

          10

          Oplacalnosc

          8

          Po pół roku używania Avamysu (z małą poprawą) przeszłam na Flixonase Nasule i jest postęp (katar jeszcze jest, ale nie ma gęstej wstrętnej wydzieliny spływającej po gardle). Ampułki działają lepiej od spraju, tylko trzeba lek wkraplać w odpowiedniej pozycji (żeby nie spływało po gardle). Teraz zaczęłam drugie opakowanie i dostałam jakiś lek ziołowy rozrzedzający wydzielinę, bo u mnie trochę za bardzo wszytko wysycha. Skutków ubocznych nie ma.

        6. Skutecznosc

          10

          Brak skutków ubocznych

          10

          Oplacalnosc

          10

          Rewelacja! Cały tydzień zapchany nos – po dwóch dawkach ulga.

        7. Skutecznosc

          6

          Brak skutków ubocznych

          2

          Oplacalnosc

          2

          Nie polecam, używałem leku 5 dni. Pod koniec 3 dnia złapał mnie nieustający ból głowy, który się utrzymywał 2 dni non stop, do tego w 5 dzień dostałem wysypki na całym ciele, miałem również zawroty głowy, a katar i zapchany nos nie przeszedł

        8. Skutecznosc

          8

          Brak skutków ubocznych

          4

          Oplacalnosc

          8

          Zażywam Flixonase drugi miesiąc. Wcześniej zażywałam Flixonase Nasule, był bezwonny zaś ten pierwszy strasznie pachnie (konwalie – ohyda) staram się go zażywać kiedy coś jem by zabić jego smak. Flixonase Nasule jest o wiele droższy i w ampułkach małych gdzie zawiesina chyba nie dostaje się wszędzie zaś w aerozolu jest o wiele lepszy.
          Stwierdzono u mnie przewlekły nieżyt nosa i tak na razie mnie laryngolog leczy – bez skutku. Może po tym aerozolu poprawi się mój stan zdrowia (spływająca wydzielina po tylnej ścianie gardła, wilgotno w nosie na przemian z straszną suchością i kichaniem)
          Czasem też mam wzrost ciśnienia śródgałkowego i straszny ból głowy utrzymujący się nawet całymi dniami.

        9. Skutecznosc

          10

          Brak skutków ubocznych

          10

          Oplacalnosc

          10

          Flixonase pomaga usunąć katar w szybkim tępię, nie otumania i nie zamula:) Lek który jest tani i skuteczny.

        10. Skutecznosc

          10

          Brak skutków ubocznych

          6

          Oplacalnosc

          10

          Dla mnie znów zaczyna się okres codziennego stosowania flixonase (kwiecień). Jestem szczerze wdzięczny producentom, że taki lek w ogóle został odkryty, bo wszystkie inne leki antyalergiczne mają u mnie działanie minimalne. Krew z nosa czasami mi leci, to z jednej strony wina wysuszonej śluzówki, a z drugiej moich własnych predyspozycji do krwawień.

        11. Skutecznosc

          10

          Brak skutków ubocznych

          10

          Oplacalnosc

          10

          Lek wmasowuje w bicka zaraz po teningu. po tygodniu widac ze wchlania sie badzo dobrze… spowodowal jednak grzybice miesnia i spadek libido ;(

        12. Podaję ten lek dziecku ze względu dużej zachorowalności na gardło, owszem bardzo pomógł, lecz od 2 miesięcy podawania zaczęłam zauważać że synek znacznie przybiera na wadze czy to może być skutek uboczny w końcu jest to steryd?

        13. Skutecznosc

          10

          Brak skutków ubocznych

          4

          Oplacalnosc

          6

          Po około 2 tygodniach zażywania minimalnej ilości (2 dawki/24h) zaczęły mnie boleć oczy. Z początku nie skojarzyłam, jaka może być przyczyna, ale coś mnie tknęło i przeczytałam o skutkach ubocznych Flixonase. Bingo! Wzrost ciśnienia śródgałkowego. Gałki oczne robią się twarde i bolą. Dziwne uczucie. Po odstawieniu leku na 24h ból ustąpił, za to objawy alergii są nie do wytrzymania. Nadmierny wzrost ciśnienia wewnątrz gałki ocznej powoduje uszkodzenie nerwu wzrokowego, więc sprawa jest poważna.

        14. To dziwne, biorę go tydzień a po 3 dniach pojawił się straszny katar. Tak jakby mi schodziło wszystko z zatok, a o oddychaniu przez nos mogę zapomnieć. Mam jakby piasek w gardle, nie mogę spać i oddychać. Mięliście cos podobnego?

        Dodaj komentarz

        Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.