Flixonase

4,0 [19]

Tagi: , , , , ,

Flixonase jest aerozolem do nosa. Ma silne działanie przeciwzapalne. Stosowany jest w przypadku intensywnego kataru. Bardzo często występującym efektem ubocznym stosowania flixonase są krwawienia z nosa.

Najnowsza opinia o Flixonase:

„Flixonase, rewelacja, dla mnie odkrycie. Od miesięcy najróżniejsze spraye, aerozole, maści, nic nie pomagało. Lekarka rodzinna się przestraszyła, dała jeden antybiotyk 16 kapsół i nic, następny antybiotyk i nic, wystawiła mi skierowanie do laryngologa. Specjalista, bo miałem szczęście trafić właśnie na specjalistę, wystawił mi receptę na Flixonase w sprayu oraz zyx – tabl. Do dzisiaj mam odetkany nos, pełny przewiew, radoś…” [czytaj więcej poniżej]

Flixonase otrzymał ocenę średnią: 4,0 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 20 opinii

Flixonase jest stosowany w wypadku: Na Alergię, Na grypę, Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Flixonase:

Sprawdź jak działa Flixonase na podstawie ulotki leku:

Flixonase przedawkowanie flixonase przedawkowanie Flixonase w ciąży flixonase w ciąży
Flixonase karmienie piersią flixonase a karmienie piersią Flixonase dawkowanie flixonase dawkowanie
Flixonase skutki uboczne Flixonase przeciwskazania flixonase przeciwskazania

Flixonase cena:

Lek Flixonase na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Flixonase aerozol do nosa zawiesina
  cena normalnie -> 25.88PLN przy odpłatności 50% -> 21.62
 • Flixonase Nasule krople do nosa zawiesina
  cena normalnie -> 51.38PLN przy odpłatności 50% -> 43.42
 • Flixonase aerozol do nosa zawiesina
  cena normalnie -> 25.88PLN przy odpłatności 50% -> 21.62
 • Flixonase Nasule krople do nosa zawiesina
  cena normalnie -> 51.38PLN przy odpłatności 50% -> 43.42

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Flixonase?

Oto lista aptek i sklepów z Flixonase:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Flixonase
 1. Flixonase #

  Flixonase, rewelacja, dla mnie odkrycie. Od miesięcy najróżniejsze spraye, aerozole, maści, nic nie pomagało. Lekarka rodzinna się przestraszyła, dała jeden antybiotyk 16 kapsół i nic, następny antybiotyk i nic, wystawiła mi skierowanie do laryngologa. Specjalista, bo miałem szczęście trafić właśnie na specjalistę, wystawił mi receptę na Flixonase w sprayu oraz zyx – tabl. Do dzisiaj mam odetkany nos, pełny przewiew, radość życia wróciła po miesiącach udręki i bezsensu życia z obrzękiem nosa, to były miesiące koszmaru i beznadziei. Nie wiem jak dalej, ale puki, co, minęło już sporo czasu od tamtej pory, a ja mam nosek jak nowo narodzony. Flixonase, dla mnie rewelacja….

 2. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Źle zanaczylam gwiazdki – ten lek jak już napisałam, nie ma dla mnie skutków ubocznych, a mam duze skłonności do krwawień i inne leki te krwawienia powodują.
  Oprócz tego jest pozycja obowiazkowa w moje apteczce, bo mam częste zapalenia zatok – czekam na operację, bo powodem jest zła budowa i brak możliwościami naturalnego oczyszczania zatok.
  Lek też nie wysusza śluzówki, ani jej nie podrażnia, najlepszy spray do nosa jaki stosowałam.

 3. Flixonase #

  Dla mnie to jedyny spray do nosa ktory nie powoduje krwawienia ani nadmiernego wysuszenia, czy podrażnienia śluzówki. Mam nawracajace zapalenie zatok, może ten lek nie wyleczy, ale bardzo pomaga, mam nadzieję, że po operacji zatok nie bede musiala go tak czesto brać, póki co jest w mojej apteczce pozycja obowiązkowa.

 4. Flixonase #

  Stosuję lek już parę lat. Chyba jest najlepszy jaki brałem do tej pory.

 5. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Krwawienie z nosa pojawiło się już po pierwszej dawce aerozolu. ????

 6. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Moje dziecko ma omamy po tym leku, on ma dopiero cztery lata, to już trwa dwa tygodnie i nie wiem, co mam dalej robić. Pomóżcie!

 7. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po pół roku używania Avamysu (z małą poprawą) przeszłam na Flixonase Nasule i jest postęp (katar jeszcze jest, ale nie ma gęstej wstrętnej wydzieliny spływającej po gardle). Ampułki działają lepiej od spraju, tylko trzeba lek wkraplać w odpowiedniej pozycji (żeby nie spływało po gardle). Teraz zaczęłam drugie opakowanie i dostałam jakiś lek ziołowy rozrzedzający wydzielinę, bo u mnie trochę za bardzo wszytko wysycha. Skutków ubocznych nie ma.

 8. Flixonase #

  Fliksonase nasule są bardzo silne po nich dostałam mocnych drżeń.i odstawiłam.

 9. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rewelacja! Cały tydzień zapchany nos – po dwóch dawkach ulga.

 10. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie polecam, używałem leku 5 dni. Pod koniec 3 dnia złapał mnie nieustający ból głowy, który się utrzymywał 2 dni non stop, do tego w 5 dzień dostałem wysypki na całym ciele, miałem również zawroty głowy, a katar i zapchany nos nie przeszedł

 11. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażywam Flixonase drugi miesiąc. Wcześniej zażywałam Flixonase Nasule, był bezwonny zaś ten pierwszy strasznie pachnie (konwalie – ohyda) staram się go zażywać kiedy coś jem by zabić jego smak. Flixonase Nasule jest o wiele droższy i w ampułkach małych gdzie zawiesina chyba nie dostaje się wszędzie zaś w aerozolu jest o wiele lepszy.
  Stwierdzono u mnie przewlekły nieżyt nosa i tak na razie mnie laryngolog leczy – bez skutku. Może po tym aerozolu poprawi się mój stan zdrowia (spływająca wydzielina po tylnej ścianie gardła, wilgotno w nosie na przemian z straszną suchością i kichaniem)
  Czasem też mam wzrost ciśnienia śródgałkowego i straszny ból głowy utrzymujący się nawet całymi dniami.

 12. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Flixonase pomaga usunąć katar w szybkim tępię, nie otumania i nie zamula:) Lek który jest tani i skuteczny.

 13. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie znów zaczyna się okres codziennego stosowania flixonase (kwiecień). Jestem szczerze wdzięczny producentom, że taki lek w ogóle został odkryty, bo wszystkie inne leki antyalergiczne mają u mnie działanie minimalne. Krew z nosa czasami mi leci, to z jednej strony wina wysuszonej śluzówki, a z drugiej moich własnych predyspozycji do krwawień.

 14. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek wmasowuje w bicka zaraz po teningu. po tygodniu widac ze wchlania sie badzo dobrze… spowodowal jednak grzybice miesnia i spadek libido ;(

 15. Flixonase #

  Podaję ten lek dziecku ze względu dużej zachorowalności na gardło, owszem bardzo pomógł, lecz od 2 miesięcy podawania zaczęłam zauważać że synek znacznie przybiera na wadze czy to może być skutek uboczny w końcu jest to steryd?

 16. Flixonase #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po około 2 tygodniach zażywania minimalnej ilości (2 dawki/24h) zaczęły mnie boleć oczy. Z początku nie skojarzyłam, jaka może być przyczyna, ale coś mnie tknęło i przeczytałam o skutkach ubocznych Flixonase. Bingo! Wzrost ciśnienia śródgałkowego. Gałki oczne robią się twarde i bolą. Dziwne uczucie. Po odstawieniu leku na 24h ból ustąpił, za to objawy alergii są nie do wytrzymania. Nadmierny wzrost ciśnienia wewnątrz gałki ocznej powoduje uszkodzenie nerwu wzrokowego, więc sprawa jest poważna.

 17. Flixonase #

  To dziwne, biorę go tydzień a po 3 dniach pojawił się straszny katar. Tak jakby mi schodziło wszystko z zatok, a o oddychaniu przez nos mogę zapomnieć. Mam jakby piasek w gardle, nie mogę spać i oddychać. Mięliście cos podobnego?


Znasz Flixonase? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.