Davercin


Davercin jest stosowany w leczeniu trądziku pospolitego. Zawiera antybiotyk o nazwie Erytromycyna
Napisz swoją opinię o Davercin


Cena Davercin
Skutki uboczne Davercin
Dawkowanie Davercin
Zamienniki Davercin
Forum Davercin
Najnowsza opinia o Davercin
Zastosowanie i składniki Davercin
Gdzie można kupić Davercin?

Opinie o Davercin (25)

Davercin, ocena średnia

6.8666666666667

Skutecznosc

73/10

  Brak skutków ubocznych

  72/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Davercin :

     Ja mam róże na palcu małym u ręki, stosuję dawercin.

    2. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8.3

     Brak skutków ubocznych

     5.4

     Oplacalnosc

     6.7

     Lek jest dobry, niezbyt drogi tylko wysusza skórę, ale to dobry znak, bo wtedy wiemy, że pomaga. Nie miałem wielkiego trądziku, lecz poszedłem z tym do dermatologa. Przypisał mi lek w postaci płynu (Davercin), krem nawilżający i oczyszczający. Pomogło.

    3. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     2.9

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     0.7

     Kurde, tak gębę mi wysusza, że aż spać nie mogę i nie wiem, może go tylko punktowo trzeba? Może ten płyn tylko, jak coś wyjdzie, a nie zapobiegawczo… Nie wiem do końca, jak go stosować. Póki co niby działa, ale papę mam jak z papieru.

    4. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8.3

     Oplacalnosc

     7.6

     Witam . Ja używam Davercinu w postaci żelu. Używam go od prawie 2 tygodni, ale mogę stwierdzić, że działa doskonale, na żuchwie miałam pełno krost, z którymi walczyłam od 3 miesięcy, rożnymi maściami, peelingami, żelami. Nic nie pomagało. Wybrałam się do dermatologa i oto strzał w dziesiątkę!! Po upływie 2 tygodni od kuracji, krostki zniknęły, fakt mam czerwone ślady, ale to nic w przeciwieństwie tego, co miałam, krostki po prostu zniknęły, a było ich na prawdę sporo, ma doskonały wpływ na moja skórę, mimo wszystko ma mocny zapach alkoholu, lecz da radę znieść ten zapach. Ja polecam gorąco!! Dodam, że w miejscach, gdzie smaruję maścią nie zauważyłam nawrotu kolejnych krost!

    5. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.6

     Oplacalnosc

     9.7

     Dałabym 10/10 wszędzie, tylko te suwaki coś opornie mi chodzą na telefonie.
     Davercin przepisał mi dermatolog. Stosuję w formie żelu i płynu. Po nałożeniu na problem straaaaaasznie piecze, ale osobiście żyję w przeświadczeniu, że jak czuć, to znaczy, że działa ;) wysusza skórę, nawet bardzo. Dla mnie to idealny sposób na dostanie się do młodszych warstw skóry. Wysuszam, potem złuszczam peelingiem, potem głęboko nawilżam. Na trądzik działa znakomicie! Jeśli chodzi o cenę, to jest to koszt ok. 25zł. Myślę, że jak na takie działanie to bardzo znośna cena. Zadaj sobie pytanie „ile kasy przewaliłam na buble, które w ogóle nie działały?” Ten lek bublem na pewno nie jest. Trzeba się z nim tylko trochę zaprzyjaźnić i spróbować go zrozumieć, nauczyć się z niego korzystać ;) osobiście gorąco polecam!

    6. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8.4

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     8.5

     Mam go w wersji żelu punktowego, skuteczność jest ok, ale dopiero po jakimś czasie, pierwsze stosowanie powoduje, że odstające pimpki przylegają do twarzy, lecz są w innej barwie i to widać, bardzo. Opłacalność nie zbyt, bo wysusza masakrycznie, dlatego też trzeba dokupić bardzo dobry krem nawilżający.

    7. Opinia użytkownika o Davercin :

     Davercin w moim przypadku mi nie pomaga, pogorszył mi się stan skory ,mam więcej wyprysków, a stosuje go od miesiąca.

    8. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stosowałem ten lek w postaci żelu, kiedy mieszkałem w Polsce, teraz mam znowu problemy ze skórą i próbuję ten lek tutaj kupić. Davercin był do tej pory najlepszym ze wszystkich środków jakie brałem, nie miałem żadnych środków ubocznych. Niestety w Niemczech jeszcze nie spotkałem się z czymś tak dobrym. Kiedyś pytałem się tutaj w Aptekach, ale nie mają tego leku. Będę próbował ten sklad po łacinie przekazać, może mają coś podobnego.

    9. Opinia użytkownika o Davercin :

     Dermatolog mi go przepisał. Wydawało się, że nie pomoże, a już po kilku dniach pomógł. Już nic nie mam. Bardzo szybko działa, choć złuszcza skórę, dlatego trzeba go troszeczkę smarować. Na prawdę BARDZO, bardzo polecam ;) na wrzody, trądzik itp..

    10. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Stosuję Davercin kilka tygodni i efekty zaczynają być widoczne. Potwierdzam spore skutki uboczne w postaci, pieczenia i złuszczania się naskórka. Mimo to sporo mi pomógł.

    11. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Wysusza skórę do granic wytrzymałości. Podrażnia. Nie widać efektów działania leku. Syfy jak były tak są. Drogi jak szatan.

    12. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Uważam, że davercin to średni lek, pomaga w gojeniu się pryszczy, ale nie w zanikaniu całkowitym trądziku. Wadą jest wysuszenie skóry

    13. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Davercin przepisał mi dermatolog, osobiście mam go jako maść w żelu. W moim przypadku działa dobrze, likwiduje trądzik, skutków ubocznych nie mam .
     Polecam ;)

    14. Opinia użytkownika o Davercin :

     Właśnie zacząłem kurwację z davercinem :) polecam do niego także mydło siarkowe :)

    15. Opinia użytkownika o Davercin :

     Kiedyś dermatolog przepisał mi davercin w żelu na plecy i pomógł.
     Już przestałam chodzić do dermatologa ,ale zawsze idzie sobie jakoś załatwić ten lek.

     Ostatnio mam straszny wysyp tzw kaszkę na czole i przed chwilą kupiłam sobie davercin w płynie . Mam nadzieję ,że pomoże i tym razem. Żel pomagał na plecki to i pewnie pomoże na twarz.

     Nie miałam żadnych skutków ubocznych .

    16. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Ja zapłaciłem 25 zł za żel w tubce i stosuje juz miesiąc to 3/4 syfkow nie ma ;). To prawda, że lek wysusza skore ale po zniknięciu syfków lekarz zalecił smarować skore kremem .Byłem wcześniej u innego lekarza i dał mi inny lek, który w ogóle nie pomagał tylko wysuszał skórę natomiast syfki nie znikały.

    17. Opinia użytkownika o Davercin :

     Davercin w płynie jest skuteczniejszy od żelu. Dermatolodzy przekonywali mnie, że z uwagi na cerę naczyńkową mam trądzik różowaty i leczyli drogimi lekami na tę przypadłość jednak nic nie pomagało. Przypadkowo lekarz ogólny zapisał mi davercin na coś innego sama po przeczytaniu ulotki zastosowałam go na twarz i stał się cud moje problemy zniknęły na rok, po roku znowu się zaczęło i ponownie pomógł ten właśnie lek. Te nawroty powtórzyły się 4 razy i to budzi moje obawy czy aby po kolejnej terapii davercin przestanie być skuteczny oraz czy powtarzanie terapii nie jest szkodliwe dla mnie no i podstawowe pytanie, dlaczego mam te nawroty. Dermatolodzy nie potrafią tego powiedzieć. Chcę dodać, że mam tzw. Zespół haszimoto (problem z tarczycą) oraz refluks żołądka. Jeśli ktoś ma podobny problem proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem ze mną.

     1. Opinia użytkownika o Davercin :

      Jeśli refluks to żołądek jest niedokwaszony (zatem organizm zakwaszony), i przez to pokarmy nie trawią się dobrze, powstają przeróżne alergie (nietolerancje pokarmowe), a kontynuacja tego są problemy ze skórą, wypryski itp. Trzeba zakwasić żołądek- informacje na ten temat są na stronie np. marty brzozy, choć generalnie na necie jest sporo na ten temat. Polecam prześledzić informacje. I na pewno nie brać leków na refluks, bo na chwilę pomagają, ale na dłużej w konsekwencji jeszcze bardziej pogarszają ph żołądka.

    18. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Używałam tego leku z przerwami i muszę stwierdzić,że nie wiem sama czy on mi pomóg tak sobie a mam w formie żelu Davercin.

    19. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mam spore problemy z trądzikiem. Próbowałem różnych sposobów by sie go pozbyć od medycznych po domowe i ciągle nic. Teraz dermatolog przepisał mi Davercin stosuję go, co prawda krótko, ale wydaje mi się jak by już były efekty. Jak na razie nie jestem w stanie bardziej go ocenić, ale wydaje mi się, że lek jest wart zachodu ;) Nie nasmarujcie go za dużo, bo skóra robi się na kilka dni czerwona i piecze.

    20. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Davercin przepisał mi dermatolog, jednak nie przepisał mi tabletek tylko płyn. Z tego, co słyszałam lek dostępny jest też w postaci żelu, ale podobno mało skuteczny. Jak wcześniej wspomniałam ja używam płynu i jak dla mnie jest ok, trochę wysusza, ale zawsze są jeszcze kremy nawilżające;). Cieszę się, że nie muszę brać tabletek, bo, po co niszczyć sobie wątrobę. Cena tez nienajgorsza, więc szczerze polecam;)

    21. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Lek przepisał mi lekarz, i muszę mimo wszystko przyznać, że z jego działania jestem średnio zadowolona, ponieważ bardzo wysusza skórę, co w moim przypadku wygląda strasznie.
     Skóra sucha, np. przy uśmiechaniu się skóra pęka…
     Owszem działa czerwone place na twarzy znikają…
     Buteleczka jest mała a przy tym sporo kosztuje, i starcza na krótko.
     Osobiście nie polecam leku:)
     Jako tańsze i dużo lepsze są rzeczy z clearskin , redukują sebum, oczyszczają skórę i przy tym ją nawilżają sprawiając że czujemy się lekko i świeżo:)

    22. Opinia użytkownika o Davercin :

     Dermatolog przepisał mi davercin na trądzik. Musze szczerze przyznać, że jestem zadowolony. Żel nie jest tani, ale wydajny. Trzeba go używać przez dłuższy okres, aby zauważyć efekty. Co ważne – w przeciwieństwie do większości środków mających podobne zastosowanie nie wysusza skóry i można stosować go kilka razy dziennie.

    23. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     Ten lek jest dla mnie średni. Wpadam po nim w depresję. Tracę apetyt. Nie polecam go, bo ma się po nim wiele efektów ubocznych. Cena może nie jest zła, ale i tak nie opłaca się za bardzo go kupować.

    24. Opinia użytkownika o Davercin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mam duży problem z trądzikiem, testowałem juz 6 leków i na razie Davercin jest najlepszy, Polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.