Hepatil


Hepatil stosowany jest przy problemach z wątrobą. Prawdopodobnie nie regeneruje wątroby, co próbują nam uświadomić reklamy, ale wspomaga ją w pracy. Jego składnik aktywny ma szczególnie ważną rolę w odtruwaniu organizmu, będąc kluczowym elementem przy tworzeniu mocznika. Hepatil może, a czasami wręcz powinien być brany przy różnych uszkodzeniach i zapaleniach wątroby, jednak należy być ostrożnym ze stosowaniem hepatilu, gdy mamy również poważne problemy z nerkami.
Uwaga: Hepatil wskazany jest do stosowania przez osoby nadużywające alkoholu, mające już trudności z wydolnością wątroby.
Napisz swoją opinię o Hepatil


Cena Hepatil
Skutki uboczne Hepatil
Dawkowanie Hepatil
Zamienniki Hepatil
Forum Hepatil
Najnowsza opinia o Hepatil
Zastosowanie i składniki Hepatil
Gdzie można kupić Hepatil?

Opinie o Hepatil (24)

Hepatil, ocena średnia

7.1

Skutecznosc

70/10

  Brak skutków ubocznych

  75/10

   Oplacalnosc

   68/10
    1. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     3

     Oplacalnosc

     5

     to samo ma np hepanar a jest tanszy

    2. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Komentarze sugerowane reklamami. Jest to za słaby lek na chorą wątrobę. Polecam go osobom zdrowym.

    3. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Mój Tata miał przeciążenie wątroby tłustą dietą i lekami. Ten preparat niezbyt mu pomógł…Dopiero po którymś leku z rzędu lekarz zalecił mojemu Tacie stosowanie Essentix z fosfolipidami i dopiero ten preparat pomógł. Ból nie wraca nawet po tłustym posiłku, a nie ukrywam, że je bardzo lubi.

    4. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     teraz kupiłem 80 tabletek za 19 zł w aptece, nigdy go nie brałem dłuzej, ale pamiętam że jak wzięłem go raz w życiu na 3 mieś to ezym gamma jak miałem 197 to spad mi do 110, norma jest 50

    5. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Ja mam wrażenie, że mi pomógł- ustąpiły bóle pod prawym żebrem które miałem od ładnych paru miesięcy. Daje 2/5 za opłacalność bo kilkanaście złotych za parę tabletek to cena z kosmosu, wiecie ile bym ziemniaków za to kupił? :D

    6. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     polienylofosfatydylocholina 300 mg w essentiale forte to jest chwyt marketingowy czystej choliny jest w nim jedynie 12% tj. 36 g na jedną tabletkę a cena jak za woły. Polecam Hepatan zawartość holiny 37 g w i L-ornityny 150 g a cena za jedną tabletkę ok: 16 groszy,

    7. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Hepatil jest super lekiem na niestrawności ,lepsze wypróżnianie się i na wzdęcia, pomaga też na pozbycie się zbędnych kilogramów.Pozdrawiam..

    8. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Hepatil jest genialny. Szczególnie, gdy tłusto zjesz lub pijesz alkohol, zero złego samopoczucia czy kaca. Różnica jest ogromna. Może skład jest wg niektórych ubogi, ale za to działa jak nic innego!

    9. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Oczyścice wątrobę jedną z metod wg Dr Clark, Małachowa, Bołotowa, Moritza. Każda jest trochę inna i trzeba spróować która będzie najlepsza dla was. Dobór leków też warto sprawdzać na sobie. Działa to zostawić. Hetapil jest niezły.

    10. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mnie tam za bardzo nie pomógł.

    11. Opinia użytkownika o Hepatil :

     polecam go jest super

    12. Opinia użytkownika o Hepatil :

     nie ma nic lepszego niż ostropest plamisty inaczej milk thistle , najlepsze rezultaty można zauważyć po Siliphos Milk Thistle Phytosome , osobiście sprawdzony na sobie.Suplementy ściągałem ze Stanów.Może u nas też to jest dostępne. Życzę wszystkim powrotu do zdrowia.

    13. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Hepatil zaleciła mi lekarka specjalistka w szpitalu. Przez dietę i Hepatil zlikwidowałem podwyższone transaminazy(próby wątrobowe).Trwało to około 3 miesiące. Należy utrzymywać normalną wagę, ale przy różnych chorobach wątroby jest to inaczej opisane, może pomóc lekarz. Hepatil powinno się używać także w cięższych chorobach wątroby, zapobiega również takim objawom jak drażliwość na tle pracy przewodu pokarmowego. To właściwie jedyny lek i opłacalny.

    14. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Chciałem polecić hepatil, bo jest na prawdę spoko. Biorę go nie przy problemach, ale z obawy że jakieś problemy mogą wystąpić. NA kacu regeneracja jest przynajmniej 2 razy szybsza. Olejcie 2kc i inne ściemniane preparaty.

    15. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Od ok. 3 miesięcy mam problemy z wątrobą. Mam boleści gdy tylko zjem coś smażonego, tłustego. Gdy wypiję nawet trochę alkoholu to moja wątroba od razu się odzywa. Próbowałam zmienić dietę na beztłuszczową, ograniczyłam wszelkie imprezy żeby tylko nie pić alkoholu, ale i tak mało to pomogło. więc zaczęłam zażywać Hepatil, widziałam go u babci która bierze leki na wszystko :) Nie pomógł mi od razu, ale po pewnym czasie zauważyłam różnicę. Mogę zjeść bez problemu coś smażonego, chociaż i tak staram się unikać takich potraw, ale też mogę napić się wina i nie skręcam się z bólu. Nawet po większym spożyciu alkoholu hepatil załatwia moje poranne boleści :D skutków ubocznych nie mam więc tym bardziej jestem z niego zadowolona.

     1. Opinia użytkownika o Hepatil :

      Proponowałabym zrobić ci usg,bo możesz mieć kamicę żółciową,a jeżeli jesteś już po usunięciu woreczka żółciowego,to proponuję wizytę u gastrologa.Pozdrawiam!

    16. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Często miewam problemy z wątrobą i wtedy biorę hepatil. Może nie działa on zbyt szybko, ale działa. Bóle przechodzą, cena nie razi. Lek w sam raz.

    17. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Dzień dobry, postanowiłem bronić dobrego imienia hepatilu, bo jego główny składnik to lek bardzo sprawdzony w medycynie. Chcę, aby nie stawiać hepatilu razem, z pseudolekami (suplementami), które zawierają tylko witaminy, czy jakieś dziwne, acz naturalne niesprawdzone składniki. Nie znam się na farmaceutyce, ale wiem, że hepatil doprowadził do normy moje wskaźniki wątrobowe, a ja nawet nie zmniejszyłem ilości wypijanego alko.

    18. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Skuteczność oceniam na 4, nie ma żadnych skutków ubocznych. Osobiście uważam, że lek nie jest zły, Nie wiem czy mogę go polecać, bo zależy oczywiście od każdego organizmu jak będzie działał.

    19. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Brałem hepatil, aby zregenerować wątrobę po swoich wybrykach weekendowych. Jestem pewien, że hepatil pomaga mi przy usuwaniu z organizmu trucizn. Jest różnica pomiędzy tym jak się czuję w poniedziałek biorąc lek, w porównaniu do tego, gdy leku nie biorę. Cena jest natomiast dosyć wysoka jak na lek bez recepty.

    20. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Po pierwsze składnik hepatilu ma istotny wpływ w regeneracji wątroby (l ornityna jest prekursorem syntezy poliamin odbudowujących tkankę wątrobowa)
     Po drugie zapobiega niebezpiecznemu wzrostowi stężenia amoniaku. W encefalopatii wątrobowej podaje sie kilka gramów ornityny

    21. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja sama nie wiem, hepatil biorę od jakiegoś czasu, ponieważ mdliło mnie czasami i strasznie mi sie ‚odbijało’.. Biorę zawsze rano przed jakimkolwiek posiłkiem i no może jest lepiej, pije dwie kawy dziennie i po nich tak mnie mdli, kiedyś tego nie było… Zobaczymy czy na dłuższa metę hepatil sie sprawdzi/…

    22. Opinia użytkownika o Hepatil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Hepatil jest świetny. Jak pojem naprawdę za dużo czekolady, popiję zbyt wiele herbaty mocnej jak siekiera, albo zabawię się zbyt długo z ciężkostrawnym piernikiem hepatil mi pomoże. Pojęcia nie mam jak działa, zawsze myślałem że wątroba to skomplikowany organ, produkujący wiele enzymów i jeden środek chemiczny nie będzie w stanie na nią wpłynąć. Jakoś się jednak dzieje że po hepatilu po kilku godzinach bóle ustępują. Bardzo chcę go polecić innym, bo przecież jak wątroba sobie nie radzi to cały organizm jest zatruty i niszczą się wszystkie organy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.