Media

SprawdzLek.pl w mediach:

  1. Telewizja TOYA (April 2013) -> program na żywo
  2. Radio Łódź (maj 2013) -> wywiad w radiu

 

Nawiązanie współpracy:

Możemy SZYBKO przygotować rzetelny artykuły oraz teksty z zakresu rynku farmaceutycznego i zdrowia zarówno dla leków jak i suplementów i substancji pomocniczych sprzedawanych bez recepty.

Chętnie weźmiemy udział w programach telewizyjnych i radiowych o tematyce zdrowia, leków oraz nowych technologii.

 

Nasz manifest:

We service, który od kilku lat stanowi podstawowe źródło informacji o lekach oraz wszelkiego rodzaju środkach farmaceutycznych popularnie stosowanych do polepszenia zdrowia i urody.

Ze względu na fakt iż działamy dość prężnie nas serwis rośnie nadal w siłę i zwiększa swoim zasięgiem wciąż nowe zagadnienia i bazę leków. Stajemy się miejscem gdzie każdy człowiek może poczytać o sposobie zażywania leków nie z ulotki ale od innych prawdziwych użytkowników/ chorych, którzy mieli do czynienia z tym lekiem lub środkiem dietetycznym.

Mamy wiedzę nie tylko stricte o lekach. Jesteśmy w stanie określać aktualne trendy. Mamy dostęp do danych statystycznych itp wiedzy z zakresu używania oraz rozpowszechniania się leków i środków farmaceutycznych na rynku. Znamy potrzeby i niedostatki rynku farmakologicznego i jego działalności w różnych aspektach funkcjonowania. Due to the existence of the internet, our knowledge is the most comprehensive Internet medium.

Naturalną częścią naszego serwisu jest dzielenie się wiedzą i to dla tego również powstał nasz serwis. If you need information, którą możemy posiadać, and that you are looking for- feel free to. Write to us and we will try to meet your needs.

We are always open for cooperation with the media and the media. At every turn (and, in principle, the ;) ) próbujemy dowieść iż serwis jest potrzebny i dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Średnio dowiedzą nas powyżej 9000 użytkowników dziennie więc mamy szanse poznać ich przyzwyczajenia i dzielić się tą wiedzą.

 

Zapraszamy do kontaktu!!

To start working with the team sprawdzlek.pl please contact us: kontakt@sprawdzlek.pl and by phone: +48 601 445 094, +48 606 953 666

Team SprawdzLek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl