Theraflu


Theraflu to lek w postaci saszetek do własnego, domowego użytku. Należy torebkę z proszkiem rozpuścić w szklance wody i wypić. Działa kompleksowo na wszelkiego rodzaju dolegliwości  grypowe i przeziębieniowe.

Zwalcza:

 • gorączkę
 • bóle mięśni
 • bóle zatok
 • ogólne osłabienie
Lek stosować należy w pierwszych stadiach grypy lub objawów przeziębienia. Po okresie kilkudniowego zażywania bez widoczniej poprawy należy zgłosić się bezzwłocznie do lekarza w celu poprawnej diagnozy

Napisz swoją opinię o Theraflu


Cena Theraflu
Skutki uboczne Theraflu
Dawkowanie Theraflu
Ulotka Theraflu
Zamienniki Theraflu
Forum Theraflu
Najnowsza opinia o Theraflu
Zastosowanie i składniki Theraflu
Gdzie można kupić Theraflu?

Opinie o Theraflu (25)

Theraflu, ocena średnia

5.8666666666667

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  58/10

   Oplacalnosc

   57/10
    1. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5.1

     Oplacalnosc

     10

     Pomaga przejść przez przeziębienie ale człowiek odpływa po tym. Na pewno nie nadaje się podczas pracy ani jazdy samochodem. Wziąć i leżeć , po THERAFLU EXTRA GRIP ;)

    2. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     6.3

     Brak skutków ubocznych

     2.2

     Oplacalnosc

     3.3

     Ludzie jesteście głupi. Po prostu. Po pierwsze czytajcie ulotki, bo są przeciwwskazania. Po drugie, o połowie swoich chorób nie wiecie. Mi było źle po tym leku, ale okazało się, że mam cukrzycę i problem z tarczycą. Po trzecie ten środek ma was rozwalić, położyć do łóżka i dopiero po paru długich godzinach nastąpi poprawa. Zaraz po wzięciu jest gorzej.

    3. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Uważam, że nie powinno się tego leku sprzedawać bez recepty. U mojej córki, 24 lata, wywołał on duszności i omdlenie. Skarżyła się dłuższy czas na trudności w oddychaniu i przeczytałam ulotkę i wszystko było jasne. Nie powinni tego leku zażywać pacjenci z niedoczynnoscią tarczycy. To też pisze w ulotce, ale moja córka jej nie czytała. Aptekarka też nie poinformowała jej o tym, co moim zdaniem powinna była zrobić polecając i sprzedając jej ten lek.

     1. Opinia użytkownika o Theraflu :

      Do Helena Theraflu. A córka nie ma rozumu? Aptekarka ma za nią myśleć? Rozumiem że opiekuńcze państwo przyzwyczaiło ludzi do nie myślenia, ale bez przesady. Jak można cokolwiek łykać nie czytając ulotki?

    4. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Podnosi mocno ciśnienie. U mnie przez co najmniej kilka dni dolne ciśnienie utrzymywało się na granicy 120, a górne 170.

    5. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     dobry lek na złagodzenie objawów przeziębienia, zmęczenie i osłabienie

     poprawia nastrój i uspokaja

     dobrze go stosować na noc, bo faktycznie lekko zamula (robię się po nim bardziej śpiąca)

     nie traktowałabym go jako leku, żeby się wyleczyć, a jedynie, żeby lepiej się poczuć

    6. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Odradzam, biorę od wczoraj, zaczęło w karku boleć i wzięłam sobie Theraflu. Myślałam, że pomoże… a tutaj, po paru godzinach strasznie osłabiło to mój organizm, w ogóle nie myślałam, że to przez to, a przez to gardło, że się nasila… Rano wstaje, nawet w dobrym stanie, bez bólu mięśni i osłabienia, biorę Theraflu i po paru godzinach znowu bóle mięśni, osłabienie, mdłości i szum w uszach czasami po wstaniu z łóżka… Może na każdego inaczej to działa, nie wiem. Mnie przynajmniej to nie pomaga, wręcz przeciwnie :/

    7. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     Zażyłam 1 saszetkę po północy. Spałam super, rano bez kataru. Po śniadaniu zaczęły się bóle w klatce piersiowej, puls szalał od 51 do 81, podobnie ciśnienie. Z natury jestem nisko ciśnieniowcem, a skoczyło do 147/82. Samopoczucie okropne. Sama już nie zażyję i nie będę polecała innym.

    8. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Wcześniej zażywałem Theraflu i było skuteczne. Teraz jakiś wirus mnie dopadł, że przez tydzień nie ma złagodzenia objawów, a jedynie poprawa nastroju. Zatem ocena pół na pół. W ogóle po co to oceniać, jak to nie jest obiektywna ocena? Aha, żadnych skutków ubocznych… No, ale nie sugerowałbym się zdaniem kogoś z neta heh.

    9. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Zwykle przeziębienia leczę naproxenem i mijają po dniu, max. dwóch. Raz jednak postawiłam na Theraflu, zachęcona tym, że znajoma stosuje tylko saszetki. Przeziębienie „doświadczalne” ciągnęło się prawie tydzień. Ostatniego dnia choroby po prostu wróciłam, do naproxenu i przeszło od razu. A znajoma od Theraflu zadała mi, po przechodzonym przeze mnie leczonym wyłącznie „tradycyjnym” sposobem przeziębieniu, wiele sugerujące pytanie: „Jak ty to robisz, że zdrowiejesz tak szybko, a ja praktycznie ciągle jestem chora?” :)

    10. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Po zażyciu teraflu max normalnie obudziłam się w nocy i dostałam prawie zapaści, nic nie kontaktowałam, nie mogłam się ruszać -spowolnienie ruchów ciała zdecydowanie odradzam.

    11. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     biore go co 6-12 godzin już trzeci dzień i nic sie złego ze mną nie dzieje. wręcz przeciwnie grypa mija, a miałam gorączkę, katar i ból gardła. Oprócz tego leku nic innego nie brałam. jak dla mnie bardzo dobry lek i nic się po tym nie dzieje. a fakty są takie, że każdy organizm różnie reaguje na różne leki. Nie wszyscy muszą mieć tak samo i tak beznadziejnie jak wcześniej zostało to zostało zareklamowane przez tutejszych, niektórych internautów. pozdrawiam

    12. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Jakoś przeżyłam to mega przeziębienie z theraflu i takie moje wnioski: po pierwszym zażyciu odpłynęłam na cały dzień, spałam i spałam, totalnie ogłupia, nie wiedziałam nawet jak się nazywam, ale katar całkowicie znikał podczas stosowania, ból głowy również został wyeliminowany, gardło przestało pobolewać, tylko to poczucie przekręcenia…

    13. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Dla mnie pomaga, pije na noc, żeby się wygrzać i wypocić.

    14. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Skuteczny może i jest, ale nie bardziej od innych. Za to działania niepożądane -koszmar. Totalnie odpłynęłam, nie można na niczym się skupić, nawet zdania sensownie złożyć! Ogłupia strasznie. Nie polecam do brania w pracy, czy w ogóle w ciągu dnia.

    15. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Totalne g@@no!!!
     Zdecydowanie wam odradzam, po zażyciu jednej saszetki przez pierwsze dwie godziny czułem się całkiem normalnie.
     Później druga saszetka, jeszcze gorzej.
     Opuchła mi twarz, dosłownie 2x!!! Praktycznie nic nie kontaktowałem, ledwo ruszałem oczami, w głowie taki balet, że nie było nawet mowy żeby się pochylić, ciężko oddychałem, dosłownie czułem jakbym zaraz miał się „przekręcić”.
     Nigdy nie dawajcie tego dzieciom, naprawdę! Tego to bym nawet swojemu psu nie dał.

    16. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Gdy czuję, że coś mnie bierze zawsze sięgam po Theraflu. Ma dobry smak i miło rozgrzewa. Theraflu + kocyk i po chorobie. POLECAM :)

    17. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Dla kierowców lekko niebezpieczny:) ale po jego zażyciu wystarczy troszkę odczekać i spokojnie można wsiadać w autko:)
     Theraflu jest ciepłym napojem o przyjemnym zapachu:) I dobrym smaku:) Szybko dziala;)

    18. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Osobiście polecam. Preparat szybko działa i daje poczucie ulgi i lekkiego „odpłynięcia” ;) Kto przeczyta skład będzie wiedział dlaczego. Pomaga na przeziębienie i związany z tym katar oraz ból głowy.

     Niestety co malo kto o tym mowi Theraflu wplywa bardzo na prowadzenie pojazdow :) po jego zarzyciu trzeb atroche odczekac:)

    19. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Skuteczny!
     opinia napisana 6 miesięcy temu
     Unikam leków jak zarazy, ale tym razem dopadło mnie na całego… Zatoki w przeciągu jednej nocy zamurowało mi całkowicie. Masakryczny ból głowy, zero szansy na pochylanie się czy też ruszanie oczami (potworny ból!). Słuch ograniczyło mi o dobre 50%… Kupiłam Theraflu w sumie z przypadku (farmaceutka w aptece go poleciła). Powiem tak: dwa dni w łóżku plus trzy napoje z Theraflu w ciągu dnia i na trzeci dzień zatoki odetkane w 50% a ból głowy ustąpił w 90%. Nie wiem jakby sobie z moim przypadkiem poradziły inne lekarstwa, ale wiem na pewno, że Theraflu działa i to dobrze.

    20. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie bardzo skuteczny. Zawsze jak czuje, że bierze mnie jakaś grypa piję przed snem gorący roztwór, wpadam pod kołdrę i rano jak ręką odjął. Budzę się spocony, wygrzany, biorę prysznic i czuję się jak nowo narodzony;) Tam jest kilka saszetek, więc starcza na dłuższy okres. Warto.

    21. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Lek jest przereklamowany, kupiłam go z lekkimi objawami przeziębienia, przeleżałam 2 dni w łóżku w ciepłym szaliku dla pewności żeby szybciej przeszło, po 2 dniach miałam już porządne przeziębienie, Teraflu nie pomógł zupełnie na nic, ani objawy, ani bóle, ani katar, mam wątpliwości czy ten lek jest na przeziębienie, bo gdyby nie durny aptekarz który mi go wcisnął, kupiłabym syrop na kaszel który zawsze mi pomaga.

    22. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Lek szybko zadziałał i przyniósł ulgę Teraflu to lek na miarę oczekiwań, ale jest już 3 dzień a ja znów nie czuję się najlepiej. Mam wrażenie, że ma trochę działanie na psychikę a nie faktycznie leczenie

    23. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Lek w ogóle bezskuteczny jak dla mnie. Zachęcony reklamami w telewizji i na mieście poszedłem do apteki po teraflu. Nic nie pomógł. Skończyło się na tym, że trzeba było iść do lekarza. Niepotrzebnie zawracałem sobie tym głowę- stracony tydzień leczenia i kasa na to niby cudo. W rzeczywistości nic nie pomógł

    24. Opinia użytkownika o Theraflu :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     po przyjeciu tego leku zaczeły puchnąć mi policzki,kaszel pogorszył sie i byłam strasznie osłabiona.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.