Theraflu

3,5 [20]Theraflu to lek w postaci saszetek do własnego, domowego użytku. Należy torebkę z proszkiem rozpuścić w szklance wody i wypić. Działa kompleksowo na wszelkiego rodzaju dolegliwości  grypowe i przeziębieniowe.

Zwalcza:

 • gorączkę
 • bóle mięśni
 • bóle zatok
 • ogólne osłabienie
Lek stosować należy w pierwszych stadiach grypy lub objawów przeziębienia. Po okresie kilkudniowego zażywania bez widoczniej poprawy należy zgłosić się bezzwłocznie do lekarza w celu poprawnej diagnozy

Najnowsza opinia o Theraflu:

„Do Helena Theraflu. A córka nie ma rozumu? Aptekarka ma za nią myśleć? Rozumiem że opiekuńcze państwo przyzwyczaiło ludzi do nie myślenia, ale bez przesady. Jak można cokolwiek łykać nie czytając ulotki?…” [czytaj więcej poniżej]

Theraflu otrzymał ocenę średnią: 3,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 23 opinii

Theraflu jest stosowany w wypadku: Na grypę,


Pytania o Theraflu na forum:

  co lepsze theraflu czy gripex?

  czy theraflu jest w tabletkach czy tylko jako proszek?

Masz pytania dotyczące leku Theraflu?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Theraflu:

Theraflu cena:

Lek Theraflu nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Theraflu ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Theraflu?

Oto lista aptek i sklepów z Theraflu:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Theraflu
 1. Theraflu #

  Uważam, że nie powinno się tego leku sprzedawać bez recepty. U mojej córki, 24 lata, wywołał on duszności i omdlenie. Skarżyła się dłuższy czas na trudności w oddychaniu i przeczytałam ulotkę i wszystko było jasne. Nie powinni tego leku zażywać pacjenci z niedoczynnoscią tarczycy. To też pisze w ulotce, ale moja córka jej nie czytała. Aptekarka też nie poinformowała jej o tym, co moim zdaniem powinna była zrobić polecając i sprzedając jej ten lek.

  • Theraflu #

   Do Helena Theraflu. A córka nie ma rozumu? Aptekarka ma za nią myśleć? Rozumiem że opiekuńcze państwo przyzwyczaiło ludzi do nie myślenia, ale bez przesady. Jak można cokolwiek łykać nie czytając ulotki?

 2. Theraflu #

  Podnosi mocno ciśnienie. U mnie przez co najmniej kilka dni dolne ciśnienie utrzymywało się na granicy 120, a górne 170.

 3. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  dobry lek na złagodzenie objawów przeziębienia, zmęczenie i osłabienie

  poprawia nastrój i uspokaja

  dobrze go stosować na noc, bo faktycznie lekko zamula (robię się po nim bardziej śpiąca)

  nie traktowałabym go jako leku, żeby się wyleczyć, a jedynie, żeby lepiej się poczuć

 4. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Odradzam, biorę od wczoraj, zaczęło w karku boleć i wzięłam sobie Theraflu. Myślałam, że pomoże… a tutaj, po paru godzinach strasznie osłabiło to mój organizm, w ogóle nie myślałam, że to przez to, a przez to gardło, że się nasila… Rano wstaje, nawet w dobrym stanie, bez bólu mięśni i osłabienia, biorę Theraflu i po paru godzinach znowu bóle mięśni, osłabienie, mdłości i szum w uszach czasami po wstaniu z łóżka… Może na każdego inaczej to działa, nie wiem. Mnie przynajmniej to nie pomaga, wręcz przeciwnie :/

 5. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażyłam 1 saszetkę po północy. Spałam super, rano bez kataru. Po śniadaniu zaczęły się bóle w klatce piersiowej, puls szalał od 51 do 81, podobnie ciśnienie. Z natury jestem nisko ciśnieniowcem, a skoczyło do 147/82. Samopoczucie okropne. Sama już nie zażyję i nie będę polecała innym.

 6. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wcześniej zażywałem Theraflu i było skuteczne. Teraz jakiś wirus mnie dopadł, że przez tydzień nie ma złagodzenia objawów, a jedynie poprawa nastroju. Zatem ocena pół na pół. W ogóle po co to oceniać, jak to nie jest obiektywna ocena? Aha, żadnych skutków ubocznych… No, ale nie sugerowałbym się zdaniem kogoś z neta heh.

 7. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zwykle przeziębienia leczę naproxenem i mijają po dniu, max. dwóch. Raz jednak postawiłam na Theraflu, zachęcona tym, że znajoma stosuje tylko saszetki. Przeziębienie „doświadczalne” ciągnęło się prawie tydzień. Ostatniego dnia choroby po prostu wróciłam, do naproxenu i przeszło od razu. A znajoma od Theraflu zadała mi, po przechodzonym przeze mnie leczonym wyłącznie „tradycyjnym” sposobem przeziębieniu, wiele sugerujące pytanie: „Jak ty to robisz, że zdrowiejesz tak szybko, a ja praktycznie ciągle jestem chora?” :)

 8. Theraflu #

  Po zażyciu teraflu max normalnie obudziłam się w nocy i dostałam prawie zapaści, nic nie kontaktowałam, nie mogłam się ruszać -spowolnienie ruchów ciała zdecydowanie odradzam.

 9. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  biore go co 6-12 godzin już trzeci dzień i nic sie złego ze mną nie dzieje. wręcz przeciwnie grypa mija, a miałam gorączkę, katar i ból gardła. Oprócz tego leku nic innego nie brałam. jak dla mnie bardzo dobry lek i nic się po tym nie dzieje. a fakty są takie, że każdy organizm różnie reaguje na różne leki. Nie wszyscy muszą mieć tak samo i tak beznadziejnie jak wcześniej zostało to zostało zareklamowane przez tutejszych, niektórych internautów. pozdrawiam

 10. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jakoś przeżyłam to mega przeziębienie z theraflu i takie moje wnioski: po pierwszym zażyciu odpłynęłam na cały dzień, spałam i spałam, totalnie ogłupia, nie wiedziałam nawet jak się nazywam, ale katar całkowicie znikał podczas stosowania, ból głowy również został wyeliminowany, gardło przestało pobolewać, tylko to poczucie przekręcenia…

 11. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie pomaga, pije na noc, żeby się wygrzać i wypocić.

 12. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczny może i jest, ale nie bardziej od innych. Za to działania niepożądane -koszmar. Totalnie odpłynęłam, nie można na niczym się skupić, nawet zdania sensownie złożyć! Ogłupia strasznie. Nie polecam do brania w pracy, czy w ogóle w ciągu dnia.

 13. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Totalne g@@no!!!
  Zdecydowanie wam odradzam, po zażyciu jednej saszetki przez pierwsze dwie godziny czułem się całkiem normalnie.
  Później druga saszetka, jeszcze gorzej.
  Opuchła mi twarz, dosłownie 2x!!! Praktycznie nic nie kontaktowałem, ledwo ruszałem oczami, w głowie taki balet, że nie było nawet mowy żeby się pochylić, ciężko oddychałem, dosłownie czułem jakbym zaraz miał się „przekręcić”.
  Nigdy nie dawajcie tego dzieciom, naprawdę! Tego to bym nawet swojemu psu nie dał.

 14. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Gdy czuję, że coś mnie bierze zawsze sięgam po Theraflu. Ma dobry smak i miło rozgrzewa. Theraflu + kocyk i po chorobie. POLECAM :)

 15. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla kierowców lekko niebezpieczny:) ale po jego zażyciu wystarczy troszkę odczekać i spokojnie można wsiadać w autko:)
  Theraflu jest ciepłym napojem o przyjemnym zapachu:) I dobrym smaku:) Szybko dziala;)

 16. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Osobiście polecam. Preparat szybko działa i daje poczucie ulgi i lekkiego „odpłynięcia” ;) Kto przeczyta skład będzie wiedział dlaczego. Pomaga na przeziębienie i związany z tym katar oraz ból głowy.

  Niestety co malo kto o tym mowi Theraflu wplywa bardzo na prowadzenie pojazdow :) po jego zarzyciu trzeb atroche odczekac:)

 17. Theraflu #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczny!
  opinia napisana 6 miesięcy temu
  Unikam leków jak zarazy, ale tym razem dopadło mnie na całego… Zatoki w przeciągu jednej nocy zamurowało mi całkowicie. Masakryczny ból głowy, zero szansy na pochylanie się czy też ruszanie oczami (potworny ból!). Słuch ograniczyło mi o dobre 50%… Kupiłam Theraflu w sumie z przypadku (farmaceutka w aptece go poleciła). Powiem tak: dwa dni w łóżku plus trzy napoje z Theraflu w ciągu dnia i na trzeci dzień zatoki odetkane w 50% a ból głowy ustąpił w 90%. Nie wiem jakby sobie z moim przypadkiem poradziły inne lekarstwa, ale wiem na pewno, że Theraflu działa i to dobrze.


Znasz Theraflu? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.