Acodin

3,6 [9]

Tagi: , ,

Najnowsza opinia o Acodin:

„Acodin nalezy do podgrupy leków halucynogennych zwanych dysocjanatami(w dawkach wiekszych niz 10 tabl.na raz powodu je euforie chodz nie u kazdego i halucynacje jest to opioit czyli syntetyczna morfina nawet zawiera szkielet morfinianu tylko jest dolaczony jesten atom wegla chyba, w kazdym razie to potezny narkotyk działa jak ketamina,czy salvinorin a (szałwia wieszcza,szamana).w Dawkach leczniczych jest super! pozamedycznych pozaziemskie dosz…” [czytaj więcej poniżej]

Acodin otrzymał ocenę średnią: 3,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

Acodin jest stosowany w wypadku: Na kaszel,


Informacje z ulotki Acodin:

Sprawdź jak działa Acodin na podstawie ulotki leku:

Acodin skutki uboczne Acodin w ciąży Acodin w ciąży
Acodin karmienie piersią Acodin a karmienie piersią Acodin dawkowanie Acodin dawkowanie


Masz pytania dotyczące leku Acodin?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Acodin cena:

Lek Acodin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Acodin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Acodin?

Oto lista aptek i sklepów z Acodin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Acodin
 1. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Acodin nalezy do podgrupy leków halucynogennych zwanych dysocjanatami(w dawkach wiekszych niz 10 tabl.na raz powodu je euforie chodz nie u kazdego i halucynacje jest to opioit czyli syntetyczna morfina nawet zawiera szkielet morfinianu tylko jest dolaczony jesten atom wegla chyba, w kazdym razie to potezny narkotyk działa jak ketamina,czy salvinorin a (szałwia wieszcza,szamana).w Dawkach leczniczych jest super! pozamedycznych pozaziemskie dosznania ,1 raz wiezlem bralem codzienie po 20 tabl przez 4 lata,potem detox i metadon co biora heroinisci,teraz wyszedlemz tego syfu, wogole nie kupowac!!!! ani thiocodinu co zawiera kodeine ktora wchodzi wskala opium!!!.

  adds_comments_list
 2. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jeden z najgorszych leków, jakie kiedykolwiek brałam. Nie zadziałał w ogóle, tylko się człowiek męczył. Przepisano mi go w syropie i tu zaczęły się jaja… Wystarczyło troszeczkę więcej nalać i zaczęły się nieprzyjemne skutki uboczne-poty, bóle głowy, nudności. Polecam chyba tylko ‚narkomanom?, którym życie nie miłe. W innym przypadku chyba lepiej poprosić o coś innego;)

  adds_comments_list
 3. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Acodin jest na prawdę skutecznym lekiem na kaszel. Sam go stosuje już od wielu lat. Raz zdarzyło mi się go przedawkować, przez co miałem omamy, nudności i wymioty. Mimo wszystko nie zraziłem się do tego leku, jedynie bardziej pilnuje się wyznaczonej dawki przez lekarza. Lek warty polecenia ;)

  adds_comments_list
 4. Acodin #

  Acodin to bardzo skuteczny lek na kaszel pod warunkiem, że stosuje sie go z umiarem. Do każdego leku z reszta trzeba podchodzić z głową. W razie przedawkowania wywołuje drgawki, nudności, wymioty.

  adds_comments_list
 5. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja polecam 2 paczki naraz!
  High Time!

  adds_comments_list
 6. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jeżeli chodzi o Acodin to ja nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Mnie zawsze pomagał jak męczył mnie kaszel. Polecam go, co prawda czasem bywają skutki uboczne, ale to w wypadku, gdy się go przedawkuje. Wystarczy się stosować do dawek jakie nam przepisze lekarz ;) W skrócie: skuteczność-5, skutki oceniam na 3.

  adds_comments_list
 7. Acodin #

  Jestem lekarzem i osobiście nie polecam. Nie musi, ale może wywołać silne skutki uboczne typu drgawki, nadmierne wydzielanie potu, lęki…. W niektórych środowiskach uważany jest za narkotyk. Jest dużo zamienników, radziłbym stosować w razie konieczności…

  adds_comments_list
 8. Acodin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Świetny! Polecam całą paczkę na raz, niezapomniane przeżycia, bardzo łatwo dostępny i tani dysocjant.

  adds_comments_list


Znasz Acodin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.