Proliver

3,0 [1]

Tagi:

Proliver to suplement diety na wątrobę. Wspomaga on proces trawienia. Zmniejsza tym samym problemy z odczuwaniem nieprzyjemnych doznań po spożyciu posiłków. Zabezpiecza przed bólem żołądka, zgagą itp.

Suplement diety nie jest lekiem, jest dostępny bez recepty.

Najnowsza opinia o Proliver:

„to co napisał użytkownik „pacjent proliver” nie do końca jest bzdurą wyssaną z palca. Kupiłem ten lek i pomijając fakt że pomaga, trzeba jasno powiedzieć że zalecana dawka spożycia rzędu 6 pastylek dziennie faktycznie wygląda podejrzanie. Leków jak sami zauważyliście jest mnóstwo i pomimo dobrego działania prolivera będę szukał czego z bardziej racjonalnym dawkowaniem rzędu góra 2 lub 3 pastylek dziennie. Też jestem zdania…” [czytaj więcej poniżej]

Proliver otrzymał ocenę średnią: 3,0 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Proliver jest stosowany w wypadku: Na wątrobę,


Masz pytania dotyczące leku Proliver?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Proliver:

Proliver cena:

Lek Proliver nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Proliver ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Proliver?

Oto lista aptek i sklepów z Proliver:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Proliver
 1. Proliver #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Widziałam reklamy i kupiłam na święta. Lek ok choć też nie wiem czy to kwestia tego że starałam się nie obżerać podczas świąt. Nie zauwazyłem skutków ubocznych tego leku.

  adds_comments_list
 2. Proliver #

  Preparat skuteczny z dobrym składem (poza fosfolipidami których brak) , nie powoduje żadnych skutków ubocznych , na drobne dolegliwości ( przejedzenie itp.) jest dobry .
  ps. co do Esseliv forte – to produkuje ta sama firma :P

  adds_comments_list
 3. Proliver #

  W pierwszej z brzegu aptece internetowej możesz sprawdzić dokładny skład produktu. To naprawdę nie wymaga wyższego wykształcenia. Zatem zanim następnym razem napiszesz, że coś musi być śmieciem, albo, że musisz biedaku płacić więcej, to sprawdź te informacje i przestań zaśmiecać przestrzeń, z palca wyssanymi bzdurami!!!

  adds_comments_list
  • Proliver #

   to co napisał użytkownik „pacjent proliver” nie do końca jest bzdurą wyssaną z palca. Kupiłem ten lek i pomijając fakt że pomaga, trzeba jasno powiedzieć że zalecana dawka spożycia rzędu 6 pastylek dziennie faktycznie wygląda podejrzanie. Leków jak sami zauważyliście jest mnóstwo i pomimo dobrego działania prolivera będę szukał czego z bardziej racjonalnym dawkowaniem rzędu góra 2 lub 3 pastylek dziennie. Też jestem zdania że niska cena leku do zabieg marketingowy.

   adds_comments_list
 4. Proliver #

  Na rynku jest tysiąc preparatów na wątrobę, wszystkie porządne w okolicach ceny 15-18ZŁ. Proliver z ceną 9 a nawet 5,7!! Musi być strasznym „śmieciem”, albo ma małe dawki i w konsekwencji musimy łykać więcej i płacimy więcej. NACIĄGACTWO!!!!!

  adds_comments_list


Znasz Proliver? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.