Hepatil

4,1 [17]Hepatil stosowany jest przy problemach z wątrobą. Prawdopodobnie nie regeneruje wątroby, co próbują nam uświadomić reklamy, ale wspomaga ją w pracy. Jego składnik aktywny ma szczególnie ważną rolę w odtruwaniu organizmu, będąc kluczowym elementem przy tworzeniu mocznika. Hepatil może, a czasami wręcz powinien być brany przy różnych uszkodzeniach i zapaleniach wątroby, jednak należy być ostrożnym ze stosowaniem hepatilu, gdy mamy również poważne problemy z nerkami.
Uwaga: Hepatil wskazany jest do stosowania przez osoby nadużywające alkoholu, mające już trudności z wydolnością wątroby.

Najnowsza opinia o Hepatil:

„Mój Tata miał przeciążenie wątroby tłustą dietą i lekami. Ten preparat niezbyt mu pomógł…Dopiero po którymś leku z rzędu lekarz zalecił mojemu Tacie stosowanie Essentix z fosfolipidami i dopiero ten preparat pomógł. Ból nie wraca nawet po tłustym posiłku, a nie ukrywam, że je bardzo lubi….” [czytaj więcej poniżej]

Hepatil otrzymał ocenę średnią: 4,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 22 opinii

Hepatil jest stosowany w wypadku: Na wątrobę,


Informacje z ulotki Hepatil:

Sprawdź jak działa Hepatil na podstawie ulotki leku:

Hepatil w ciąży hepatil w ciąży Hepatil karmienie piersią hepatil a karmienie piersią
Hepatil dawkowanie hepatil dawkowanie Hepatil skutki uboczne
Hepatil przeciwskazania hepatil przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Hepatil?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Hepatil:

Hepatil cena:

Lek Hepatil nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Hepatil ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Hepatil?

Oto lista aptek i sklepów z Hepatil:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Hepatil
 1. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mój Tata miał przeciążenie wątroby tłustą dietą i lekami. Ten preparat niezbyt mu pomógł…Dopiero po którymś leku z rzędu lekarz zalecił mojemu Tacie stosowanie Essentix z fosfolipidami i dopiero ten preparat pomógł. Ból nie wraca nawet po tłustym posiłku, a nie ukrywam, że je bardzo lubi.

  adds_comments_list
 2. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  teraz kupiłem 80 tabletek za 19 zł w aptece, nigdy go nie brałem dłuzej, ale pamiętam że jak wzięłem go raz w życiu na 3 mieś to ezym gamma jak miałem 197 to spad mi do 110, norma jest 50

  adds_comments_list
 3. Hepatil #

  Ja mam wrażenie, że mi pomógł- ustąpiły bóle pod prawym żebrem które miałem od ładnych paru miesięcy. Daje 2/5 za opłacalność bo kilkanaście złotych za parę tabletek to cena z kosmosu, wiecie ile bym ziemniaków za to kupił? :D

  adds_comments_list
 4. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  polienylofosfatydylocholina 300 mg w essentiale forte to jest chwyt marketingowy czystej choliny jest w nim jedynie 12% tj. 36 g na jedną tabletkę a cena jak za woły. Polecam Hepatan zawartość holiny 37 g w i L-ornityny 150 g a cena za jedną tabletkę ok: 16 groszy,

  adds_comments_list
 5. Hepatil #

  Hepatil jest super lekiem na niestrawności ,lepsze wypróżnianie się i na wzdęcia, pomaga też na pozbycie się zbędnych kilogramów.Pozdrawiam..

  adds_comments_list
 6. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hepatil jest genialny. Szczególnie, gdy tłusto zjesz lub pijesz alkohol, zero złego samopoczucia czy kaca. Różnica jest ogromna. Może skład jest wg niektórych ubogi, ale za to działa jak nic innego!

  adds_comments_list
 7. Hepatil #

  Oczyścice wątrobę jedną z metod wg Dr Clark, Małachowa, Bołotowa, Moritza. Każda jest trochę inna i trzeba spróować która będzie najlepsza dla was. Dobór leków też warto sprawdzać na sobie. Działa to zostawić. Hetapil jest niezły.

  adds_comments_list
 8. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie tam za bardzo nie pomógł.

  adds_comments_list
 9. Hepatil #

  polecam go jest super

  adds_comments_list
 10. Hepatil #

  nie ma nic lepszego niż ostropest plamisty inaczej milk thistle , najlepsze rezultaty można zauważyć po Siliphos Milk Thistle Phytosome , osobiście sprawdzony na sobie.Suplementy ściągałem ze Stanów.Może u nas też to jest dostępne. Życzę wszystkim powrotu do zdrowia.

  adds_comments_list
 11. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hepatil zaleciła mi lekarka specjalistka w szpitalu. Przez dietę i Hepatil zlikwidowałem podwyższone transaminazy(próby wątrobowe).Trwało to około 3 miesiące. Należy utrzymywać normalną wagę, ale przy różnych chorobach wątroby jest to inaczej opisane, może pomóc lekarz. Hepatil powinno się używać także w cięższych chorobach wątroby, zapobiega również takim objawom jak drażliwość na tle pracy przewodu pokarmowego. To właściwie jedyny lek i opłacalny.

  adds_comments_list
 12. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Chciałem polecić hepatil, bo jest na prawdę spoko. Biorę go nie przy problemach, ale z obawy że jakieś problemy mogą wystąpić. NA kacu regeneracja jest przynajmniej 2 razy szybsza. Olejcie 2kc i inne ściemniane preparaty.

  adds_comments_list
 13. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od ok. 3 miesięcy mam problemy z wątrobą. Mam boleści gdy tylko zjem coś smażonego, tłustego. Gdy wypiję nawet trochę alkoholu to moja wątroba od razu się odzywa. Próbowałam zmienić dietę na beztłuszczową, ograniczyłam wszelkie imprezy żeby tylko nie pić alkoholu, ale i tak mało to pomogło. więc zaczęłam zażywać Hepatil, widziałam go u babci która bierze leki na wszystko :) Nie pomógł mi od razu, ale po pewnym czasie zauważyłam różnicę. Mogę zjeść bez problemu coś smażonego, chociaż i tak staram się unikać takich potraw, ale też mogę napić się wina i nie skręcam się z bólu. Nawet po większym spożyciu alkoholu hepatil załatwia moje poranne boleści :D skutków ubocznych nie mam więc tym bardziej jestem z niego zadowolona.

  adds_comments_list
  • Hepatil #

   Proponowałabym zrobić ci usg,bo możesz mieć kamicę żółciową,a jeżeli jesteś już po usunięciu woreczka żółciowego,to proponuję wizytę u gastrologa.Pozdrawiam!

   adds_comments_list
 14. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Często miewam problemy z wątrobą i wtedy biorę hepatil. Może nie działa on zbyt szybko, ale działa. Bóle przechodzą, cena nie razi. Lek w sam raz.

  adds_comments_list
 15. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dzień dobry, postanowiłem bronić dobrego imienia hepatilu, bo jego główny składnik to lek bardzo sprawdzony w medycynie. Chcę, aby nie stawiać hepatilu razem, z pseudolekami (suplementami), które zawierają tylko witaminy, czy jakieś dziwne, acz naturalne niesprawdzone składniki. Nie znam się na farmaceutyce, ale wiem, że hepatil doprowadził do normy moje wskaźniki wątrobowe, a ja nawet nie zmniejszyłem ilości wypijanego alko.

  adds_comments_list
 16. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczność oceniam na 4, nie ma żadnych skutków ubocznych. Osobiście uważam, że lek nie jest zły, Nie wiem czy mogę go polecać, bo zależy oczywiście od każdego organizmu jak będzie działał.

  adds_comments_list
 17. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałem hepatil, aby zregenerować wątrobę po swoich wybrykach weekendowych. Jestem pewien, że hepatil pomaga mi przy usuwaniu z organizmu trucizn. Jest różnica pomiędzy tym jak się czuję w poniedziałek biorąc lek, w porównaniu do tego, gdy leku nie biorę. Cena jest natomiast dosyć wysoka jak na lek bez recepty.

  adds_comments_list

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pisz i pozycjonuj » Blog Archive » Idealnie zrealizowane leczenie problemów z trawieniem - Sierpień 27, 2012

  [...] W obecnych czasach poza reklamy, można się sugerować innymi opiniami. Na portalach internetowych hepatil działanie można poczytać informacje o leku, jego skutkach ubocznych. W pewnych sytuacjach pacjenci skutki [...]


Znasz Hepatil? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.