Hepatil

4,2 [15]Hepatil stosowany jest przy problemach z wątrobą. Prawdopodobnie nie regeneruje wątroby, co próbują nam uświadomić reklamy, ale wspomaga ją w pracy. Jego składnik aktywny ma szczególnie ważną rolę w odtruwaniu organizmu, będąc kluczowym elementem przy tworzeniu mocznika. Hepatil może, a czasami wręcz powinien być brany przy różnych uszkodzeniach i zapaleniach wątroby, jednak należy być ostrożnym ze stosowaniem hepatilu, gdy mamy również poważne problemy z nerkami.
Uwaga: Hepatil wskazany jest do stosowania przez osoby nadużywające alkoholu, mające już trudności z wydolnością wątroby.

Najnowsza opinia o Hepatil:

„Proponowałabym zrobić ci usg,bo możesz mieć kamicę żółciową,a jeżeli jesteś już po usunięciu woreczka żółciowego,to proponuję wizytę u gastrologa.Pozdrawiam!…” [czytaj więcej poniżej]

Hepatil otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 19 opinii

Hepatil jest stosowany w wypadku: Na wątrobę,


Informacje z ulotki Hepatil:

Sprawdź jak działa Hepatil na podstawie ulotki leku:

Hepatil w ciąży hepatil w ciąży Hepatil karmienie piersią hepatil a karmienie piersią
Hepatil dawkowanie hepatil dawkowanie Hepatil skutki uboczne
Hepatil przeciwskazania hepatil przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Hepatil?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Hepatil:

Hepatil cena:

Lek Hepatil nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Hepatil ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Hepatil?

Oto lista aptek i sklepów z Hepatil:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Hepatil
 1. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  polienylofosfatydylocholina 300 mg w essentiale forte to jest chwyt marketingowy czystej choliny jest w nim jedynie 12% tj. 36 g na jedną tabletkę a cena jak za woły. Polecam Hepatan zawartość holiny 37 g w i L-ornityny 150 g a cena za jedną tabletkę ok: 16 groszy,

 2. Hepatil #

  Hepatil jest super lekiem na niestrawności ,lepsze wypróżnianie się i na wzdęcia, pomaga też na pozbycie się zbędnych kilogramów.Pozdrawiam..

 3. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hepatil jest genialny. Szczególnie, gdy tłusto zjesz lub pijesz alkohol, zero złego samopoczucia czy kaca. Różnica jest ogromna. Może skład jest wg niektórych ubogi, ale za to działa jak nic innego!

 4. Hepatil #

  Oczyścice wątrobę jedną z metod wg Dr Clark, Małachowa, Bołotowa, Moritza. Każda jest trochę inna i trzeba spróować która będzie najlepsza dla was. Dobór leków też warto sprawdzać na sobie. Działa to zostawić. Hetapil jest niezły.

 5. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie tam za bardzo nie pomógł.

 6. Hepatil #

  polecam go jest super

 7. Hepatil #

  nie ma nic lepszego niż ostropest plamisty inaczej milk thistle , najlepsze rezultaty można zauważyć po Siliphos Milk Thistle Phytosome , osobiście sprawdzony na sobie.Suplementy ściągałem ze Stanów.Może u nas też to jest dostępne. Życzę wszystkim powrotu do zdrowia.

 8. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hepatil zaleciła mi lekarka specjalistka w szpitalu. Przez dietę i Hepatil zlikwidowałem podwyższone transaminazy(próby wątrobowe).Trwało to około 3 miesiące. Należy utrzymywać normalną wagę, ale przy różnych chorobach wątroby jest to inaczej opisane, może pomóc lekarz. Hepatil powinno się używać także w cięższych chorobach wątroby, zapobiega również takim objawom jak drażliwość na tle pracy przewodu pokarmowego. To właściwie jedyny lek i opłacalny.

 9. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Chciałem polecić hepatil, bo jest na prawdę spoko. Biorę go nie przy problemach, ale z obawy że jakieś problemy mogą wystąpić. NA kacu regeneracja jest przynajmniej 2 razy szybsza. Olejcie 2kc i inne ściemniane preparaty.

 10. Hepatil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od ok. 3 miesięcy mam problemy z wątrobą. Mam boleści gdy tylko zjem coś smażonego, tłustego. Gdy wypiję nawet trochę alkoholu to moja wątroba od razu się odzywa. Próbowałam zmienić dietę na beztłuszczową, ograniczyłam wszelkie imprezy żeby tylko nie pić alkoholu, ale i tak mało to pomogło. więc zaczęłam zażywać Hepatil, widziałam go u babci która bierze leki na wszystko :) Nie pomógł mi od razu, ale po pewnym czasie zauważyłam różnicę. Mogę zjeść bez problemu coś smażonego, chociaż i tak staram się unikać takich potraw, ale też mogę napić się wina i nie skręcam się z bólu. Nawet po większym spożyciu alkoholu hepatil załatwia moje poranne boleści :D skutków ubocznych nie mam więc tym bardziej jestem z niego zadowolona.

  • Hepatil #

   Proponowałabym zrobić ci usg,bo możesz mieć kamicę żółciową,a jeżeli jesteś już po usunięciu woreczka żółciowego,to proponuję wizytę u gastrologa.Pozdrawiam!

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pisz i pozycjonuj » Blog Archive » Idealnie zrealizowane leczenie problemów z trawieniem - Sierpień 27, 2012

  [...] W obecnych czasach poza reklamy, można się sugerować innymi opiniami. Na portalach internetowych hepatil działanie można poczytać informacje o leku, jego skutkach ubocznych. W pewnych sytuacjach pacjenci skutki [...]


Znasz Hepatil? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!