Nimesil


Nimesil to kontrowersyjny lek przeciwbólowy w postaci zawiesiny.

Lek jest skuteczny przy różnego rodzaju silnych bólach np. przy zapaleniu stawów, bolesnej miesiączce, czy po wycięciu migdałków. Lek możemy przyjmować zarówno bez, jak i z posiłkami, gdyż obecność pokarmu nie ma wpływu na jego wchłanianie

[visualizer id=”4786″]

Nimesil łączony jest niestety ze szkodliwym wpływem na wątrobę. W związku z tym w kilku krajach został wycofany ze sprzedaży (m. In. Hiszpania i Finlandia). Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, u których osób wystąpią problemy z wątrobą po spożyciu leku. Raczej nie powinno się go również stosować u dzieci.

Pacjenci używający leku, czasami doświadczają jego skutków ubocznych. Może wystąpić wysypka, nudności, wymioty, bóle głowy i uczucie gorzkiego smaku w ustach.

Napisz swoją opinię o Nimesil


Cena Nimesil
Skutki uboczne Nimesil
Dawkowanie Nimesil
Zamienniki Nimesil
Forum Nimesil
Najnowsza opinia o Nimesil
Zastosowanie i składniki Nimesil
Gdzie można kupić Nimesil?

Opinie o Nimesil (111)

Nimesil, ocena średnia

7.3666666666667

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  70/10

   Oplacalnosc

   73/10
    1. Opinia użytkownika o Nimesil :

     Po zażyciu tego leku zaczęła mnie boleć głowa, następnie wymioty .Bardzo podniosło mi się ciśnienie. Serce zaczęło walić. Na ulotce pisze, że można go tylko brać przez 15 dni, a lekarz mi przepisał 60 saszetek. Lek odstawiłam po pierwszym dniu- nie polecam.

    2. Opinia użytkownika o Nimesil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     4.9

     Biorę po wycięciu migdałków. Działa szybko, skutecznie i na długo. Dostałam wysypki na ustach, ale mogę przynajmniej coś zjeść po zabiegu :) Polecam :)

    3. Opinia użytkownika o Nimesil :

     Skutecznosc

     9

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie świetny lek przeciwbólowy likwiduje w 15 minut bardzo silny ból głowy, działa długofalowo około 12 h, nie tak jak Opokan, który na mnie nie działa wcale, świetnie radzi sobie z ostrym bólem gardła oraz zatok przynosowych. Przeciwbólowo działa dobrze na tkanki miękkie, gorzej radzi sobie z bólami kostnymi w zalecanych dawkach. U mnie brak jakichkolwiek działań ubocznych, czy niepożądanych, gdzie po Aspirynie firmy BAYER mój organizm przechodzi armagedon, od bólów brzucha, przez rozwolnienie i wymioty. Szkoda, że w Polsce jest wyłącznie na receptę.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.