Metocard

3,8 [4]

Tagi: , , , , , ,

Najnowsza opinia o Metocard:

„Hmmm… Wiadomo ze każdy organizm inaczej toleruje leki.. Na mnie metacard działa rewelacyjnie. Kiedy mam skoki tętna po zażyciu w 10 min wszystko wraca do normy.. Nie biorę go na codzień, tylko kiedy (zazwyczaj po zakrapianych weekendach) mam wysokie skoki tętna.. Bardzo mi pomaga ten lek……” [czytaj więcej poniżej]

Metocard otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

Metocard jest stosowany w wypadku: Na nadciśnienie,


Masz pytania dotyczące leku Metocard?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Metocard cena:

Lek Metocard na receptę jest refundowany przez NFZ:

 • Metocard tabl. 50 mg
  cena normalnie -> 5.54PLN przy odpłatności ryczałt -> 4.09
 • Metocard tabl. 100 mg
  cena normalnie -> 9.29PLN przy odpłatności ryczałt -> 3.2
 • Metocard tabl. 50 mg
  cena normalnie -> 5.54PLN przy odpłatności ryczałt -> 4.09
 • Metocard tabl. 100 mg
  cena normalnie -> 9.29PLN przy odpłatności ryczałt -> 3.2

Dodaj przychodnię/ klinikę do listy

Szukasz gdzie można kupić Metocard?

Oto lista aptek i sklepów z Metocard:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Metocard
 1. Metocard #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hmmm… Wiadomo ze każdy organizm inaczej toleruje leki.. Na mnie metacard działa rewelacyjnie. Kiedy mam skoki tętna po zażyciu w 10 min wszystko wraca do normy.. Nie biorę go na codzień, tylko kiedy (zazwyczaj po zakrapianych weekendach) mam wysokie skoki tętna.. Bardzo mi pomaga ten lek…

 2. Metocard #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wiadomo, że lek ma różne zastosowania i dlatego dawkowanie wśród różnych pacjentów jest także różne. Ja brałam go bardzo mało bo tylko 100 miligramów w dawkach rano i wieczorem 50. Ja brałam na zwykłe nadciśnienie i pewnie dlatego tak mało. Być może taka mała dawka metocardu spowodowała, że nie miałam żadnych problemów zdrowotnych po braniu leku. Muszę powiedzieć, że sama jestem długodystansowcem, bo biorę go na serio długo, w sumie 3 lata, nigdy żadnego leku nie brałam dłużej.

 3. Metocard #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam,
  Metocard 50 mg zażywam już od 6 lat 2 razy dziennie, a czasami i 3 z powodu nadczynności tarczycy przy której cierpię na arytmię serca i wypadanie płatka zastawki.Lekarz endokrynolog przepisał mi ten lek, ponieważ choruję też na astmę i alergię, a metocard nie powoduje zwężenia oskrzeli.Poza tym obniża poziom wapna, a miałam go ponad normę w organizmie, bo mam też problemy z przytarczycami), oraz cukru w organizmie (mam nietolerancje glukozy).Fakt metocard – pomaga mi w tylko w tej arytmii i zwalnia puls, ale to jedyna jego zaleta.Ja po zażywaniu Metacardu czuję się tragicznie mam prawie wszystkie działania uboczne tz. zawroty głowy,szumy uszne,brak siły mięśniowej,problemy gastryczne,zapalenie spojówek, jestem nerwowa wszystko mnie drażni, mam wrażliwość na zapachy, nasiliła mi się alergia pyłkowa, strasznie się pocę i dochodzi u mnie do hipotermii ,moja temperatura ciała to 34 stopnie nawet latem,nie mam w ogóle apetytu,a najbardziej mi dokucza silna nadwrażliwość na światło i słońce z wysychaniem gałek ocznych,że jestem zmuszona przebywać w mieszkaniu przy opuszczonych roletach.Moje życie to prawie 4 ściany,popadłam w depresję z której nie mogę wyjść i wiem,ze z niej nie wyjdę ,chyba,że przestałabym zażywać ten lek, ale nie mogę bo ta arytmia nie daje mi żyć, nawet budzi mnie w nocy przeważnie nad ranem i szybko muszę zażyć ten metocard bo inaczej bym nie wstała z łóżka bo w spoczynku mam arytmię pomiędzy 140-160 min.Lekarze mi przepisywali inne leki na arytmię, ale mój organizm ich nie tolerował, więc jestem zmuszona ten lek zażywać by żyć,ale co to za życie w 4 ścianach?Nie wiem czy mam taki wrażliwy organizm, że mam tyle ubocznych działań po tym metocardzie, czy to przyczyna alergii i innych chorób na które choruję ale powiem jedno,że po tym leku straciłam chęci do życia i czuję się tragicznie!!!

 4. Metocard #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek, który biorę na nadciśnienie tętnicze. Obniża on ciśnienie i reguluje pracę serca.
  Chyba jedną z wad tego leku jest to, że nie działa równomiernie przez całą dobę… W nocy, szczególnie nad ranem ciśnienie znów mam wysokie, zaś kilka godzin po jego zażyciu ciśnienie mi bardzo spada do 90/50, a puls 30.


Znasz Metocard? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.