Memotropil

Opinie, komentarze, informacje


Memotropil to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.
Cena Memotropil
Skutki uboczne Memotropil
Dawkowanie Memotropil
Ulotka Memotropil
Zamienniki Memotropil
Forum Memotropil
Najnowsza opinia o Memotropil
Zastosowanie i składniki Memotropil
Gdzie można kupić Memotropil?

Napisz swoja opinię o Memotropil

Memotropil, ocena średnia

6.8

Skutecznosc

73/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   68/10

    39 Opinii o “Memotropil

    1. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Od 2 miesięcy biorę ten lek, na początku było wszystko ok, jestem ku końcowi brania tego leku, skutkiem ubocznym jest senność, dalszych uwag brak.

    2. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Mam 60 lat i biorę ten lek od poad roku. Miałam zawroty głowy i szum w uszach, kłopoty z koncentracją i orientacją w przestrzeni. Lekarka zapisała mi początkowo 3×1200 i to był horror. Mdliło mnie, podłoga uciekała spod nóg, miałam jakieś drgawki czułam się fatalnie – jak na pokładzie jakiegoś szalonego samolotu. Zaczęłam zmniejszać dawkę, teraz biorę 1x dziennie 600. muszę dzielić tabletkę na pół. Szumy w uszach trochę mi się zmniejszyły, ale zależy to głównie od pogody, im wyższe ciśnienie na dworze tym szumy. Natomiast zawroty głowy, kłopoty koncentracją i orientacją zupełnie ustąpiły. To jest bardzo mała dawka, wiec nie wiem, czy to w ogóle działa, czy nie mam efektu placebo. W każdym razie czuję się dużo lepiej.

    3. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Witam. Ja dostałem receptę na Memotropil 1200. Lekarz mówił, że jak chcę do egzaminu się dobrze i szybo uczyć, to 4 x 1200 mg. Nie wiem, jak Wy, ale ja miałem obolałą głowę. Nawet w dawce 2 x 1200 głowa mnie boli, jest ociężała. To możliwe? Was też boli po tym głowa? Może trzeba zacząć od dawki 600 mg raz dziennie, aby organizm się przyzwyczaił? Poza tym, w necie jest Noopept. Czytaliście?

     1. Opinia użytkownika o Memotropil :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      4

      Oplacalnosc

      8

      Dzień dobry,
      też mam 2×1200, z czasem po dwóch tyg zaczyna się odczuwać skutki uboczne, ale koncentracja i pamięć poprawiają się. Senności opisanej w ulotce nie doświadczyłam, raczej ożywienie. Pewnie tak reagujesz, stosuj 2×1200, leki takie, jak ten działają po jakimś czasie, mija czas, zanim usprawnią działanie mózgu na dobre; szum w głowie, ciężar- warto wtedy trochę sportu na świeżym powietrzu zażyć, ale pewnie wiesz o tym. Zmniejsz dawkę; zdrowia

    4. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Mi moja neurolog zapisała Memotropil, ponieważ mam zawroty, omdlenia etc. Po wzięciu 3-ciej tabletki 1200 mg x2 na dobę, czuję się dziwnie, większa senność, po dwóch godzinach łapie mnie mrawienie w nogach, może na mnie nie działa to w pozytywny sposób, jeśli będzie tak przez kolejny tydzień zażywania to odstawię to, skoro czuję się po tym okropnie..może na innych działa to korzystnie:)

    5. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Specjalnej różnicy nie odczuwam.Biorę 2 razy dziennie,po
     1200 mg.

    6. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Brałam lek przez 4 dni i byłam bardzo senna

    7. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Mam 72 lata jestem po radio i chemioterapii już 5 rok obecnie czeka mnie operacja na zwężenie okolicy zagięcia odbytniczo esiczego o charakterze popromiennym. Mam również niedoczynność tarczycy i biorę tabletki Euthyrox 75. Lekarz wypisał mi Memotropil 8oo raz dziennie . Nie wiem czy mogę je przyjmować.

     1. Opinia użytkownika o Memotropil :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      8

      Ja mam 75 lat i zażywam Memotropil od 9 miesięcy.
      Jest wyraźna poprawa pamięci i koncentracji.
      Skutków ubocznych brak.

    8. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam.Czy wie ktoś może jak mogę dostać memotropil.Lekarz rodzinny nie chciał mi go przepisać ( zacofana kobieta) z góry dziękuję za odpowiedz priv ailatanna230390@o2.pl

     1. Opinia użytkownika o Memotropil :

      Skutecznosc

      8

      Brak skutków ubocznych

      4

      Oplacalnosc

      8

      dzień dobry, weź skierowanie do neurologa; powinien wypisać; skutki pozytywne w moim przypadku przewyższają negatywne, ale każdy indywidualnie odczuwa; zdrowia

    9. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę po 1 czasem 2 tabsy i działa lepiej jak dobry koks z Los Angeles od murzynów.

    10. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Witam. Ja brałem memotropil prawie dwa miesiące. Przez pierwszy czułem się jak Bóg i to już od pierwszego dnia zażywania. Maksymalna wydajność umysłu, brak zmęczenia psychicznego, samorzutne zapamiętywanie, nieustanne skupienie, potrafiłem wyrażać to, co myślę w taki sposób, że ludzie to rozumieli, dlatego też wszędzie odnosiłem sukcesy. Jednak po pewnym czasie, jak w przypadku każdego leku potrzebna była większa dawka, bo bez niej zaczynałem się czuć tak, jakbym nie brał tego leku, a ten stan w porównaniu do osiągniętego z memotropilem był niewyobrażalnie męczący. To nie uzależnia, nie ma po tym depresji, ale prędzej, czy później będzie trzeba przestać go brać, a powrót do codzienności jest po prostu szary. Szczęka drży do dzisiaj (dwa miesiące stosowanie leku rok temu). Podsumowanie: 1) Działa podobnie jak amfetamina, jednak o wiele słabiej i nie ma zejścia, za to jest milion razy mniej szkodliwy, więc polecam osobom z tym problemem, jako „mniejsze zło”. 2) Nie pozostawia stałych zmian pozytywnych, tylko negatywne, jednak nie tak silne, by stosować go w sytuacjach ekstremalnych typu: Znalezienie pracy, sesja itd. 3) To jedyny lek, jaki znam (może poza prozakiem), który jest tak rewelacyjny i pomaga na wszystko. Aż dziwi mnie fakt, że jest on legalny.

    11. Opinia użytkownika o Memotropil :

     witam ja wąsnie jestem na etapie brania dzis zazyłąm 2 tab dostałąm ze wzgledu na zawroty głowy zobaczymy co sie bezie działo

    12. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Jak dla mnie super; świetnie pomaga w nauce. Zauważyłem, że po zastosowaniu o wiele lepiej przyswajam wiedzę i poprawia się pamięć.
     Cena troszkę za wysoka, ale warto.

    13. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Koncentracja, zapamiętywanie, poprawa samopoczucia.
     Jedynym skutkiem ubocznym: lekkie poddenerwowanie przy większych dawkach.

    14. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Pierwszy piracetam, jaki próbowałem, zakupiony w czeskiej aptece internetowej, działał słabo praktycznie nie odczuwalnie. Kiedy zakupiłem „Memotropil” poczułem dużą różnice. Nie wiem, z czego to wynika, prawdopodobnie czesi sprzedają jakieś marne podróbki.

    15. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Leczę się Nootropilem po udarze.
     Interesuje mnie różnica między oddziaływaniem Nootropilu a Memotropilu.Skład chemiczny ten sam? Czy aby na pewno?
     Tak nootropil i memotropil to dokładnie to samo

    16. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Menotropil i Neotropil to ten sam zwiazek chemiczny tylko inny producent.
     Memotropil jest produkowany przez polską firme i jest tanszy.Trzeba brac po uwage to ze lek dziala dopiero po 2 tygodniach i to biarac dawke 1200 mg.ja od dawna biore neotropil i naprawdę jestem zadowolona z rezultatów

     1. Opinia użytkownika o Memotropil :

      Co to za bzdura z tą dawką 1200mg? każdy ma swoje preferencje, wbrew folklorowi internetowej medycyny, piracetamum może mieć działanie terapeutyczne już od 300mg. Radzę przeczytać ulotkę z opakowania, a nie z Wikipedii.

    17. Opinia użytkownika o Memotropil :

     Ja dostałam go od seksuologa na zwiększenie libido, jeszcze nie zaczęłam go brać, ale widzę, że niektórzy piszą ze są jego takie skutki uboczne (dla mnie nie uboczne taki maja mieć cel w przypadku mojego leczenia).

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.