Memotropil

3,8 [25]

Tagi: , , , ,

Memotropil to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.

Najnowsza opinia o Memotropil:

„Od 2 miesięcy biorę ten lek, na początku było wszystko ok, jestem ku końcowi brania tego leku, skutkiem ubocznym jest senność, dalszych uwag brak….” [czytaj więcej poniżej]

Memotropil otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 39 opinii

Memotropil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o Memotropil na forum:

  Czy Memotropil zawiera laktozę, albo laktozę jednowodną?

Masz pytania dotyczące leku Memotropil?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Memotropil cena:

Lek Memotropil nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Memotropil ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Memotropil?

Oto lista aptek i sklepów z Memotropil:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Memotropil
 1. Memotropil #

  Od 2 miesięcy biorę ten lek, na początku było wszystko ok, jestem ku końcowi brania tego leku, skutkiem ubocznym jest senność, dalszych uwag brak.

  adds_comments_list
 2. Memotropil #

  Mam 60 lat i biorę ten lek od poad roku. Miałam zawroty głowy i szum w uszach, kłopoty z koncentracją i orientacją w przestrzeni. Lekarka zapisała mi początkowo 3×1200 i to był horror. Mdliło mnie, podłoga uciekała spod nóg, miałam jakieś drgawki czułam się fatalnie – jak na pokładzie jakiegoś szalonego samolotu. Zaczęłam zmniejszać dawkę, teraz biorę 1x dziennie 600. muszę dzielić tabletkę na pół. Szumy w uszach trochę mi się zmniejszyły, ale zależy to głównie od pogody, im wyższe ciśnienie na dworze tym szumy. Natomiast zawroty głowy, kłopoty koncentracją i orientacją zupełnie ustąpiły. To jest bardzo mała dawka, wiec nie wiem, czy to w ogóle działa, czy nie mam efektu placebo. W każdym razie czuję się dużo lepiej.

  adds_comments_list
 3. Memotropil #

  Witam. Ja dostałem receptę na Memotropil 1200. Lekarz mówił, że jak chcę do egzaminu się dobrze i szybo uczyć, to 4 x 1200 mg. Nie wiem, jak Wy, ale ja miałem obolałą głowę. Nawet w dawce 2 x 1200 głowa mnie boli, jest ociężała. To możliwe? Was też boli po tym głowa? Może trzeba zacząć od dawki 600 mg raz dziennie, aby organizm się przyzwyczaił? Poza tym, w necie jest Noopept. Czytaliście?

  adds_comments_list
  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Dzień dobry,
   też mam 2×1200, z czasem po dwóch tyg zaczyna się odczuwać skutki uboczne, ale koncentracja i pamięć poprawiają się. Senności opisanej w ulotce nie doświadczyłam, raczej ożywienie. Pewnie tak reagujesz, stosuj 2×1200, leki takie, jak ten działają po jakimś czasie, mija czas, zanim usprawnią działanie mózgu na dobre; szum w głowie, ciężar- warto wtedy trochę sportu na świeżym powietrzu zażyć, ale pewnie wiesz o tym. Zmniejsz dawkę; zdrowia

   adds_comments_list
 4. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mi moja neurolog zapisała Memotropil, ponieważ mam zawroty, omdlenia etc. Po wzięciu 3-ciej tabletki 1200 mg x2 na dobę, czuję się dziwnie, większa senność, po dwóch godzinach łapie mnie mrawienie w nogach, może na mnie nie działa to w pozytywny sposób, jeśli będzie tak przez kolejny tydzień zażywania to odstawię to, skoro czuję się po tym okropnie..może na innych działa to korzystnie:)

  adds_comments_list
 5. Memotropil #

  Specjalnej różnicy nie odczuwam.Biorę 2 razy dziennie,po
  1200 mg.

  adds_comments_list
 6. Memotropil #

  Brałam lek przez 4 dni i byłam bardzo senna

  adds_comments_list
 7. Memotropil #

  Mam 72 lata jestem po radio i chemioterapii już 5 rok obecnie czeka mnie operacja na zwężenie okolicy zagięcia odbytniczo esiczego o charakterze popromiennym. Mam również niedoczynność tarczycy i biorę tabletki Euthyrox 75. Lekarz wypisał mi Memotropil 8oo raz dziennie . Nie wiem czy mogę je przyjmować.

  adds_comments_list
  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Ja mam 75 lat i zażywam Memotropil od 9 miesięcy.
   Jest wyraźna poprawa pamięci i koncentracji.
   Skutków ubocznych brak.

   adds_comments_list
 8. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam.Czy wie ktoś może jak mogę dostać memotropil.Lekarz rodzinny nie chciał mi go przepisać ( zacofana kobieta) z góry dziękuję za odpowiedz priv ailatanna230390@o2.pl

  adds_comments_list
  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   dzień dobry, weź skierowanie do neurologa; powinien wypisać; skutki pozytywne w moim przypadku przewyższają negatywne, ale każdy indywidualnie odczuwa; zdrowia

   adds_comments_list
 9. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę po 1 czasem 2 tabsy i działa lepiej jak dobry koks z Los Angeles od murzynów.

  adds_comments_list
 10. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Ja brałem memotropil prawie dwa miesiące. Przez pierwszy czułem się jak Bóg i to już od pierwszego dnia zażywania. Maksymalna wydajność umysłu, brak zmęczenia psychicznego, samorzutne zapamiętywanie, nieustanne skupienie, potrafiłem wyrażać to, co myślę w taki sposób, że ludzie to rozumieli, dlatego też wszędzie odnosiłem sukcesy. Jednak po pewnym czasie, jak w przypadku każdego leku potrzebna była większa dawka, bo bez niej zaczynałem się czuć tak, jakbym nie brał tego leku, a ten stan w porównaniu do osiągniętego z memotropilem był niewyobrażalnie męczący. To nie uzależnia, nie ma po tym depresji, ale prędzej, czy później będzie trzeba przestać go brać, a powrót do codzienności jest po prostu szary. Szczęka drży do dzisiaj (dwa miesiące stosowanie leku rok temu). Podsumowanie: 1) Działa podobnie jak amfetamina, jednak o wiele słabiej i nie ma zejścia, za to jest milion razy mniej szkodliwy, więc polecam osobom z tym problemem, jako „mniejsze zło”. 2) Nie pozostawia stałych zmian pozytywnych, tylko negatywne, jednak nie tak silne, by stosować go w sytuacjach ekstremalnych typu: Znalezienie pracy, sesja itd. 3) To jedyny lek, jaki znam (może poza prozakiem), który jest tak rewelacyjny i pomaga na wszystko. Aż dziwi mnie fakt, że jest on legalny.

  adds_comments_list
 11. Memotropil #

  witam ja wąsnie jestem na etapie brania dzis zazyłąm 2 tab dostałąm ze wzgledu na zawroty głowy zobaczymy co sie bezie działo

  adds_comments_list
 12. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie super; świetnie pomaga w nauce. Zauważyłem, że po zastosowaniu o wiele lepiej przyswajam wiedzę i poprawia się pamięć.
  Cena troszkę za wysoka, ale warto.

  adds_comments_list
 13. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Koncentracja, zapamiętywanie, poprawa samopoczucia.
  Jedynym skutkiem ubocznym: lekkie poddenerwowanie przy większych dawkach.

  adds_comments_list
 14. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pierwszy piracetam, jaki próbowałem, zakupiony w czeskiej aptece internetowej, działał słabo praktycznie nie odczuwalnie. Kiedy zakupiłem „Memotropil” poczułem dużą różnice. Nie wiem, z czego to wynika, prawdopodobnie czesi sprzedają jakieś marne podróbki.

  adds_comments_list
 15. Memotropil #

  Leczę się Nootropilem po udarze.
  Interesuje mnie różnica między oddziaływaniem Nootropilu a Memotropilu.Skład chemiczny ten sam? Czy aby na pewno?
  Tak nootropil i memotropil to dokładnie to samo

  adds_comments_list
 16. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Menotropil i Neotropil to ten sam zwiazek chemiczny tylko inny producent.
  Memotropil jest produkowany przez polską firme i jest tanszy.Trzeba brac po uwage to ze lek dziala dopiero po 2 tygodniach i to biarac dawke 1200 mg.ja od dawna biore neotropil i naprawdę jestem zadowolona z rezultatów

  adds_comments_list
  • Memotropil #

   Co to za bzdura z tą dawką 1200mg? każdy ma swoje preferencje, wbrew folklorowi internetowej medycyny, piracetamum może mieć działanie terapeutyczne już od 300mg. Radzę przeczytać ulotkę z opakowania, a nie z Wikipedii.

   adds_comments_list
 17. Memotropil #

  Ja dostałam go od seksuologa na zwiększenie libido, jeszcze nie zaczęłam go brać, ale widzę, że niektórzy piszą ze są jego takie skutki uboczne (dla mnie nie uboczne taki maja mieć cel w przypadku mojego leczenia).

  adds_comments_list


Znasz Memotropil? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.