Memotropil

3,8 [25]

Tagi: , , , ,

Memotropil to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.

Najnowsza opinia o Memotropil:

„Memotropil trzeba zażyć rano, wtedy ze spaniem no problem!!…” [czytaj więcej poniżej]

Memotropil otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 37 opinii

Memotropil jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o Memotropil na forum:

  Czy Memotropil zawiera laktozę, albo laktozę jednowodną?

Masz pytania dotyczące leku Memotropil?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Memotropil cena:

Lek Memotropil nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Memotropil ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Memotropil?

Oto lista aptek i sklepów z Memotropil:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Memotropil
 1. Memotropil #

  Witam. Ja dostałem receptę na Memotropil 1200. Lekarz mówił, że jak chcę do egzaminu się dobrze i szybo uczyć, to 4 x 1200 mg. Nie wiem, jak Wy, ale ja miałem obolałą głowę. Nawet w dawce 2 x 1200 głowa mnie boli, jest ociężała. To możliwe? Was też boli po tym głowa? Może trzeba zacząć od dawki 600 mg raz dziennie, aby organizm się przyzwyczaił? Poza tym, w necie jest Noopept. Czytaliście?

  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Dzień dobry,
   też mam 2×1200, z czasem po dwóch tyg zaczyna się odczuwać skutki uboczne, ale koncentracja i pamięć poprawiają się. Senności opisanej w ulotce nie doświadczyłam, raczej ożywienie. Pewnie tak reagujesz, stosuj 2×1200, leki takie, jak ten działają po jakimś czasie, mija czas, zanim usprawnią działanie mózgu na dobre; szum w głowie, ciężar- warto wtedy trochę sportu na świeżym powietrzu zażyć, ale pewnie wiesz o tym. Zmniejsz dawkę; zdrowia

 2. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mi moja neurolog zapisała Memotropil, ponieważ mam zawroty, omdlenia etc. Po wzięciu 3-ciej tabletki 1200 mg x2 na dobę, czuję się dziwnie, większa senność, po dwóch godzinach łapie mnie mrawienie w nogach, może na mnie nie działa to w pozytywny sposób, jeśli będzie tak przez kolejny tydzień zażywania to odstawię to, skoro czuję się po tym okropnie..może na innych działa to korzystnie:)

 3. Memotropil #

  Specjalnej różnicy nie odczuwam.Biorę 2 razy dziennie,po
  1200 mg.

 4. Memotropil #

  Brałam lek przez 4 dni i byłam bardzo senna

 5. Memotropil #

  Mam 72 lata jestem po radio i chemioterapii już 5 rok obecnie czeka mnie operacja na zwężenie okolicy zagięcia odbytniczo esiczego o charakterze popromiennym. Mam również niedoczynność tarczycy i biorę tabletki Euthyrox 75. Lekarz wypisał mi Memotropil 8oo raz dziennie . Nie wiem czy mogę je przyjmować.

  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Ja mam 75 lat i zażywam Memotropil od 9 miesięcy.
   Jest wyraźna poprawa pamięci i koncentracji.
   Skutków ubocznych brak.

 6. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam.Czy wie ktoś może jak mogę dostać memotropil.Lekarz rodzinny nie chciał mi go przepisać ( zacofana kobieta) z góry dziękuję za odpowiedz priv ailatanna230390@o2.pl

  • Memotropil #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   dzień dobry, weź skierowanie do neurologa; powinien wypisać; skutki pozytywne w moim przypadku przewyższają negatywne, ale każdy indywidualnie odczuwa; zdrowia

 7. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę po 1 czasem 2 tabsy i działa lepiej jak dobry koks z Los Angeles od murzynów.

 8. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Ja brałem memotropil prawie dwa miesiące. Przez pierwszy czułem się jak Bóg i to już od pierwszego dnia zażywania. Maksymalna wydajność umysłu, brak zmęczenia psychicznego, samorzutne zapamiętywanie, nieustanne skupienie, potrafiłem wyrażać to, co myślę w taki sposób, że ludzie to rozumieli, dlatego też wszędzie odnosiłem sukcesy. Jednak po pewnym czasie, jak w przypadku każdego leku potrzebna była większa dawka, bo bez niej zaczynałem się czuć tak, jakbym nie brał tego leku, a ten stan w porównaniu do osiągniętego z memotropilem był niewyobrażalnie męczący. To nie uzależnia, nie ma po tym depresji, ale prędzej, czy później będzie trzeba przestać go brać, a powrót do codzienności jest po prostu szary. Szczęka drży do dzisiaj (dwa miesiące stosowanie leku rok temu). Podsumowanie: 1) Działa podobnie jak amfetamina, jednak o wiele słabiej i nie ma zejścia, za to jest milion razy mniej szkodliwy, więc polecam osobom z tym problemem, jako „mniejsze zło”. 2) Nie pozostawia stałych zmian pozytywnych, tylko negatywne, jednak nie tak silne, by stosować go w sytuacjach ekstremalnych typu: Znalezienie pracy, sesja itd. 3) To jedyny lek, jaki znam (może poza prozakiem), który jest tak rewelacyjny i pomaga na wszystko. Aż dziwi mnie fakt, że jest on legalny.

 9. Memotropil #

  witam ja wąsnie jestem na etapie brania dzis zazyłąm 2 tab dostałąm ze wzgledu na zawroty głowy zobaczymy co sie bezie działo

 10. Memotropil #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie super; świetnie pomaga w nauce. Zauważyłem, że po zastosowaniu o wiele lepiej przyswajam wiedzę i poprawia się pamięć.
  Cena troszkę za wysoka, ale warto.


Znasz Memotropil? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.