Atoris


Atoris to preparat z grupy leków o składzie obniżającym stężenie cholesterolu we krwi. Jest lek, który zażywany jest w ramach kuracji lekowej chorób miażdżycowych.

Stosowany jest wówczas gdy poziomo cholesterolu jest zagrażający zdrowiu, a także osłonowo- profilaktycznie.

Lek podaje się również wraz z zastosowaniem odpowiedniej diety, która również wspomaga obniżenie poziomu cholesterolu całkowitego w spożywanym pożywieniu.  Lek należy przyjmować regularnie- to podstawa skuteczności jego działania i całej kuracji.

Napisz swoją opinię o Atoris


Cena Atoris
Skutki uboczne Atoris
Dawkowanie Atoris
Ulotka Atoris
Zamienniki Atoris
Forum Atoris
Najnowsza opinia o Atoris
Zastosowanie i składniki Atoris
Gdzie można kupić Atoris?

Opinie o Atoris (32)

Atoris, ocena średnia

5.4666666666667

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  52/10

   Oplacalnosc

   51/10
    1. Opinia użytkownika o Atoris :

     Czy ktoś po tym odczuwa bóle wątroby?
     Mnie zaczęło nieźle boleć w prawym boku pod żebrami. Nie wiem, czy to ten lek, ale zaczęło się niedługo po jego braniu (miesiąc dwa).

    2. Opinia użytkownika o Atoris :

     Mam cholesterolu 232 i od dzisiaj powinnam przyjmować Atoris 30, taki lek przepisał mi lekarz, ale przeczytałam ulotkę, naczytałam się waszych komentarzy i mam wielki strach w oczach… Boję się go brać :-(

    3. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     5.4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4.2

     Złe samopoczucie, apatia, senność, bóle mięśni nóg i ogólnie stawów, często ból głowy. To są jak objawy stosowania Atorisu. Co prawda z cholesterolem sobie ten lek poradził, ale te objawy które podałem są naprawdę uciążliwe, a jeżeli dodamy do tego mniejszą sprawność seksualną, to trzeba postarać się o inny lek.

    4. Opinia użytkownika o Atoris :

     Oplacalnosc

     2.2

     Ospałość, wypadanie włosów, wzdęcia, dokuczliwe gazy.
     Biorę po 40 mg dziennie w 1 dawce na noc. Skutki uboczne- dokuczliwe. Na temat skuteczności nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo biorę lek przez miesiąc i nie miałam jeszcze badania kontrolnego.

    5. Opinia użytkownika o Atoris :

     Biorę atoris 20 kolejny raz, toleruje go dobrze zażywając na noc. Lekarz przepisuje mi dawkę 3 miesięczną. Sprawdzam lipidogram wraz z próbami wątrobowymi i robię przerwę. Tak sugeruje lekarz. I jest dobrze. Dieta nic nie daje. Jedynie chudnę. Atoris pomaga. Żadnych skutków ubocznych.

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Przyspiesza proces starzenia.

    6. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     4.3

     Mnie pomógł, żadnych skutków ubocznych.

    7. Opinia użytkownika o Atoris :

     Jeszcze nie wiem o skuteczności, natomiast działania uboczne są tak bardzo dokuczliwe, że niestety muszę przerwać leczenie. Od trzech tygodni kaszel zapalenie gardła ze śladami krwi z nosa i w śluzie z krtani, bardzo silne bóle głowy i trzy wizyty u lekarza. Nikt mi nie pomógł. Przeczytałam ulotkę i teraz wszystko jasne. Boże co za świństwo.

    8. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Od 1,5 roku biorę Atoris. Przez rok brałem 40 mg, teraz od kwietnia po zabiegu krioablacji 20 mg. Ten lek biorę razem z innymi lekami na serce, więc nie potrafię jednoznacznie ocenić, czy są jakieś skutki uboczne. Cholesterol mam w normie, mięśnie mnie nie bolą i ospały nie jestem.

    9. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Atoris to światowa podstawa leczenia zagrażającego zdrowiu wysokiego poziomu cholesterolu. Jeśli macie problem, nie uchylajcie się przed tym lekiem (czy jakimś jego zamiennikiem, to nie ma znaczenia, we wszystkich jak Atorvox, Atorvasterol jest atorwastatyna). Czasami wykupujemy leki, a potem boimy się ich brać i przed tym chciałem przestrzec! Skutki uboczne atorisu nie występują często i jeśli nie mamy wyjątkowego nieszczęścia to wszystko będzie dobrze.

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Skutecznosc

      0.1

      Brak skutków ubocznych

      0.1

      Oplacalnosc

      0.1

      To, że aptekarz chwali „swoje” to się nie dziwię, bo ze sprzedaży czerpie zyski. Ciekawi mnie tylko, dlaczego kardiolog zapisał mi Atoris skoro cały lipitogram mam w NORMIE! Nie dziw się, że ludzie mają wątpliwości. W dzisiejszych czasach liczą się tylko ZYSKI. Myślę, że lekarze trzymają sztamę z aptekarzami i dążą tylko do maksymalizacji sprzedaży, niezależnie od tego, czy to choremu potrzebne, czy nie.

    10. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę od lat, pewnie dzięki niemu uniknęłam miażdżycy. Zmniejsza ryzyko chorób serca.

    11. Opinia użytkownika o Atoris :

     Po przeprowadzonych badaniach cholesterol 274 jednostki, trójglicerydy 256, przepisany lek ATORIS 20. Przeczytałem ulotkę o tym leku i mnie zmroziły skutki uboczne, również wasze opinie negatywne o wynikach jego brania wpływają na mnie negatywnie, nie biorę. Doradzono mi spożywanie oleju lnianego, pestki słonecznika, dyni, siemienia lnianego znajomy to robił po miesiącu tej kuracji wysoko zbił te złe wyniki, również i ja po miesiącu się sprawdzę, jeśli będzie źle to będę szukał innego leku, lub będę skazany na ATORIS.

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Jedz codziennie ryby morskie- powodują wzrost DOBREGO cholesterolu. Jedz codziennie jabłko- zbija ZŁY cholesterol. Ogranicz żółtka jaj do 1 na tydzień – żółtka zawierają dużo złego cholesterolu. Codziennie ruch fizyczny- np. spacer 30 min. To cała tajemnica obniżania cholesterolu, a lekarze zapisują leki, które mają więcej skutków ubocznych, niż to warte. Zapisują, bo czerpią z tego ZYSKI. Lekarze i aptekarze często trzymają sztamę, i realizują chore plany sprzedażowe koncernów farmaceutycznych.

    12. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Atoris biorę już sporo czasu. Nie zaznaczam na kalendarzu, ale zacząłem tak około środka lata, czyli pewnie biorę go z pół roku. No i zmniejszył mi cholesterol całkowity ze 275 na okolice 150. Jest świetnie, bo nie odczuwam, aby dotyczyły mnie jakieś skutki uboczne. Nic nadzwyczajnego się nie dzieje, żadne bóle mięśni, zupełnie nic. Czyli wychodzi na to, że atoris działa i nic nie psuje. Za to zasługuje na trzy piąteczki.

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      6

      DZIAŁANIE UBOCZNE JEST I TO BARDZO SZYBKO PO ZAŻYCIU TEGO LEKU, BÓLE MIĘŚNI, POJAWIŁA MI SIĘ JAKAŚ BĄBLA NA KOLANIE I ŁOKCIU, A W OGÓLE PRZESTAŁEM TO BRAĆ, DALI MI JAKĄŚ KOŃSKĄ DAWKĘ ARTOIS 80.

     2. Opinia użytkownika o Atoris :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      4

      TO DLACZEGO MU ICH NIE DAŁEŚ

    13. Opinia użytkownika o Atoris :

     LEK JAK KAŻDY INNY NA JEDNO POMAGA NA DRUGI SZKODZI. ATORIS U BARDZO DUŻO PACJENTÓW POWODUJE BÓLE MIĘŚNI. DLACZEGO PRODUCENT LEKU,KTÓRY SKĄDINĄD SKUTECZNEGO NIE STARAJĄ SIĘ WYELIMINOWAĆ SKŁADNIKA POWODUJĄCE TAK JAWNE I BOLESNE DOLEGLIWOŚCI.

    14. Opinia użytkownika o Atoris :

     Ludzie nie bierzcie tego leku!!!Został mi przepisany przez lekarza na wysoki cholesterol( 300)i tak mi zaatakował mięśnie że wylądowałem w szpitalu.Ból mięśni nie pozwalał mi już na normalne funkcjonowanie. W szpitalu przeprowadzono mi szereg różnych badań i odstawiono atoris-dopiero powoli wracam do zdrowia-ale muszę brać przez jakiś czas sterydy aby mięśnie wróciły do normy.Powinni wycofać ten lek nie truć ludzi!

    15. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Ja raz poszedłem na rutynowe badanie cholesterolu, które wykazało, że mam go wyraźny nadmiar (mam do tego prawo – 58 lat, 176cm i 95kg). Zacząłem spożywać Atoris i po jakimś miesiącu poszedłem ponownie na badanie, i rzeczywiście cholesterol troszkę spadł, ale zauważyłem też efekty uboczne, a mianowicie ospałość i lekkie problemy z krążeniem (miałem zimne stopy). Oprócz Atorisu biorę jeszcze Zyx, bo mam alergię na pleśnie, więc nie wiem, którego jest to wina, czy też może tak już jest na starość.
     U mnie badania wykazały znaczny nadmiar cholesterolu we krwi, więc kupiłem Atoris. Cholesterol obniżył i nie zauważyłem specjalnie żądnych skutków ubocznych, oprócz tego, że przez cały czas miałem zimne ręce, ale po zmniejszeniu ilości cholku moje ogólne samopoczucie się poprawiło, więc uważam, że jest to cena, jaką warto zapłacić (oczywiście oprócz ceny leku).

    16. Opinia użytkownika o Atoris :

     Ja jadłam lek przez pół roku, najpierw nie wiedziałam, co mi jest, strasznie mi spuchła lewa ręka, pooszłam do lekarz I ON MI ZMIENIŁ LEK I TERAZ JEST DOBRZE

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Mnie też spuchła lewa ręka i do tego miałam skurcze w nogach. Mam zmienione leki, jest trochę lepiej.

    17. Opinia użytkownika o Atoris :

     Biorę Atoris kilka lat i cały czas jestem zmęczona ospała i nic mi się nie chce, nie wiem, czy to nie przez ten lek właśnie.

    18. Opinia użytkownika o Atoris :

     Przez 50 dni brałam lek ATORIS 20, po tym czasie przyszedł bardzo duży ból głowy, utrzymywał się przez kilka dni, po odstawieniu leku głowa nie boli. Być może odezwała się torbiel pajęczynówki – duża 11x9x6. Nie wiem, co robić?

    19. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Rzeczywiście jest dobry. Ja go brałam i mi pomógł- szybciej poprawiły mi się wyniki badań, ale przez cały czas byłam no i jestem na diecie. Wydaje mi się, że to bardzo dobry środek. Mój mąż też go brał, jemu też pomógł. Oczywiście teraz biorę znacznie mniejszą dawkę niż na początku. Polecam.

    20. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     U mnie branie atorisu skończyło się tym że miałem problemy z ruchem prawego kolana. Zakładam, ze to dość poważny skutek uboczny i warto wszystkich na niego uczulić. Początkiem problemów było uczucie palenia pod kolananami. Jesli czujecie coś podobnego a bierzecie atoris, to pewnie jest wina leku.

    21. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Zamiast cholesterol usunąć, wypłukał mazidło stawowe teraz mam duży problem z chodzeniem

    22. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Fatalny dla mnie. Bóle głowy, złe samopoczucie, bóle mięśni ud. Lekarz od pierwszego razu zalecił 20 mg (przy poziomie cholesterolu całkowitego 251, reszta w normie) na dobę.Po kilku dniach zrobiłam przerwę. Wznowię branie i sprawdzę co będzie się działo z moim organizmem.

    23. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Przy całkowitym Cholesterolu na poziomie 300 został mi przepisany Atoris 10mmg (1xdz)
     biorę od 5lat i żadnych skutków ubocznych nie stwierdziłem
     poziom colesterolu mam na poziomie 145, HDL 48, LDL 82 trójglicerydy 73
     teraz biorę go w układzie tygodniowym 1,1,0,1,1,0,1

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      To ja zrobiłam, tak dobre wyniki, jak ty – bez Atorisu – samą dietą.

    24. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Atoris jest lekiem, który pomógł obniżyć cholesterol wg badań krwi Jednak ją nie mogę dużo powiedzieć o nim Wg mnie ma kilka wad Czułem się ospały.

    25. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Znacznie obniżył mi cholesterol i pomógł wrócić do stanu wcześniejszego;) Atoris łatwo sie stosuje i z przyjemnością, gdyż widać efekty :) Polepsza sie samopoczucie:) Lek jest skuteczny, jednak warto go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza a nie częściej.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.