Allevo

4,6 [8]

Tagi:

Allevo to nie do końca lek ani suplement diety. Allevo to cała linia produktów wspomagających odchudzanie. Ideą stopniowego procesu odchudzania jest połączenie produktów z linii producenta z ćwiczeniami i wyrzeczeniami osoby poddającej się tej kuracji. Producent dzieli proces chudnięcia na 3 etapy w których po kolei i sukcesywnie normalne produkty spożywcze zastępowane są produktami firmy. Ma to wspomagać zubożenie pożywienia w środku odżywcze (te które powodują wzrost masy).

Etap pierwszy-> to powolne zmniejszanie wykorzystania tradycyjnych posiłków produktami Allevo. Przyzwyczajanie się do smaku i cech produktów

Etap drugi-> to wyprowadzanie i eliminacja produktów normalnych na produkty rekomendowane

Etap trzeci -> utrzymanie wagi czyli kolejne posiłki zachowują formę spożywania produktów Allevo.

 

Takie trzy etapy wskazują iż jest to pomysł na dietę z wykorzystaniem przygotowanych produktów. Wymagane jest jednak od użytkowników dużo zapału i chęci uczestniczenia w programie.

Najnowsza opinia o Allevo:

„Ja zrobiłem tydzień allevo, tydzień mieszania allevo z tradycyjnymi małokalorycznymi posiłkami i tak przez 3 tygodnie straciłem 16kg teraz jeszcze 3 tygodnie i mam zamiar stracić jeszcze 16 kg a potem przechodzę do stabilizacji…” [czytaj więcej poniżej]

Allevo otrzymał ocenę średnią: 4,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

Allevo jest stosowany w wypadku: Na odchudzanie,


Pytania o Allevo na forum:

  Minilinia czy Allevo, które lepsze z reklamy?

Masz pytania dotyczące leku Allevo?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Allevo:

Allevo cena:

Lek Allevo nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Allevo ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Allevo?

Oto lista aptek i sklepów z Allevo:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Allevo
 1. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja zrobiłem tydzień allevo, tydzień mieszania allevo z tradycyjnymi małokalorycznymi posiłkami i tak przez 3 tygodnie straciłem 16kg teraz jeszcze 3 tygodnie i mam zamiar stracić jeszcze 16 kg a potem przechodzę do stabilizacji

  adds_comments_list
 2. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Naczytałam się pozytywnych opinii o Allevo i też postanowiłam spróbować. Nie bardzo wierzyłam w takie efekty, jednak okazuje sie, że działa super. W pierwszej fazie wytrwałam 10 dni i zgubiłam 7 kg tłuszczu. Waga się ustabilizowała a ja jestem szczęśliwa. Allevo działa, odchudza i uczy zdrowego odżywiania.

  adds_comments_list
 3. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jest tyle dobrych opinii, że nie ma już, co dopisać. Odchudza, uczy zdrowego odzywania, oczyszcza, smakuje dobrze i poprawia przemianę. A to, że można jeść batony w czekoladzie jest cudne.

  adds_comments_list
 4. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja też muszę dodać swoją opinię. Allevo skutecznie odchudza, bez głodu i bez wysiłku, reguluje przemianę materii. Straciłam na tej diecie 4 kilogramy w 8 dni i jestem szczęśliwa.

  adds_comments_list
 5. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  U mnie faza startowa trwała 10 dni, udało mi się stracić 6 kg, to super wynik. Po tym czasie przeszłam na dietę mieszaną i waga się ustabilizowała. Jestem bardzo zadowolona z działania i efektów diety, koktajle i zupy smaczne i pożywne, niskokaloryczne, a jednak podczas diety miałam bardzo dużo energii. Dieta skuteczna nawet na najbardziej oporne organizmy.

  adds_comments_list
 6. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dieta Allevo nie jest na pewno lekiem, jest bardzo mądrze przemyślana, i dostarcza wyjątkowo dobrze zbilansowane posiłki w saszetkach do szybkiego przygotowania. Koktajle i zupy są zdrowe i wyprodukowane na bazie suszonych owoców i warzyw więc nie ma tam chemii. Dieta jest łatwa i skuteczna, dzieki smacznym i różnorodnym posiłkom. Dieta uczy też zdrowego stylu odżywiania, czyli 5 posilkow dziennie w małych ilościach. Podczas tej diety czułam sie bardzo dobrze i miałam dużo energii, a przy tym straciłam kilka kilogramów.

  adds_comments_list
 7. Allevo #

  Witam , jestem obecnie w 10 dniu picia tylko produktów Allevo i jest ok , jak zaczynałem miałem 102 kg teraz jest już 92 i idzie cały czas do dołu , odezwę sie jak będzie 75 taka wagę chce uzyskać

  adds_comments_list
 8. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przekonały mnie reklamy. Niestety nie mogę stwierdzić iż jest to super sprawa. Biorę to już 2 tydzień ale te całe shake i inne cuda są dla mnie do bani. Smakuje to wszystko tak samo. Nie ma różnicy w smaku i już po woli tracę chęci do kontynuowania.

  adds_comments_list
 9. Allevo #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dieta z założenia jest ok. Nie wiem jednak czy wystarczy mi samozaparcia by dotrzymać do końca. oprócz zaparcia zastanawiam się nad końcową ceną całego procesu. te wszystkie jedzonka Allevo to trochę sporo mnie kosztują. Jak popatrzy się na tydzień ile kasy na to idzie to trochę wątpię czy dam rade… Na razie skutków ubocznych nie zauważyłam.

  adds_comments_list


Znasz Allevo? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.