Alli

2,6 [10]Alli to lek przygotowany dla osób z nadwagą. Jego sposób działania to blokowanie wchłanianie części tłuszczu z przewodu pokarmowego. Co za tym idzie, nie wszystek spożyty przez nas z posiłkami tłuszcz zasili organizm i mniejsza szansa jest, że przyłoży się on do zwiększenia naszej wagi. Dodatkowo, sprzedawcy alli, poza stosowaniem środka, zalecają dietę niskotłuszczową, która może jeszcze poprawić efekty uzyskane dzięki stosowaniu tytułowego Alli. Stosowanie takiej diety ograniczy również możliwość pojawienia się takich skutków ubocznych, jak nudności i biegunki. Produkt sprzedawany jest bez recepty.

Najnowsza opinia o Alli:

„Jeśli przestrzega się zaleceń ,to u mnie nie było żadnych skutków ubocznych .Brałam 2 tabletki w ciągu dnia i schudłam po miesiącu 4 kg ,po kolejnym 4 ,opakowanie 64 tabletki starczyło mi na całą terapię .Cholesterol wrócił do normy ….” [czytaj więcej poniżej]

Alli otrzymał ocenę średnią: 2,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

Alli jest stosowany w wypadku: Na odchudzanie,


Informacje z ulotki Alli:

Sprawdź jak działa Alli na podstawie ulotki leku:

Alli skutki uboczne Alli przedawkowanie Alli przedawkowanie
Alli w ciąży Alli w ciąży Alli karmienie piersią Alli a karmienie piersią
Alli dawkowanie Alli dawkowanie Alli przeciwskazania Alli przeciwskazania


Pytania o Alli na forum:

  jaki lek najlepszy na odchudzanie dla kobiet?

  Suplement diety czy lek na odchudzanie dla kobiet??

  Limitizer, czy ten proszek zmienia smak jedzenia?

Masz pytania dotyczące leku Alli?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Alli cena:

Lek Alli nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Alli ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Alli?

Oto lista aptek i sklepów z Alli:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Alli
 1. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jeśli przestrzega się zaleceń ,to u mnie nie było żadnych skutków ubocznych .Brałam 2 tabletki w ciągu dnia i schudłam po miesiącu 4 kg ,po kolejnym 4 ,opakowanie 64 tabletki starczyło mi na całą terapię .Cholesterol wrócił do normy .

  adds_comments_list
 2. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek krótko mówiąc jest do luftu. Ograniczanie wchłaniania tłuszczu polega tylko i wyłącznie na tym, że spożyty jego nadmiar ‚umila’ nam życie podczas puszczania gazów i wydalania. Dlatego też producenci polecają dietę pozbawioną tłuszczu. Reasumując, płacimy za coś, co nam nie pomaga. Ten sam efekt można osiągnąć odrobiną silnej woli. Gorąco nie polecam!

  adds_comments_list
 3. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  No cóż nie wiem od czego zacząć … jakiś rok temu jadłam sobie alli i by ok :D ale teraz znów sobie zaczęłam brać bo stwierdziłam że znów dam mu szansę + większy trening siłow i prosze nie dopisywać mi tu komentarzy że coś tam !! ważę 80 kilo i chcę schudnąć i już ale wracając do alli hmm dziś pojawił się duuuży problem z tyłka wycieka mi tłuszcz !!! serio serio nawet nie muszę nic robić on sobie cieknie i cieknie … dobrze że jestem babą więc mogę swadzić sobie podpaskę ale to i tak mega dziwnie kurcze w co ja się wpakowałam ???

  adds_comments_list
 4. Alli #

  Kolejny bezzskuteczny wymysl spoleczenstwa. Kasy wydalam w brud, efektow zero!! Trzeba duzo samozaparcia zeby zrzucic kilka kg.

  adds_comments_list
 5. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek Alii brałem przez pół roku od lipca 2011 aż po styczeń 2012. Przy normalnym polskim jedzeniu biegunki tłuszczowe były tak straszne, że ciekł ze mnie tłuszcz. Trzeba bardzo uważać, bo ryzyko biegunki w pracy, albo w jakimś publicznym miejscu jest duże. Po ponad roku od tego czasu, zauważam, że w moim stolcu (sorry za szczerość) nadal są ślady tłuszczu. Mogłem sobie rozregulować gospodarkę tłuszczową mojego organizmu. Do tego skorelowane z częstymi i rzadkimi stolcami są bolesne hemoroidy. Alii to była dla mnie męka.
  Efekt był. Miałem prawie 115 kg w lipcu 2011, po pół roku zażywania Alii doszedłem do 104 kg. Byłam bardzo zadowolony, ale znów ważę prawie 110 kg. Alii polecam osobom naprawdę otyłym, a nie tym, którzy wydają się przejmować nadwagą.
  Bardzo chciałbym schudnąć, mam z powodu nadwagi kompleksy. Ale nie lubię ćwiczeń fizycznych i katowania się na siłowni. Wybrałem drogę na skróty i nie wyszedłem na tym dobrze.

  adds_comments_list
 6. Alli #

  Nie uważam leków na odchudzanie czy wchłanianie tkanki tłuszczowej, czy jak to się nazywa. Dla chcących zrzucić kilka zbędnych kg polecam rower, spacer, siłownię, basen. Kiedyś brałam jakieś czeskie tabletki, owszem, one trochę mi pomogły, ale generalnie jestem zwolenniczką sportu.

  adds_comments_list
 7. Alli #

  grozne stany lękowe,paranoje,potem niedoczynność tarczycy,w rezultacie ciężka depresja leczona przez kolejny rok

  adds_comments_list
 8. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rozwolnienie to może być problem, ale bardzo prosto go zlikwidować. Wystarczy jeść znacznie mniej tłuszczów, a więcej węglowodanów. Ja tak robię i waga powoli mi schodzi. Główny minus alli jest taki, że jego cena jest zbyt wysoka i nie potrafię jeszcze powiedzieć czy alli nie spowoduje efektu jojo.

  adds_comments_list
 9. Alli #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie miałam możliwości przetestować działania Alli, bo musiałam go już po pierwszym dniu odstawić Powód: Po wzięciu tabletki dostałam rozwolnienie i pół dnia spędziłam w ubikacji. Nie chce ryzykować kolejny raz.

  adds_comments_list


Znasz Alli? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.