Stimea

4,5 [2]Stimea jest produktem dla kobiet wpływającym, według producenta na wzrost libido oraz pomagającym w odczuwaniu satysfakcji seksualnej. Stimea dostępna jest w dwóch wariantach: Stimea ( 1 tabletka dziennie) oraz Stimea Intense ( 30 min przed stosunkiem). Suplement Simea zawiera L-argininy, wyciąg z Avena sativa, z korzenia żeń-szeń oraz L-tyrozyny. Uważam że najistotniejszym elementem składu jest właśnie l-tyrozyna.
Simea Intense większą dawkę L- argininy, wyciąg z kłącza imbiru, kory cynamonowej, kofeinę oraz ekstrakt z pieprzu kajeńskiego. Wszystkie te składniki mają właściwości stymulujące, wspomagające ukrwienie oraz ogólne funkcjonowanie narządów płciowych. Suplement ten nie może być stosowany przy chorobach tarczycy.

Najnowsza opinia o Stimea:

„Stimea jest genialna, nie tylko mam ochotę na seks, ja po prostu nie mogę się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))…” [czytaj więcej poniżej]

Stimea otrzymał ocenę średnią: 4,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

Stimea jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Pytania o Stimea na forum:

  brak tarczycy a zażywanie preparatu Stimea

Masz pytania dotyczące leku Stimea?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Stimea:

Stimea cena:

Lek Stimea nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Stimea ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Stimea?

Oto lista aptek i sklepów z Stimea:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Stimea
 1. Stimea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Stimea jest genialna, nie tylko mam ochotę na seks, ja po prostu nie mogę się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))

  adds_comments_list
 2. Stimea #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Trudno mi mówić o skuteczności tabletek Stimea, bo łykam go dopiero tydzień. Lubię seks, ale po prostu nie lubię się za to brać i szybko się rozpraszam, bo nie potrafię się skupić na Tym. Mam dużo obowiązków w pracy, które przynoszę do domu. Po całym dniu wolę iść po prostu spać a nie bawić się z mężem. Pierwsze opakowanie dostałam właśnie od niego:) I chyba jest mała różnica, bo biorę dwie tabletki dziennie i nie jestem już tak zmęczona;) Próbuję dalej, zobaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam i apeluje do Panów- nie bądźcie tacy niecierpliwi i nie bierzcie wszystkiego tak do siebie:)

  adds_comments_list


Znasz Stimea? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.