Climea


Climea jest preparatem dla kobiet w okresie menopauzy. Najważniejszym jej składnikiem są izoflawony. Nie zostało to udowodnione, ale wiele osób uważa, że te środki, udające żeńskie hormony, są w stanie zabezpieczyć kobietę przed problematycznymi skutkami menopauzy. Przykładem mogą być uderzenia gorąca i zmienność nastroju. Z pewnością izoflawony wykazują znaczny wpływ na organizmy żywe, potrzebne jednak są dalsze badania opisujące ten wpływ na ludzi. Kolejnym składnikiem jest wapń. Prawdopodobnie twórcy suplementu Climea dodali do niego wapń, gdyż kobiety po menopauzie stają się głównym celem osteoporozy. Tytułowy preparat ma w swoim składzie także witaminę E.
Napisz swoją opinię o Climea


Cena Climea
Ulotka Climea
Zamienniki Climea
Forum Climea
Najnowsza opinia o Climea
Zastosowanie i składniki Climea
Gdzie można kupić Climea?

Opinie o Climea (56)

Climea, ocena średnia

6.3333333333333

Skutecznosc

62/10

  Brak skutków ubocznych

  67/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Climea :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Lek używam od 10 miesięcy rano i wieczorem, po dwie tabletki- tylko takie stosowanie na mnie działa. Czuję się bardzo dobrze.
     Nie wiem, co będzie dalej, ale na dzień dzisiejszy nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Jestem w dobrej formie i mam cichą nadzieję, że tak zostanie, a było już okropnie. Oblewają mnie zimne poty na samą myśl, że lek może przestać działać.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.