Gripex


Gripex to lek popularnie stosowany i niezwykle łatwo dostępny na leczenie problemów Grypowych i grypopodobnych, przeziębień, kataru itp. Stosuje się go przede wszystkim do zmniejszenia gorączki oraz pozbycia się bólu głowy, gardła i ogólnego złego samopoczucia podczas przeziębienia. Jest on w postaci tabletek do połykania z różnymi proporcjami środków w składzie.

Wyróznia się

 • Gripex,
 • Gripex Max
 • Gripex na noc

Napisz swoją opinię o Gripex


Cena Gripex
Skutki uboczne Gripex
Dawkowanie Gripex
Ulotka Gripex
Forum Gripex
Najnowsza opinia o Gripex
Zastosowanie i składniki Gripex
Gdzie można kupić Gripex?

Opinie o Gripex (30)

Gripex, ocena średnia

6.1666666666667

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   59/10
    1. Opinia użytkownika o Gripex :

     Gripex Max zawsze brałem przy przeziębieniach i grypie i było wszystko ok. Ostatnio jak wziąłem 1 tabletkę po 30 min ciśnienie skoczyło mi do 190/120, a tętno do 112! Dostałem drgawek nie mogłem się ruszyć, temperatura spadła mi do 35,7 kresek. Całą noc się tak męczyłem. Ciśnienie mam do tej pory podwyższone, pomimo brania leków. Zalecam dużą ostrożność przy braniu leku, bo można się przekręcić!!!

     1. Opinia użytkownika o Gripex :

      Mnie też strasznie skoczyło ciśnienie. Wcześniej było wszystko dobrze, brałem a bóle przechodziły. Po ostatnim razie przeżyłem koszmar. Nigdy więcej nie wezmę gripexu.

    2. Opinia użytkownika o Gripex :

     Szkoda zdrowia na to świństwo.

    3. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Większego g…a a nie brałem nigdy
     koszt leków na ktore musiałem kupićwraz z wizytą u lekarza 380 zł
     nie polecam i będę przestrzegał o kupowaniu innych tego g..a

    4. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     W zasadzie złoty standard przy jesiennych chorobach. Jeden z niewielu leków, przy których reklamy bardzo mocno nie odbiegają od rzeczywistości.

    5. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     U mnie gripex, o ile brany jest nie dzień w dzień, podczas całej grypy pomaga. Jak będę brał go codziennie to jego skuteczność trochę spadnie. Nic nadzwyczajnego, wiadomo, jest tam jakaś tolerancja. Wtedy opcje są dwie, albo zadowolić się niepełnymi efektami, albo zwiększyć dawkę. I ja tu mam problem, bo gdy wezmę dwie pastylki, to po kilku godzinach występuje u mnie taki dziwny, właściwie nawet przyjemny efekt. Jak wstaję z pozycji leżącej to przez chwilę nie ogarniam świata wokół. Przeżywam takie kilkusekundowe omdlenie. Jakby krew nie zdążała dopłynąć do mózgu. Nie jest to groźne, zależy, co kto lubi, dla mnie jest raczej ciekawym przeżyciem.

    6. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Przydatny lek na sezon jesienno zimowy. Dotychczas obydwoje, tzn. ja z mężem sięgaliśmy po niego przy początkach kataru, lub jako wzmocnienie antybiotyku przy poważniejszych stanach, ale mąż musiał zrezygnować z brania gripexu, bo ze względu na inne problemy rozpoczął terapię fluoksetyną. Chciałam właśnie moim komentarzem przestrzec innych. Gripex to silny lek, wieloskładnikowy i jeżeli bierzecie, też inne preparaty na cokolwiek innego to dobrze jest sprawdzić, czy nie będą pojawiać się żadne interakcje. Porozmawiajcie ze swoim lekarzem, eksperymenty niewskazane :-)

    7. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Biorę Gripex Control od 2 dni, wczoraj wzięłam koło północy i do 3 nad ranem nie umiałam zasąnć. Uderzenia gorąca i pobudzenie + suchość w gardle. Nie polecam.

     1. Jeśli chciałaby Pani zgłosić działanie niepożądane związane z zastosowaniem preparatu Gripex prosimy o kontakt na adres mailowy PV@usp.pl. Warto również pamiętać o prawidłowym dawkowaniu. Osoby powyżej 12 roku życia powinny stosować 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę.

    8. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Działa bardzo dobrze. po prostu stawia na nogi, muszę być w pracy – nie ma rady bym brał przy każdej mikro chorobie zwolnienie. Jak jest gorzej niż źle to po prostu bierzecie 2 gripeksy i jest lepiej.

    9. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Gripex ostatnio zażyłem gdy przy tych dużych temperaturach złapałem przeziębienie. Skoki temperatury pomiędzy biurem klimatyzowanym a gorącem mi jednak nie służą. Kupiłem Gripex zachęcony przez farmaceute w najbliższej aptece. I co mogę powiedzieć- zażyłem i nic. Wziąłem kolejną i jeszcze jedną tabletkę. w nocy dostałe ogromne poty, szybkie bicie serca i niesamowite trzęsienie rąk… Coś dziwnego. Nie pierwszy raz brałem Gripex ale takich skutków ubocznych nie miałem. Chyba obecnie gripex zmienił skład? Nie wiem ale mam obecnie obawy przed wzięciem kolejne dawki

     1. Wrażliwość na działanie leku ma charakter indywidualny: jest różna u różnych ludzi. Zawsze należy liczyć się z ryzykiem niepowodzenia terapii oraz wystąpienia działań niepożądanych. Jeśli chciałby Pan zgłosić działanie niepożądane związane z zastosowaniem preparatu Gripex prosimy o kontakt na adres mailowy PV@usp.pl. Warto również pamiętać o prawidłowym dawkowaniu. Osoby powyżej 12 roku życia powinny stosować 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę.

    10. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     W ostatni weekend miałam sporą infekcję. Zwykły Apap Extra bez problemu zbijał gorączkę. W poniedziałek natomiast wzięłam Gripex (w saszetce) – co za koszmar! Niemal momentalnie uderzenie gorąca, silne poty, powiększone źrenice, a po chwili to już tylko strasznie wymiotowałam. Mój lekarz rodzinny bardzo się zdziwił, że wzięłam ten syf.Pierwszy i ostatni raz. NIE POLECAM!!!

     1. Żaden lek nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa, podobnie jak nie daje 100% gwarancji skuteczności. Wrażliwość na działanie leku oraz podatność na działania niepożądane ma charakter indywidualny: jest różna u różnych ludzi. Zawsze należy liczyć się z ryzykiem niepowodzenia terapii oraz wystąpienia działań niepożądanych. Jeśli chciałaby Pani zgłosić działanie niepożądane związane z zastosowaniem preparatu Gripex, prosimy o kontakt na adres mailowy PV@usp.pl

    11. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Lek bardzo dobry. Gdy tylko czuje, ze nadchodzi grypa od razu go biorę i już po pierwszej tabletce jest lepiej. Jeśli chodzi o skutki uboczne to ja straciłam przytomność, moja mama nie mogła spać, a mojej koleżance robilo sie ciemno przed oczami.

    12. Opinia użytkownika o Gripex :

     po zażyciu leku miałam skutki neurologiczne:( nie polecam.

    13. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     często stosowałam gripex i zawsze mi pomagał. tylko niestety niemiałam pojęcia, że nie wolno stosować przy nim skorbolamidu, a potem przez kilka godzin miałm skoki ciśnienia, które mi było ciężko zbić

    14. Opinia użytkownika o Gripex :

     Po zażyciu gripexu wystąpiły u mnie przykre skutki uboczne – najpierw ostre zaczerwienienie dłoni, po jakimś czasie skóra zaczęła się łuszczyć. Sytuacja powtórzyła się 2 razy po zażyciu gripexu i 1 raz po zażyciu grypoleku.

     1. Opinia użytkownika o Gripex :

      Skutecznosc

      6

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      6

      Witam! Ja również mam problem po gripexie. Najpierw wystąpiły na dłoniach bardzo bolesne, czerwone chrostki, a następnie skóra zaczęła schodzić płatami. Męczę się z tym już ponad dwa tygodnie :/

    15. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Gripex jest skuteczny we wczesnym stadium choróbska, potem już tylko mocniejsze rzeczy. Jak poprzednicy-nie polecam mieszać z alkoholem, mieszanka zabójcza. Co do skutków ubocznych, przed snem czułam się okropnie, ale następnego dnia wszystko mijało. Pomimo zróżnicowanych opinii na jego temat, mogę go polecić.

    16. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Według mnie to jest bardzo dobry lek. Przez parę dni chorowałam wszystko mnie bolało wypiłam fervex żeby zbić trochę gorączkę, ale pomogło na bardzo krótko, brałam też polopiryne na noc, ale nic nie pomogła a nawet gorzej sie po niej czułam dopiero jak temperatura skoczyła mi do 39.5 znalazłam w domu gripex i po paru godzinach temperatura spadła do 37.5. A skutków ubocznych nie miałam żadnych a wręcz przeciwnie czułam sie bardzo dobrze.

    17. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Szczerze mówiąc nie jestem specjalnie zadowolona z tego leku. Nie występowały u mnie żadne skutki uboczne, ale za to skuteczność oceniam max na 3.

    18. Opinia użytkownika o Gripex :

     Mi po dłuższym braniu spuchł język

    19. Opinia użytkownika o Gripex :

     D#pa, nie lek. Nie pomaga nic, a nic. Jedno wielkie oszustwo.

    20. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Po zażyciu 5 tabletek objawy grypy ustępują, ale wszystkie skutki uboczne wyjątkowo mi dokuczają. Brak smaku, skoki ciśnienia, zawroty głowy, nudności, zaburzenia neurologiczne ;-(

    21. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Ja zawsze mam Gripex gotowy do użycia w domu. Jak przychodzą zimne dni to czasem zabieram go ze sobą do torebki. Gripex to lek na prawdę na grypę i jej początki. Nigdy nie używałam niczego innego

    22. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Ja zawsze używam Gripiexa przy pierwszych objawach. Działa zawsze. Nie polecam picia Alkoholu i Gripexa. Prawie nie wylądowałem w szpitalu jak po wzięciu 2 sztuk wypiłem kieliszka, dosłownie 1. Ciśnienie skoczyło bardzo, dostałem gorączkę i już nie było tak fajnie…… Ogólnie polecam, ale bez alkoholu!!

    23. Opinia użytkownika o Gripex :

     JA PO ZAŻYCIU 3 TABLETEK GRIPEX MAX W ODSTĘPACH 8 GODZINNYCH, CAŁKOWICIE STRACIŁAM WĘCH I SMAK. W PONIEDZIALEK IDĘ DO LEKARZA, ALE BOJĘ SIĘ, ŻE TEN STAN SIĘ UTRZYMA, A TRWA JUŻ OD 4 DNI.

    24. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     W aptece polecili mi Gripex Max. Już po całym dniu (3X) poczułem różnicę. Lek pomaga zmniejszyć objawy – u mnie gorączkę, osłabienie, i katar ale również leczy. 3 dni wystarczyły do wyleczenia.

    25. Opinia użytkownika o Gripex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Ja ostatnio brałam 3x dziennie po 2 tabletki na przeziębienie. Kuracja 3 dniowa postawiła mnie na nogi. Wszystko zaczeło sie w piatek w pracy a w poniedizałek byłam już normala. Lek bez recepty. Dla mnie skuteczny

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.