Encorton


Zakres wskazań preparatu jest bardzo szeroki, stosuje się go między innymi w następujących dolegliwościach: zaburzenia endokrynologiczne (zapalenie gruczołu tarczowego); choroby reumatyczne:łuszczycowe zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, początkowy okres choroby reumatycznej, ostre zapalenie kaletki maziowej, ostre nieswoiste zapalenie kaletki maziowej, ostre dnawe zapalenie stawów; kolagenozy – toczeń układowy, reumatoidalne zapalenie stawów; choroby skóry – pęcherzyce, ciężki rumień wielopostaciowy, złuszczające zapalenie skóry, ciężka łuszczyca; choroby alergiczne – postaci ciężkie: astma, kontaktowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, choroba posurowicza, reakcje nadwrażliwości na leki; ostre i przewlekłe alergiczne i zapalne procesy ci ężkiego stopnia dotyczące gałki ocznej; przewlekłe choroby przewodu pokarmowego – choroba Leśniowskiego i Crohna, autoimmunologiczne zapalenie wątroby, choroby układu oddechowego – zaostrzenia przewlekłego zapalenia oskrzeli, zachłystowe zapalenie płuc, gruźlica; choroby hematologiczne – niedokrwistość, małopłytkowość; choroby nowotworowe.
Napisz swoją opinię o Encorton


Cena Encorton
Skutki uboczne Encorton
Dawkowanie Encorton
Zamienniki Encorton
Forum Encorton
Najnowsza opinia o Encorton
Zastosowanie i składniki Encorton
Gdzie można kupić Encorton?

Opinie o Encorton (28)

Encorton, ocena średnia

5.9

Skutecznosc

69/10

  Brak skutków ubocznych

  47/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Encorton :

     Skutecznosc

     1.5

     Oplacalnosc

     0.8

     Od trochę ponad roku choruje na Wrzodzejące Zapalenie Jelita Grubego. Niestety po każdym wyjściu ze szpitala dostaje encorton i nie widzę po nim szczególnej poprawy. Co najwyżej bywam nerwowa, okropnie tyje (do 7kg w pierwszym miesiącu), mam rozstępy, moja twarz jest okrągła, jak pączek, mam mocny trądzik, (wbrew innych opinii ) okropnie wypadają mi włosy, prawie za każdym razem, paznokcie są w opłakanym stanie- przezroczyste, prawie nie rosną i się rozdwajają, a skóra wydaje się być cienka i sucha. Nawet najmniejszy siniak potrafi utrzymywać się w moim przypadku przez miesiąc. Najgorsze jest właśnie schudnięcie, kiedy bez przerwy czuje się głód i przez 2-3 miesiące ciężko poznać swoją okrągłą twarz w lustrze. Według mnie, jeśli ktoś się zastanawia nad encortonem, to powinien wybrać jakiś zamiennik. Dodam, że mając 16 lat po wyjściu ze szpitala, dostaje dawkę 40 mg na dobę. Pozdrawiam.

    2. Opinia użytkownika o Encorton :

     Skutecznosc

     4.1

     Brak skutków ubocznych

     0.9

     Witam! Biorę encorton od miesiąca tylko pół tabletki czyli 10 mg. Najgorsze były początki ponieważ meczyly mnie okropne bóle głowy. Co dziwne nie miałam apetytu, w ogóle nie mogłam patrzeć na jedzenie, musialam się zmuszac żeby cokolwiek zjeść. Teraz chyba już wszystko wraca do normy, ake zrobiłam się strasznie nerwowa

    3. Opinia użytkownika o Encorton :

     Witam, jakie dawki stosować na niedoczynność nadnerczy. Lekarz kazał dawkę 40 mg/dobę, nie za duża? Pozdrawiam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.