Xanax

3,5 [61]

Tagi: , , , ,

Xanax to bardzo znany lek uspokajający. Jest lekiem skutecznym, oraz szybko działającym. W dawkach stosowanych do walki z napadami paniki, lub nerwicą nie wzmaga silnie senności. W Polsce, ze względu na obawy lekarzy stosowany jest prawie wyłącznie do krótkookresowego leczenia silnych nerwic.

Uznaje się, że tego leku nie powinno się jednorazowo używać dłużej niż 2 tygodnie. Ostrożność lekarzy jest uzasadniona, ponieważ nawet w dawkach medycznych (a nie rekreacyjnych), lek może przy długotrwałym stosowaniu wywołać u niektórych osób, zmiany w mózgu. Powodować może również uzależnienie. Niestety rozwija się ono bardzo szybko, np. już po miesiącu stosowania leku.

Lek może u państwa wywołać również inne skutki uboczne. Pojawić się mogą skrajne zaburzenia nastroju, od depresji, po hyperaktywność. Niestety znane są przypadki, kiedy xanax wywołał myślenie o samobójstwie. Pacjenci stosujący lek skarżą się czasami również na nadmierną potliwość, suchość w ustach, oraz uczucie zapchanego nosa.

Najnowsza opinia o Xanax:

„ile kosztuje xanax?…” [czytaj więcej poniżej]

Xanax otrzymał ocenę średnią: 3,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 82 opinii

Xanax jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Xanax to: Alprazolamum ,

Xanax cena:

Lek Xanax nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Xanax ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Xanax?

Oto lista aptek i sklepów z Xanax:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Xanax
 1. Xanax #

  ile kosztuje xanax?

 2. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  gdyby był zamiennik, lub inna nazwa byłoby super

 3. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wziąłem własnie xanax i zacząłem czytać wasze opinie, a tu nagle załapał mnie przymuł, ale najlepsze jest to, że to co mnie gnębiło straszyło i denerwowało przez cały dzień nagle zniknęło, cała złość mi przeszła. ja biorę to od czasu do czasu, jak mam jakieś problemy, mój ojciec idiota bierze pół tabletki przed snem, a teraz ma problemy z pamięcią, nie wie czasem, co zrobił, kiedyś by chałupę z dymem puścił, innym razem zalał cały dom, idiota 2 lata bez przerwy bierze xanax…

 4. Xanax #

  Jestem uzależniona od XANAXU od 4 lat. Kiedyś brałam kosmiczne, śmiertelne dawki, które upośledziły mi pamięć i przysfajalność informacji. W tamtym czasie chodziłam na studia, które ostatecznie rzuciłam, bo nic mi nie wchodziło do głowy, moja pamięć była strasznie zubożona. Oprócz tego w jakimś sensie XANAX mnie wypalił, nie miałam uczuć, emocji przez parę dobrych lat…
  Niestety, ciężko jest się oprzeć wspaniałemu urokowi xanaxu, jednak długofalowe przyjmowanie owego specyfiku niesie za sobą opłakane skutki… Kiedyś się nad tym nie zastanawiałam, teraz 100 razy myślę zanim przyjmę małe(1mg) ilości.
  Nie polecam tego leku osobom, które mają problemy z garbieniem się-xanax działa zwiotczająco na mięśnie szkieletowe, przez co po dłuższym zażywaniu pojawi się zmieniona postawa ciała na przygarbioną.
  XANAX jest wyjątkowo silnym o działaniu uzależniającym, z tym, że sprzedawanym w aptece. Nie ma się co oszukiwać

 5. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie pomógł wyjść z niesamowitych lekowych jazd. Każdy reaguje inaczej na lek, wiec proszę nie traktować mojej opinii jako zachęcającej. Miałam ataki paniki na ulicy, bałam się sama zostać w domu, wyjść z domu, bałam się także wziąć nowy lek na leki! Biorę prawie rok. Duże dawki 1 mg, 2 mg. Powoli schodzę z nich i jest dobrze. Ale nawet jeśli się uzależniłam to wole to i normalne zycie, wybranie się w podroż (co przedtem było niemożliwe) niż siedzenie, rozdygotana w domu i – nieuzależniona od xanaxu czy jakiegokolwiek innego leku. filozofia mniejszego zła.

 6. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam… Xanax działa szybko, ale stosowanie wymaga odrobiny rozsądku, przy codziennym zażywaniu szybko wzrasta tolerancja na lek i po chwili wcześniejsza dawka okazuje się za mała, natomiast skutki uboczne dotkliwe, więc radziłbym robienie pauz miedzy kolejnymi dawkami i nie brać go codziennie, tylko adekwatnie do sytuacji, raz na kilka dni… pozdrawiam.

 7. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Xanax, oraz wszystkie leki zawierające substancję czynną alprazolam jest lekiem, a nie używką dla celów rozrywkowych. Jest lekiem bardzo skutecznym w zespołach nerwicowo – depresyjnych, mądrze stosowany w odpowiednich dawkach nie powinien wywołać uzależnienia i pozwala wielu ludziom normalnie funkcjonować, bez zwiększania dawki. Ktoś, kto cierpiał na prawdziwe stany lękowe nigdy nie powie, że każdy lęk mija bez leczenia. Jeśli chodzi o uzależnienie, to według mnie o wiele groźniejsze są regały z wódką i piwem stojącymi na wyciągnięcie ręki w każdym sklepiku osiedlowym.

 8. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dostałam xanax w nawrocie depresji jako środek doraźny, wspomagający terapię antydepresantami, bo pierwsze tygodnie są ciężkie. Biorę go tylko w razie konieczności przy nawrotach złych myśli bądź w silnym stresie, raz na kilka dni. Pomaga, już po godzinie czuję poprawę. A że xanax to nie dropsy, tylko silny uzależniacz, proponuję rozsądne dawkowanie wg wskazań lekarza. Pozdrawiam Was i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 9. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ja biorę tylko w ekstremalnych przypadkach, często po wekendzie, jak przecholuję z alkoholem, super uspakaja

  • Xanax #

   ja też po weekendzie alkoholowym -uspokaja

 10. Xanax #

  znam ten lek brałam go na nerwice przy dusznosciach i bólu w klatce a gdy już nie pomagał lekarka przepisał mi zomiren coś lepszego polecam nerwicowca z bólami w klatce nerwobolami dusznościami i uczucia jabłka w gardle ale tewz doraźnie bo potem te leki wcale nie pomagaja pozdrawiam was


Znasz Xanax? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.