Xanax

3,4 [43]

Tagi: , , , ,

Xanax to bardzo znany lek uspokajający. Jest lekiem skutecznym, oraz szybko działającym. W dawkach stosowanych do walki z napadami paniki, lub nerwicą nie wzmaga silnie senności. W Polsce, ze względu na obawy lekarzy stosowany jest prawie wyłącznie do krótkookresowego leczenia silnych nerwic.

Uznaje się, że tego leku nie powinno się jednorazowo używać dłużej niż 2 tygodnie. Ostrożność lekarzy jest uzasadniona, ponieważ nawet w dawkach medycznych (a nie rekreacyjnych), lek może przy długotrwałym stosowaniu wywołać u niektórych osób, zmiany w mózgu. Powodować może również uzależnienie. Niestety rozwija się ono bardzo szybko, np. już po miesiącu stosowania leku.

Lek może u państwa wywołać również inne skutki uboczne. Pojawić się mogą skrajne zaburzenia nastroju, od depresji, po hyperaktywność. Niestety znane są przypadki, kiedy xanax wywołał myślenie o samobójstwie. Pacjenci stosujący lek skarżą się czasami również na nadmierną potliwość, suchość w ustach, oraz uczucie zapchanego nosa.

Najnowsza opinia o Xanax:

„Dzień Dobry.
Cierpię na bezsenność od jakiegoś czasu po tabletkach czuję się beznadziejnie na drugi dzień czy mogę prosić jakiś namiar na to 2m2b na maila l.zak79@wp.pl.
Pozdrawiam….” [czytaj więcej poniżej]

Xanax otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 55 opinii

Xanax jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Xanax to: Alprazolamum ,

Xanax cena:

Lek Xanax nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Xanax ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Xanax?

Oto lista aptek i sklepów z Xanax:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Xanax
 1. Xanax #

  Dzień Dobry.
  Cierpię na bezsenność od jakiegoś czasu po tabletkach czuję się beznadziejnie na drugi dzień czy mogę prosić jakiś namiar na to 2m2b na maila l.zak79@wp.pl.
  Pozdrawiam.

 2. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Stosuję ten lek od 4 lat i się nie uzależniłem. Wiele osób uważa, że jest bardzo szkodliwy i uzależniający. Owszem, ale jeśli się go stosuje jako ,,pigułkę szczęścia” przez dłuższy czas. Kluczem, aby stosowanie tego leku (jak i pozostałych benzodiazepin) jest DORAŹNOŚĆ! Jeśli ktoś myśli, że się nie uzależni stosując go pow. 2 miesięcy non stop to jest w błędzie. Polecam stosować nie częściej jak 3 razy w tygodniu. Jeśli ktoś nie jest w stanie wytrzymać ,,ograniczenia” lepiej niech go nie zażywa, bo skończy jak zwykły narkoman. Po zażyciu w stresowej sytuacji faktycznie występuje stan ,,błogostanu”, więc osoby ze skłonnościami do uzależnień lepiej niech po niego nie sięgają. Jednak świadomym i rozsądnym ludziom POLECAM! Nie powoduje dziur w pamięci i takiego ,,odurzenia” jak Lorafen, czy Clonazepam, a z drugiej strony działa krótko (ok 6-10 godzin). Uważajcie też na dawkę-w przypadku zbyt wysokiej powoduje sztuczne zamulenie, co może spowodować zniechęcenie się do leku, w prawidłowej naturalne uspokojenie i poprawę nastroju. Pamiętajmy, że benzodiazepiny działają na każdego inaczej (podobnie jak alkohol) i jednego 1mg powali z nóg, a dla drugiego 2mg będzie optymalną dawkę. Na początek jednak 1-2 mg. Nie więcej.

 3. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam wszystkich czytających na temat xanaxu. Jestem uzależniona od tego leku 27 lat. Funkcjonuje normalnie jak na razie. Nie mam problemów z wątroba, głową…Itp. Jestem pod stałą opieka lekarza. Dwa razy w Roku musze iść, zbada mnie i….. Wykupuje kolejna receptę. Pewnie ze bym wolała nie brać, ale co mam zrobić? Jak żyć bez niego nie wiem. Czy polecam?- Jeśli musisz to pomóż sobie. Jeśli nie unikaj jak zarazy. Pozdrawiam

 4. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  stosowałem rok z przerwami, w tym czasie zwiększałem dawkę i się uzależniłem.Po roku mój związek z Xanax się zakończył próbą samobójczą. Po wyjściu ze szpitala nie brałem i czułem się wolnym człowiekiem. Minie wkrótce 11 lat.

 5. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam! Po kilku latach opisze wam moją historie. Gdy miałem 15 rok życia spadło na moją głowę okno z podwójna szybą cudem nie trzeba było mnie nawet zszyć (wezwano karetkę i trafiłem na SOR) po tym zdarzeniu trafiłem do neurologa na priv. Jako 15latek na spotkania chodziłem z mamą. Lekarz przypisał xanax na objawy, które może mieć każdy nastolatek (nerwowość, bezsenność) brałem go około roku z małymi przerwami. Z czasem sam podbierałem tabletki i brałem kilka. Moją historia z tym lekiem skończyła się próbą samobójczą w wieku 16l po zjedzeniu 3op tj. 120 tabletek. Sądzę, że zamsz miał duży wpływ na to i zniszczył część porządnego mózgu. NIE POLECAM W DŁUGOTRWAŁYM NAWET PARODNIOWYM STOSOWANIU I ZAŻYWANIU, GDY SIĘ TEGO NIE POTRZEBUJE

 6. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  XANAX, AFOBAM, ZOMIREN = najsilniejsze benzodiazepiny, od których można się uzależnić na maxa już od najmniejszej dawki. Po nich jest cudowny LORAFEN, który lekarze przepisują jak wit. c i nie powiadamiają o skutkach uzależnienia. Na kongresie dot. benzodiazepin lekarze psychiatrzy wypowiadają się tak: Dawać afobam i lorafen są najlepsze… Najlepsze do uzależnienia. Ostrzegam! Jeśli bawić się w benzo to tylko rudotel i sedam brane z głową nie powodują tak drastycznych działań ubocznych jak ww. leki. FARMACEUTA.

 7. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja biorę xanax już dwa lata, nie wiem jak dałabym radę bez niego funkcjonować. Też mam silną nerwice i tylko on mi pomaga.

 8. Xanax #

  Masakra zniszczyl mi zycie zdrowie kariere taki jest ten xanax

 9. Xanax #

  WITAM, WSZYSTKICH WIĘKSZOŚĆ OSOB WYPOWIADA SIE NA TEMAT XANAXU POZYTYWNIE.. MI ON TEŻ MOZNA POWIEDZIEC URATOWAŁ ŻYCIE MIALAM SILNE LEKI I SZYBKIE BICIE SERCA LEKARZ POWIEDZIAŁ, ŻE NA TA TABLETKĘ MÓWIĄ ZŁOTA PIGUŁKA.. OWSZEM ONA JEST BARDZO DOBRA, ALE W KRÓTKOTRWALYM LECZENIU, JA TO ZAŻYWAM JUŻ 2 LATA BEZ PRZERWY 2 MG NIERAZ 4 MG NA DZIEŃ I WIECIE, CO? PRZESTAJE DZIALAC CZUJĘ, ŻE POTRZEBUJE CORAZ WIECEJ A PO DRUGIE DZIALA CORAZ KRÓCEJ. NIE WIEM TERAZ JAK WYJSC Z TEGO BAGNA… A MOJA CHOROBA SIE NASILA CORAZ BARDZIEJ

 10. Xanax #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Xanax dostałam pierwszy raz na silne napady, kiedy miałam 17 lat. Wycisza fan-tas-tycz-nie i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że uratował mi wtedy życie… ale uzależnia. O ile samo rzucanie nie jest może aż tak drastyczne jakby się mogło wydawać (przynajmniej u mnie nie było tak źle, dwie przepocone i nieprzespane noce i dalej już z górki, wspomagane przejściem na wenlafaksynę) to dla mnie osobiście Xanax stał się kochankiem do końca życia. Przez ostatnie 4 lata żyłam na czysto, ale cały czas miałam wrażenie, że „xanaxowy świat” wrósł we mnie na stałe i teraz po latach mając gorszy okres wzięłam go doraźnie… i smutno to mówić ale poczułam się jak w domu. Ślad pozostał.
  Ogólnie polecam ale naprawdę z dużą dozą respektu – jak ktoś już wspomniał, Xanax wciąż pozostaje cichym zabójcą.


Znasz Xanax? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Facebook