Amoksiklav


Amoksiklav to odpowiednik szerzej znanego leku augmentin. Występuje zarówno w postaci tabletek, jak i proszku do samodzielnego wykonania zawiesiny. Jest to antybiotyk stosowany przy wielu różnych chorobach. Można nim leczyć zakażenia dróg oddechowych, zakażenia dróg moczowych, a także infekcje dermatologiczne.
Amoksiklav może spowodować pewne skutki uboczne, choć najczęściej nie są one związane z koniecznością interwencji lekarza. U pacjentów pojawić może się biegunka, nudności, czy wymioty. Jeśli któryś z tych objawów jest niepokojąco intensywny, zgłosić należy się do lekarza.
Napisz swoją opinię o Amoksiklav


Cena Amoksiklav
Skutki uboczne Amoksiklav
Dawkowanie Amoksiklav
Forum Amoksiklav
Najnowsza opinia o Amoksiklav
Zastosowanie i składniki Amoksiklav
Gdzie można kupić Amoksiklav?

Opinie o Amoksiklav (91)

Amoksiklav, ocena średnia

5.2666666666667

Skutecznosc

52/10

  Brak skutków ubocznych

  57/10

   Oplacalnosc

   49/10
    1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Ja miałam cały czas biegunkę, o jedzeniu mogłam zapomnieć, bardzo źle się czułam po tym antybiotyku + mdłości.

    2. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     0.8

     Brak skutków ubocznych

     0.2

     Oplacalnosc

     0.2

     ROK POWIKŁAŃ PO TYM G….E.

    3. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Oplacalnosc

     3.5

     Witajcie. Ja jestem już po jednych antybiotykach, które mi nie pomogły wcale. Obecnie biorę amoksiklav i puki co, też nie widzę różnicy, choć mam nadzieję, że ten antybiotyk mi pomoże. Dostałam dawkę jak dla konia 875+125, więc uważam, że to sporo i jestem pełna nadzieji na wyleczenie, a jak będzie, to się okaże pozdrawiam.

    4. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     7

     Witam,
     dostałam Amoksilav na ostre zapalenie gardła, poprawa przyszła już po drugiej dawce leku. Efektów ubocznych na razie żadnych, oprócz tego, że jestem senna, ale to jest chyba spowodowane samą chorobą. Jeśli chodzi o leki osłonowe, to jak najbardziej wskazane przy tak mocnym antybiotyku,
     pozdrawiam.

    5. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     10

     Mnie przyniósł ulgę już po pierwszym dniu stosowania, a po czwartym dniu stosowania innego, nieskutecznego antybiotyku. Brałam go w towarzystwie tzw. osłonki więc tylko śladowa biegunka.

    6. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     8.7

     Ja brałam na zapalenie zeba. Ogólnie bolała mnie cała lewa strona twarzy; glowa, oko, ząb, ucho gardlo. Po 3 tabletkach minelo. Czułam się trochę senna ale ogólnie w porządku. Nie brałam żadnej oslony. Teraz mój chłopak ma zapalenie oskrzeli. Podałam mu 1 tabletkę teraz i kolejna podam rano; zobaczymy

    7. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     7.7

     Brak skutków ubocznych

     3.4

     Oplacalnosc

     5

     Pierwsze 4 dni bulgotanie w brzuchu i biegunka, w 6 dniu pojawiła się krew na papierze toaletowym (wiecie o co chodzi) oraz nudności, ogólnie nie polecam. Dostałam to zapobiegawczo przy usuwaniu zatrzymanego zęba mądrości (rozcinanie dziąsła, wiercenie w kości). Chyba za mocny, jak na taką sprawę…

    8. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Zapalenie zatok minęło, oskrzeli również. Skutki uboczne: 4 dni biegunki, suchość gardła i oczu, a najgorsze to zapalenie cewki moczowej, oraz opuchnięcie penisa z bólem i swędzeniem. Odradzam ten lek i wiem jedno, że już nigdy po niego nie sięgnę! Skutki uboczne są gorsze od rezultatów jego działania.

    9. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Kto przy zdrowych zmysłach zażywając taki silny antybiotyk chodzi do pracy? Chyba tylko idiota. Stosując kurację antybiotykową pacjent bezwzględnie przez siedem dni powinien pozostać w domu, lekkie posiłki, dużo wody, dużo snu, odpoczynek.To jest silne lekarstwo, a nie cukieri, nie ma sił? co dziwić, że mamy pózniej cała masę powikłań po infekcyjnych, jeśli tak wygląda leczenie. Jak każdy antybiotyk Amoksiklav powoduje skutki uboczne, u jednych pacjentów większe, u innych mniejsze, osłonowo dobrze jest przyjmować ukwaszone mleko i siemię lniane mielone (oczywiście rozpuszczone w wodzie)

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Jeśli ktoś ma uczulenie na penicyline odradzam bo spuchnie i pojawi się wysypka

    10. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     A ja pozwolę sobie nie zgodzić z większością opinii, mam trójkę dzieci i nie raz miałam z tym lekiem do czynienia i sama też nie jednokrotnie zażywałam i nigdy żadnych skutków ubocznych, żadnych,…

    11. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie najlepszy antybiotyk, z jakim się spotkałem, skutki uboczne w moim przypadku nie towarzyszyły stosowałem 2×1 przez 7 dni, po 2 dniach od stosowania amoksiklav, mega lepsze poczucie zdrowia, obecnie jestem po leczeniu amoksiklavem i polecam każdemu!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.