Amoksiklav opinie

Amoksiklav, ocena średnia

5.2333333333333

Skutecznosc

51/10

  Brak skutków ubocznych

  57/10

   Oplacalnosc

   49/10
    Amoksiklav to odpowiednik szerzej znanego leku augmentin. Występuje zarówno w postaci tabletek, jak i proszku do samodzielnego wykonania zawiesiny. Jest to antybiotyk stosowany przy wielu różnych chorobach. Można nim leczyć zakażenia dróg oddechowych, zakażenia dróg moczowych, a także infekcje dermatologiczne.
    Amoksiklav może spowodować pewne skutki uboczne, choć najczęściej nie są one związane z koniecznością interwencji lekarza. U pacjentów pojawić może się biegunka, nudności, czy wymioty. Jeśli któryś z tych objawów jest niepokojąco intensywny, zgłosić należy się do lekarza.
    Cena Amoksiklav
    Skutki uboczne Amoksiklav
    Dawkowanie Amoksiklav
    Ulotka Amoksiklav
    Najnowsza opinia o Amoksiklav
    Zastosowanie i składniki Amoksiklav
    Gdzie można kupić Amoksiklav?

    Napisz swoja opinię o Amoksiklav

    84 Opinii o “Amoksiklav

    1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Zapalenie zatok minęło, oskrzeli również. Skutki uboczne: 4 dni biegunki, suchość gardła i oczu, a najgorsze to zapalenie cewki moczowej, oraz opuchnięcie penisa z bólem i swędzeniem. Odradzam ten lek i wiem jedno, że już nigdy po niego nie sięgnę! Skutki uboczne są gorsze od rezultatów jego działania.

    2. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Kto przy zdrowych zmysłach zażywając taki silny antybiotyk chodzi do pracy? Chyba tylko idiota. Stosując kurację antybiotykową pacjent bezwzględnie przez siedem dni powinien pozostać w domu, lekkie posiłki, dużo wody, dużo snu, odpoczynek.To jest silne lekarstwo, a nie cukieri, nie ma sił? co dziwić, że mamy pózniej cała masę powikłań po infekcyjnych, jeśli tak wygląda leczenie. Jak każdy antybiotyk Amoksiklav powoduje skutki uboczne, u jednych pacjentów większe, u innych mniejsze, osłonowo dobrze jest przyjmować ukwaszone mleko i siemię lniane mielone (oczywiście rozpuszczone w wodzie)

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Jeśli ktoś ma uczulenie na penicyline odradzam bo spuchnie i pojawi się wysypka

    3. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     A ja pozwolę sobie nie zgodzić z większością opinii, mam trójkę dzieci i nie raz miałam z tym lekiem do czynienia i sama też nie jednokrotnie zażywałam i nigdy żadnych skutków ubocznych, żadnych,…

    4. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie najlepszy antybiotyk, z jakim się spotkałem, skutki uboczne w moim przypadku nie towarzyszyły stosowałem 2×1 przez 7 dni, po 2 dniach od stosowania amoksiklav, mega lepsze poczucie zdrowia, obecnie jestem po leczeniu amoksiklavem i polecam każdemu!

    5. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Jak dla mnie masakra, dziwny smak w ustach, zawroty głowy, nudności, biegunka, totalne osłabienie dzisiaj mam 4 dzien antybiotyku i jak czytam kom. to na czwartym dniu sie zaczynają skutki uboczne tak samo u mnie. Działanie szybie to fakt, ale okropne skutki uboczne.

    6. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Po czwartym dniu nie dam rady ani jednej więcej, ból brzucha jest nie do zniesienia mam dość tej chemii.

    7. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Jak czytam wypowiedzi niektórych, to śmiać mi się chce. Kto bierze taki silny lek i chodzi do pracy? U mnie lek podziała bardzo szybko, ze skutków ubocznych lekka biegunka. Ogólne osłabienie, ale to pewnie z choroby.
     Ogólnie lek dobry, polecam.

    8. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     No czytam i nie pokrywa sie to z moimi odczuciami. Biorę to od tygodnia 2x dziennie osłonowo raz dziennie asecurin dolega mi torbiel włosowata okolicach kości ogonowej. Lek super zero jakichkolwiek objawów ubocznych itp… nie wiem ino czy można chociaż 1 piwo bezalkoholowe 0,5% wypić bo po tygodniu smaki są na cokolwiek… pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia !

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Chyba żart to wcześniejsze wypowiedzi, POTWIERDZAM to szajs naciągany 2 tabletki wzięte, aż rzygania brakło mi sił. Lekarze podpisują umowy z firmami i biorą ciężkie pieniądze, a my jako króliki doświadczalne najpierw 50 zł za leki i później znowu 50 zł bo tamto G…. nie pomogło MOŻNA SOBIE ŻYCIE UŁOŻYĆ? MOŻNA

    9. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Witam. Wyszukałam dziś coś na temat tego leku i widzę, że większości z was zamiast on pomóc-zaszkodził. Niestety tak jak mi. Straszny ból brzucha, bulgotanie, nudności i biegunka po zażyciu 3 tabletek. Musze odstawić to świństwo!

    10. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Brałam amoksiklav na zapalenie oskrzeli, w trakcie trwania kuracji bolała mnie głowa, byłam senna i dziwnie się czułam, po zakończeniu brania leku okazało się, że mam zakażenie pochwy, ogólnie lek w miarę skuteczny.

    11. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Po jednej tabletce o godz 19.00 nieustająca biegunka. Jest godz. 8.00 jestem w pracy i siedzę w WC.

    12. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Witam, brałam ten lek 5 dni i sama go odstawiłam. Czułam że coś jest nie tak z moim organizmem. Miałam okropne skutki uboczne – nudności, wymioty, rozwolnienie, osłabienie, napady gorąca i pocenie się, a co najgorsze, jakieś dziwne zawroty głowy. Jak dla mnie dziadostwo, a na dodatek tabletka do połknięcia jest taka duża, że jak o niej pomyślę to chce mi się „haftować” . Szczerze niepolecana, jednak każdy reaguje inaczej, ja akurat tak zareagowałam.

    13. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Kuracja 7-dniowa na zapalenie górnych dróg oddechowych. Właśnie przerywam leczenie na 4 dniu, bo nie jestem już w stanie znieść bólu głowy, równolegle biorę Apap Extra w podwójnej dawcę, ale Apap już ma ograniczone działanie. Do tego od wczoraj doszła temperatura 38 delikatne drażnienie podniebienia, jakby stan zapalny. Ogólne osłabienie, bóle mięśni w tle. Kłopotów żołądkowych na szczęście nie mam, jeszcze.
     Antybiotykowi towarzyszy lek osłonowy.
     Skuteczność antybiotyku oceniam wysoko, bo dolegliwość zniknęły natychmiast, ale skutki uboczne, choć pewnie nie dotyczą wszystkich, są zbyt silne.

    14. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Brałem Amoksiklav przy dużej osłonie antybiotykowej, więc nie miałem skutków ubocznych. Jednak, po zakończeniu leczenia miałem dziwne, nocne pocenie się. Okazało się, że lek ten był zbyt słaby, gdyż nie uchronił mnie przed lekkim stanem zapalnym mięśnia sercowego, oraz, w konsekwencji, zaburzeniami rytmu serca. Ogólnie, lek nietrafiony i niegodny polecenia.

    15. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Niesamowite lekarstwo,jego skuteczność jest porażająca!!!!! W życiu się z czymś takim nie spotkałem. Niemiecka technologia.

    16. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Po trzech dniach stosowania odżyłem. Może i działa, ale jak zrobiło mi się lepiej od grypy to pojawił się skutek uboczny chyba??? a mianowicie wacek mi spuchł, zaczerwieniał i zaczął swędzieć niemiłosiernie. Musiało dostać się jakieś zapalenie. Więc już go nie biorę i brać nie mam zamiaru.

    17. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     skutki uboczne:
     – ból głowy
     – uczucie zmęczenia/nudności

     to jest antybiotyk i mam prawo się tak czuć. najważniejsze, że działa. polecam!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.