Amoksiklav


Amoksiklav to odpowiednik szerzej znanego leku augmentin. Występuje zarówno w postaci tabletek, jak i proszku do samodzielnego wykonania zawiesiny. Jest to antybiotyk stosowany przy wielu różnych chorobach. Można nim leczyć zakażenia dróg oddechowych, zakażenia dróg moczowych, a także infekcje dermatologiczne.
Amoksiklav może spowodować pewne skutki uboczne, choć najczęściej nie są one związane z koniecznością interwencji lekarza. U pacjentów pojawić może się biegunka, nudności, czy wymioty. Jeśli któryś z tych objawów jest niepokojąco intensywny, zgłosić należy się do lekarza.
Napisz swoją opinię o Amoksiklav


Cena Amoksiklav
Skutki uboczne Amoksiklav
Dawkowanie Amoksiklav
Najnowsza opinia o Amoksiklav
Zastosowanie i składniki Amoksiklav
Gdzie można kupić Amoksiklav?

Opinie o Amoksiklav (87)

Amoksiklav, ocena średnia

5.3333333333333

Skutecznosc

53/10

  Brak skutków ubocznych

  57/10

   Oplacalnosc

   50/10
    1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     10

     Mnie przyniósł ulgę już po pierwszym dniu stosowania, a po czwartym dniu stosowania innego, nieskutecznego antybiotyku. Brałam go w towarzystwie tzw. osłonki więc tylko śladowa biegunka.

    2. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     8.7

     Ja brałam na zapalenie zeba. Ogólnie bolała mnie cała lewa strona twarzy; glowa, oko, ząb, ucho gardlo. Po 3 tabletkach minelo. Czułam się trochę senna ale ogólnie w porządku. Nie brałam żadnej oslony. Teraz mój chłopak ma zapalenie oskrzeli. Podałam mu 1 tabletkę teraz i kolejna podam rano; zobaczymy

    3. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     7.7

     Brak skutków ubocznych

     3.4

     Oplacalnosc

     5

     Pierwsze 4 dni bulgotanie w brzuchu i biegunka, w 6 dniu pojawiła się krew na papierze toaletowym (wiecie o co chodzi) oraz nudności, ogólnie nie polecam. Dostałam to zapobiegawczo przy usuwaniu zatrzymanego zęba mądrości (rozcinanie dziąsła, wiercenie w kości). Chyba za mocny, jak na taką sprawę…

    4. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Zapalenie zatok minęło, oskrzeli również. Skutki uboczne: 4 dni biegunki, suchość gardła i oczu, a najgorsze to zapalenie cewki moczowej, oraz opuchnięcie penisa z bólem i swędzeniem. Odradzam ten lek i wiem jedno, że już nigdy po niego nie sięgnę! Skutki uboczne są gorsze od rezultatów jego działania.

    5. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Kto przy zdrowych zmysłach zażywając taki silny antybiotyk chodzi do pracy? Chyba tylko idiota. Stosując kurację antybiotykową pacjent bezwzględnie przez siedem dni powinien pozostać w domu, lekkie posiłki, dużo wody, dużo snu, odpoczynek.To jest silne lekarstwo, a nie cukieri, nie ma sił? co dziwić, że mamy pózniej cała masę powikłań po infekcyjnych, jeśli tak wygląda leczenie. Jak każdy antybiotyk Amoksiklav powoduje skutki uboczne, u jednych pacjentów większe, u innych mniejsze, osłonowo dobrze jest przyjmować ukwaszone mleko i siemię lniane mielone (oczywiście rozpuszczone w wodzie)

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Jeśli ktoś ma uczulenie na penicyline odradzam bo spuchnie i pojawi się wysypka

    6. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     A ja pozwolę sobie nie zgodzić z większością opinii, mam trójkę dzieci i nie raz miałam z tym lekiem do czynienia i sama też nie jednokrotnie zażywałam i nigdy żadnych skutków ubocznych, żadnych,…

    7. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie najlepszy antybiotyk, z jakim się spotkałem, skutki uboczne w moim przypadku nie towarzyszyły stosowałem 2×1 przez 7 dni, po 2 dniach od stosowania amoksiklav, mega lepsze poczucie zdrowia, obecnie jestem po leczeniu amoksiklavem i polecam każdemu!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.